Prezydenci: Obama, Komorowski i Wałęsa

Obrazek użytkownika Koteusz
Blog

Panowie ci mają pewną wspólną cechę – trzeba tłumaczyć „ciemnemu ludowi”, co powiedzieli, gdy coś powiedzą lub co oznacza coś, co zrobili.
Robią to albo sami albo ustami innych usłużnych.
Poza tym prezydentów Obamę i Komorowskiego łączy inna cecha – lubią strzelać gafy. Na przykład jeden gada o meczecie w strefie zero wokół zniszczonego Word Trade Center, zaś drugi planował uświetnić swoją obecnością odsłonięcie pomnika najeźdźców krasnoarmiejców w Ossowie.
Z tego zestawienia rodzi się szansa, że meczetu nie będzie (tak jak odsłonięcia pomnika) – oczywiście, gdy prezydent Obama weźmie przykład z prezydenta Komorowskiego.
Poza tym sprawa meczetu nieco mi przypomina zdarzenia wokół krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Ciekaw jestem czy Obama skorzysta z doświadczenia Komorowskiego? Jeśli tak, to prezydent Komorowski będzie miał znaczny wkład na politykę wewnętrzną Stanów Zjednoczonych.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

a co Wałęsa? bo Komorowski jeszcze nie ma Nobla.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#80013

Ależ wszystko jeszcze przed nim! Niech się stara! :)

pozdr
Koteusz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#80014

Pewnie Bronek zostanie zgłoszony do pokojowej nagrody Nobla i zważywszy na jego dokonania na rzecz POjednania polsko-rosyjskiego dostanie ją.Będzie wtedy trzech wybitnych prezydentów-noblistów.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Korsak

#80036

Bardza trafna analiza psychologiczna.Wszyscy trzej mają także wyjątkowo inteligentny wyraz twarzy.

Jednak Komorowski znany jako burak alias gajowy alias Komoruski i pod innymi jeszcze imionami ,ma przewagę nad pozostałymi w postaci uroczej małżonki.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Korsak

#80034

Meczet kolego powstanie chyba ze jakims sposobem zmienisz konstytucje USA co wydaje mi sie malo prawdopodobne. Wolnosc religi zawiera sie w pierwszym artukule tego dokumentu. Nalezaloby najpierw sprawdzic fakty zamiast pisac glupoty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80757

Drogi koleżko placku, meczet w tym miejscu nie powstanie. Konstytucja w Stanach jest łamana od pokoleń, zresztą tak jak i polska konstytucja w Polsce również. Natomiast tak jak i w Polsce tak i w Stanach liczą się sondaże poparcia oraz wysokość słupków z poparciem pokazywane w wolnych i suwerennych mediach amerykańskich dla poszczególnych polityków oraz partii politycznych, a nie to co jest czy nie jest zapisane w konstytucji amerykańskiej.

p.s.

To jest kolejna prowokacja, która ma spowodować podtrzymanie tezy oraz polityki prowadzonej przez rząd federalny o słusznej i sprawiedliwej wojnie prowadzonej przez naród Amerykanów ze światem muzułmańskim.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80759