stop GMO

Obrazek użytkownika ciociababcia
Gospodarka

Witam, ja "walczę" nieustannie z GMO. Nie tylko w internecie, ale też w realu na swoim terenie. Często staję przed murem. Znamy w różnych dziedzina odpowiedzi - a co ja mogę zrobić. Tutaj też takie odpowiedzi są i nie wystarczy powiedzieć - zadbaj o siebie i swoją rodzinę.

Argumenty sypią się jak z rękawa. Najczęściej słyszę "mnie nie stać na zdrową żywność". Udaje mi się jednak niektóre osoby...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika ciociababcia
Ogłoszenie

Mimo wcześniejszych obietnic Rząd RP wciąż nie przyjął regulacji zakazujących w Polsce upraw genetycznie modyfikowanej kukurydzy MON 810. W zamian obserwujemy silne przyśpieszenie prac nad projektem ustawy o nasiennictwie, w którym są zapisy dopuszczające uprawy GMO. 

Wyniki ostatnich badań nad GMO

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pdvxdC9NPB8

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam
 

Warto nieraz powracać do starych i proroczych filmów, które w czasach ich realizacji oraz emisji wydawały się śmiesznym absurdem i tak postrzegane święciły triumfy na całym świecie.
 

Takim filmem z pewnością była i jest polska "Seksmisja", gdzie świat bezemocjonalnych kobiet, jednopłciowy, o wykreowanych sztucznie grupach politycznych i kierowany jednoosobowo z innego normalnego świata...

0
Brak głosów