Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię.

Obrazek użytkownika ciociababcia
Kraj

Jak czytamy w artykule opublikowanym na delfi.pl “Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej było współorganizatorem konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich. Z konferencji wynika, że sześciolatek powinien wiedzieć co to jest „akceptowalny seks”, a 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”, podała „Rzeczpospolita“.
Konferencja odbyła się wczoraj w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Razem z PAN i dwoma ministerstwami organizowała ją agenda ONZ ds. Rozwoju oraz polskie biuro Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Była poświęcona prezentacji „standardów edukacji seksualnej w Europie”, które WHO opracowało z niemieckim Federalnym Biurem ds. Edukacji Zdrowotnej. Prezentował je konsultant krajowy w dziedzinie seksuologii prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Dużą część wykładu poświęcił seksualności dzieci. Wywodził, że nie są one aseksualne, bo z badań wynika, że już niemowlęta doznają orgazmów.”

 

----------

To co opowiada Lew-Starowicz jest oczywiście totalnym kłamstwem wyssanym z palca przez Alfreda Kinseya, który sam był dewiantem pracującym na zlecenie Fundacji Rockefellera. W swoim raporcie z 1948-53 roku zatytułowanym Sexual Behavior in the Human Male (1948) i Sexual Behavior in the Human Female (1953), który stał się podstawą seksuologii pisał to o czym mówi Lew-Starowicz, że mianowicie dzieci doznają orgazmu. Zapomniał natomiast dodać, że Kinsey płacił pedofilom (również niemieckim pedofilom pracującym w obozach koncentracyjnych) za przeprowadzanie zapisków z gwałtów na dzieciach i na podstawie tych notatek opracował tezę, że kiedy dzieci płaczą i wiją się w konwulsjach to przeżywają orgazm. Kenzey również zatrudniał żeńskie i męskie prostytutki dla celów statystycznych by uwydatnić rolę seksualności w społeczeństwie amerykańskim. Jednym słowem raport ten był oszustwem naukowym mającym oczywiście swoje społeczne reperkusje w postaci wprowadzania m.in. edukacji seksualnej w szkołach i promocji kultury wolnej miłości w latach 60-ych, a w dłuższym okresie czasu deprawacji seksualnej całego społeczeństwa świata zachodniego. Więcej w materiale wideo poniżej.

The Kinsey Syndrome

http://www.youtube.com/watch?v=RVwbVRNwm6s&feature=player_embedded

Dalej w artykule z delphi.pl czytamy ”Podobne wnioski płyną z opracowania WHO. Wynika z niego, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, więc edukację należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia. W tym okresie dziecko należy nauczyć umiejętności, takich jak „rozmowa dotycząca prokreacji z wykorzystaniem określonego słownictwa”. Dziecko powinno umieć też „wyrażać własne potrzeby, życzenia i granice, na przykład w kontekście zabawy w lekarza, wobec ciąży, rodzicielstwa itp.”.
W konferencji uczestniczyli przedstawiciele resortów zdrowia i edukacji. „Nie są to standardy, które będą wdrażane w szkołach. To jedynie dyskusja na ten temat“ – po konferencji wiceminister edukacji Joanna Berdzik. W trakcie dyskusji mówiła jednak, że chce „rozpowszechnić ten raport wśród nauczycieli i rodziców” , a inna z przedstawicielek MEN opowiedziała się za publikacją opracowania na jednym z portali dla nauczycieli.”

Przyszłość jak wielokrotnie piszemy w naszych artykułach jest już zaplanowana m.in. przez ONZ i międzynarodowe elity. Na przyszłość planuje się jak napisał jeden z globalistów, obecny doradca ONZ - Jacques Attali pełną akceptację kazirodztwa i pedofilii pod hasłem "seksu różnych grup wiekowych" lub “międzygeneracyjny seks”.

Realizując tą wizję w 2009 roku UNESCO, agenda ONZ, opublikowało “Międzynarodowe Wytyczne w zakresie edukacji seksualnej” proponując przyzwyczajanie dzieci w wieku 5 lat na pojęcia masturbacji i stopniowe przygotowanie ich do koncepcji przerywania życia/aborcji. Choć raport wywołał lekkie kontrowersje na początku września 2009 roku, to "Gotowa wersja na konferencję" raportu nie wycofała tych propozycji. UNESCO, jest tym samym zdeterminowane by prezentować 5 letnim dzieciom aborcję i masturbację. Autorzy raportu Nanette Eckerö i Douglas Kirby zaproponowali pięć różnych przedziałów wiekowych i tyle samo metod nauczania dla "edukacji seksualnej" dla skonfrontowania ich z dziećmi. Według Eckerö i Kirby, pierwszym etapem jest wywarcie wrażenia na 5 letnich dzieciach (poniżej nagłówka "Kluczowe Pomysły"), że istnieje "wiele innych rodzajów rodzin na całym świecie (np. gdzie jest dwoje rodziców, jeden rodzic, gdzie dziecko jest głową rodziny, gdzie opiekun jest głową rodziny, dalsza i najbliższa rodzina, gdzie rodzice mają tą samą płeć, itp..)".

Zaproponowano “kluczowe idee", które powinny wywrzeć wrażenie na dzieciach w wieku od 5 do 8 lat:
1: "Ludzie otrzymują wiadomości na temat seksu, płci i seksualności z ich kultury i religii".
2: "Jak szkodliwe kulturalne/tradycyjne praktyki wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie".
3: "Różnice między dokonaną za obopólną zgodą aktywnością seksualną i pod przymusem".
4: "Dziewczęta i chłopcy mają prywatne części ciała, które mogą odczuwać przyjemność gdy są dotykane."
5: "Dotykanie i pocieranie własnych genitaliów jest nazywane masturbacją".
6: "Niektórzy ludzie się masturbują, a niektórzy nie."
7: "Ciało może odczuwać przyjemność gdy jest dotykane".
8: "Niektórzy ludzie nie są w stanie sprawować opieki nad dzieckiem."

Trzeba przy tym pamiętać jak widzimy na przykładzie konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich PAN, że Polska współpracuje bezpośrednio z ONZ, a tym samym i UNESCO wdrażając te pomysły w życie.

Kolejnym krokiem po pierwszej fazie deprawacji (o której pisał Attali) według Szkoły Frankfurckiej, która tworzy kulturę zachodnią, a tym samym dla większości świata, ma być promocja i normalizacja sodomii, nekrofilji i kanibalizmu. Jak pisał w 1947 roku Theodor Adorno w swojej książce pt “Philosophy of new music.” na stronie 149 “Ostateczną perwersją stylu jest uniwersalna nekrofilia, będąca wkrótce nie do odróżnienia od normy matematycznej, na której się opiera jej działanie: to znaczy od tego, co zostało osadzane w muzycznych konwencjach jako jej druga natura.” Tendencja ta jest już obecna w "sztuce" emanującej z Hollywood, normalizującej nekrofilię, sodomię, kanibalizm, przygotowując młodych ludzi na przyszłe zmiany.

 

Oczywiście normalny człowiek spyta po co to wszystko, czemu ma to służyć? Odpowiedź na to pytanie jest również zapisana w działalności szkoły Frankfurckiej, która wprowadza nową globalną kulturę. Wprowadzenie jej jednak wymaga kompletnego zniszczenia obecnych kultur, na zgliszczach których powstanie nowy twór. Tak więc zanim zobaczymy tzw “nową kulturę” będziemy świadkami pełnej deprawacji społeczeństwa dla celów zniszczenia cywilizacji zachodu o czym otwarcie mówi się chociażby w publikacjach Klubu Rzymskiego czy ONZ.

Javier Solana o transformacji cywilizacji zachodu:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0FveOUe2WpU

Nowy Porządek Świata nie jest kompatybilny z monoteistycznymi kulturami, tak więc zachód będzie musiał być przetransformowany w formę cywilizacji wschodniej co już możemy obserwować dookoła nas.

Przyszłość jest już zaplanowana, jak pisaliśmy i jak widać wdrażana również przez polski rząd.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/polski_rzad_z_onz_bedzie,p51697840

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

  "Nowa kultura" czyli pieklo na Ziemi zgotowane dla niewolnikow  "nowego swiata".

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#353000

W Polsce za edukacją seksualną optuje m.in. Anna Dzierzgowska, córka Ireny Dzierzgowskiej, odpowiedzialnej za wprowadzenie gimnazjów. Potem Irena Dzierzgowska 1 września rano (początek roku szkolnego) w radiu się kajała, że popełniła błąd. Całkiem jak Alan Greenspan przed Kongresem ;-) Ale mleko w obu wypadkach się wylało.
Irena Dzierzgowska nie żyje, ale psucie edukacji zostało, jak widać, w rodzinie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353005

artykuł tutaj: http://fakty.interia.pl/polska/news-grodzka-w-polskich-szkolach-pomija-sie-tematyke-osob-niehete,nId,960247 . Twierdzenia o nauce "wyrażania swoich potrzeb w kontekście zabawy w lekarza", "skutecznego stosowania prezerwatyw i brania odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne" (między 9. a 12. rokiem życia), "zaopatrywania się w antykoncepcję" oraz "krytycznego podejścia do norm kulturowych i religijnych w odniesieniu do ciąży i rodzicielstwa" firmuje swoją osobą - oprócz ministrów edukacji i zdrowia - niejaka Anna Grodzka, dawniej Krzysztof Bęgowski, produkt triumfu, choć nie całkowitego, lewackiej doktryny seksualnej i medycyny nad materią i zdrowym rozsądkiem. Czyżby pan(i) Anna Grodzka zamierzał(a) osobiście uczyć dzieci wyrażania swoich potrzeb w kontekście zabawy w lekarza, skutecznego stosowania prezerwatyw, bezpiecznych i przyjemnych doświadczeń seksualnych a potem "krytycznego podejścia do norm kulturowych i religijnych"?
Trudno, będę brutalny. Po prostu śmierdzi mi to pedofilią.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353006

Sam seks, moim skromnym zdaniem:

http://www.hospitalnewspaper.com/webpages/popup/index.aspx?img=http://www.hospitalnewspaper.com/Resources/Pictures/News/Web/ArticleImages/101011126-A.jpg

To ta po prawej, ta sympatyczniejsza i seksowniejsza:-)

Tu ta sama fotka z podpisem:

http://www.hospitalnewspaper.com/webpages/news/displayNews.aspx?PT=news&ID=8e8ff515-d613-43da-9c10-c6aa12d09dcb

Nb. Ecker, a nie Eckerö.

Jej kolega, Douglas Kirby, opuścił nas niestety w grudniu ubiegłego roku.

http://en.wikipedia.org/wiki/Douglas_Kirby

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353012

Profesor Ken Plummer pisze:

Nie możemy dłużej zakładać, opierając się wyłącznie na młodym wieku dziecka, że dzieciństwo jest okresem niewinności... 7-latek może zbudować wyszukany zestaw seksualnych pojęć i kodów, który może wprawić w zakłopotanie wielu dorosłych.

W zeszłym roku w Baltimore organizacja B4U-ACT zorganizowała konferencję gdzie dyskutowano namiętnie na temat atrakcyjności seksualnej dzieci. Udział w tej idiotycznej konferencji wzięli m.in.:

  • Fred Berlin z John Hopkins University School of Medicine
  • Renee Sorentino z Harvard Medical School
  • John Breslow z London School of Economics and Political Science

Głos zabrało ok. 50 osób. Wnioski :

  • pedofile są niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo
  • dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody
  • wnioskują o zmianę klasyfikacji zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię 

A rozpoczęło tą kretyńską inicjatywę 14 lat temu Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne pisząc w Psycholigal Bulletin artykuł sugerujący, iż seksualne wykorzystywanie dzieci nie powoduję krzywd.

I trochę to wszystko nie spójne. W USA, jak podaje DAILY MAIL, w hrabstwie Bradford ustawiają znaki przed domami pedofili i gwałcicieli.   

W USA za samo ukrywanie wiedzy o tego typu czynie grozi od 3 do 6 lat pozbawienia wolności. Więc jakim prawem mogą się odbywać tego typu konferencje. 

W Polsce odnotowuje się 2-3 tysięcy zgłoszeń rocznie, skala jednak to zjawiska, odnotowana przez organizacje antypedofilskie to 10-15 tysięcy molestowanych i gwałconych ofiar rocznie. Nieoficjalne dane policji Warszawa-Śródmieście mówią np. o jednym ministrze w III RP, znanym autorze programów telewizyjnych, wiceprezesie banku, pośle, reżyserze filmowym. 

 To co się w Polsce dzieje, to nie wpływowe lobby pedofilów, to duży ruch lewacki mający na celu rozszerzenie wszelkich swobód, nawet tych najgroźniejszych dla dzieci. Sędziowie i prokuratorzy są nie tylko pobłażliwi ale wręcz przychylni pedofilom.

W Holandii pedofile walczyli o obniżenie wieku inicjacji seksualnej do 12-latków. Wiek ten jednak wynosi obecnie 16 lat. Propedofilska Polska ma granicę ochronną 15 lat.  Za gwałt na nieletnim w Polsce pedofila może spotkać kara od 2 - 12 lat, którą na dodatek mozna zawiesić. W Wielkiej Brytanii jest jedna kara za to. Dożywotnie pozbawienie wolności.

 Wczoraj czytałem o przedszkolach niemieckich, myślałem nie możliwe. Dzisiaj czytam o promocji pedofilów w Polsce. Jeśli rząd popiera taką inicjatywę, to ja chciałbym zobaczyć, jak wnuczek(ka) Tuska i wnuczki wszystkich członków rządu są uświadamiani co do swojej seksualności, jak dowiadują się, że wujek pedofil jest cacy i ma prawo zrobić z wnusiem takiego np. Boni co chce itd.

Smutne to wszystko.

(10) za poruszenie tematu, trzeba to piętnować póki jeszcze jest możliwość, bo jak ta banda to wprowadzi w życie jako prawo, to zostaje poszukać karabinu w czasów II wojny i jak Pawlak (tylko nie ten z PSL), wymierzyć sprawiedliwość komu trzeba. 

Pzdrw Polak 2013

   

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#353020

Mogliby też wymyślić stosowanie seksu jako lek
Kto , kiedy chce, może go zaspokajać wszędzie
Nawet gdy się załatwia formalności w urzędzie
Głupota wszak granic nie zna ,więc zamilczę
Bo się pojawi bestia jako odkrycie tubylcze
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#353024

[quote]Mogliby też wymyślić stosowanie seksu jako lek[/quote]

Już wymyślili i wdrożyli.
Jednym z rodzimych przedstawicieli tego nurtu był nieżyjący już (na szczęście) niejaki Samson, Andrzej.
Jednak wiele takich bestii żyje i ma się nieźle.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#353340

Wobec tego w przepaść wpadliśmy
Tylko tego jeszcze nie zauważyliśmy
Gdy uderzymy w samo dno
Zrobi się wtedy całkiem ciemno
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#353497

tać i xiondz ma (na wszelki wypadek). To ci odkrycie, każdy palant ma własną Amerykę, a Samson pewnie wkrótce zostanie zrehabilitowany i uznany świętym oraz kombatantem zasłużonym na polu śmietnikowego rozpowszechniania tego epokowego odkrycia. A ponieważ ani "niepoprawni", ani pozostali  "nienormalni" nie są w stanie opanować tej zarazy, to ileś pokoleń będzie się z tym borykało, zanim wróci to co było. Zawsze wraca.

"Wynalazcy"  perpetuum mobile czy idei społecznych już tak mają, są święcie przekonani że mają rację, jeśli nie w pierwszym przypadku, to w drugim, lub tym następnym, ale na pewno!  I tylko psychiatra albo bejsbol może im pomóc. Bo walnięcie drągiem w łeb ma równie błogosławione skutki jak psychoterapia, no w każdym razie zdecydowanie łatwiej o spokój, zgodę i ciszę.

To że szczeniak liże sobie przyrodzenie nie oznacza, że ma on jakieś potrzeby seksualne, które jego środowisko musi natychmiast zaspokoić. Pamiętam też, w latach '60, bredzenie o zbawiennym wplywie pornoli i burdeli na zachowania zboczeńców, którzy jakoby mieli się "wyładowywać" bardziej ... intymnie :)

I co?  I nastąpił nieposkromiony wysyp pedalstwa oraz kolejne etapy, choćby ten dzisiejszy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353028

  Cala rewolucja seksualna i jej konsekwencje, a wiec wszystko co teraz sie dzieje jest bazowane na raportach Kinseya, ktore sa pseudonaukowym oszustwem. Badania seksualnosci dzieci byly pozyskiwane od pedofilow, z ktorych niektorzy byli rodzicami dzieci. Kazdego, kto zna angielski goraco namawiam do zapoznania sie z filmem, do ktorego link podala Autorka: http://www.youtube.com/watch?v=RVwbVRNwm6s&feature=player_embedded

Podany jest tam link do strony http://www.kinseysyndrome.com/ skad z kolei zalinkowane sa materialy Dr. Judith A. Reisman, autorki wielu publikacji, ksiazek i prelekcji, ktora od ok. 30 lat walczy z ideologia Instututu Kinsleya i przemyslem pornograficznym, jednakze konsekwentnie zostaje uciszana i ignorowana.

Oczywiscie dzieci, ktore rzekomo osiagaly orgazm byly stymulowane, czesto ze stoperem w reku, czesto niemalze nieustannie w ciagu 24 godzin przez pedofilow. Czesto praktykowane na lekcjach edukacji seksualnej uczenie kilkuletnich dzieci jak zakladac kondom ma na celu normalizowanie pedofilli a nie ochrone dzieci. Pedofile pracowali nad pseudonaukowymi odkryciami i pedofile zafundowali swiatu rewolucje obyczajowa z mysla o sobie.

Tabela 34 w "Zachowaniach seksualnych mezczyzn" Kisleya (1948r)

Ukazuje wiek dziecka (od 5 miesiecy do 14 lat), ilosc "orgazmow" (3-26) i czas stymulacji (od 70 sec. do 24 godzin (!!!)).

"Wedlug wspolpracownikow Kisleya, dane te zostaly poyskane, miedzy innymi, od nazisty Von Balluseck i /lub od "Rex King" z Arizony, gwalciciela 800 dzieci, ktorych uhonorowal Kisley i jego wspolpracownicy."

http://www.drjudithreisman.com/archives/2010/10/table_34.html

Za orgazm u dzieci Kinsley uwazal nastepujace objawy (przy braku ejakulacji): brutalne konwulsje calego ciala, placz, szlochy, ciezki oddech, pomruki, histeryczne placze i okrzyki, szczegolnie u mlodszych dzieci, omdlenia, wymioty, usilowania oderwania sie od gwalciciela (nazywanego partnerem), czy pobicia oprawcy. Wedlug Dr. Judith Reisman, jedyna osoba, ktora mogla tego typu objawy uwazac za orgazm mogl byc wylacznie osobnik, ktory osiagal orgazm w ten sam sposob, a wiec sadomasochista; aby przepisywac tego typu objawy za orgazm u dzieci, mogl to byc jedynie pedofil. 

Kinsley zmarl w wyniku powiklan po powieszeniu sie na swoich wlasnych organach plciowych. Oficjalna wesja jest, ze umarl na atak serca.

Powyzsze informacje nalezy szeroko propagowac i utworzyc lobby, ktore bedzie sie przeciwstawiac pedofilskiej kampanii genderowej.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#353351

[quote]Jednym słowem raport ten był oszustwem naukowym mającym oczywiście swoje społeczne reperkusje w postaci wprowadzania m.in. edukacji seksualnej w szkołach i promocji kultury wolnej miłości w latach 60-ych, a w dłuższym okresie czasu deprawacji seksualnej całego społeczeństwa świata zachodniego.[/quote]

oszustwo naukowe - to sofizmat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#353339