UWAGA: UE legalizuje pedofilię ! Niebezpieczne precedensy.

Obrazek użytkownika ciociababcia
Świat

Tydzień temu napisałem artykuł na temat niebezpiecznej kampanii na rzecz legalizacji pedofilii w USA. Artykuł ten spotkał się ze sporym odzewem, ale większość czytelników potraktowała zawarte w nim informacje, jako opowieść o chorym mentalnie kraju, gdzieś bardzo daleko od nas.

Sam nie spodziewałem się, że moje ostrzeżenie do wszystkich, napisane na końcu tegoż artykułu, sprawdzi się w tak absurdalny sposób, zaledwie po kilku dniach od jego publikacji.

Otóż okazało się, że niektóre kraje Unii Europejskiej, wyprzedziły USA w wyścigu o legalizację pedofilii i ją w praktyce już zalegalizowały, tworząc niebezpieczne precedensy prawne. W maju br. sąd w Osnabrucku, w Niemczech, orzekł że molestowania seksualne dzieci, dokonane na terenie Niemiec, przez obywateli kultury Tureckiej (muzułmanie), nie powinny być uznawane za czyny karalne, ponieważ jest to częścią wielusetletniej tradycji kulturowej narodowości muzułmańskich. Wyrok taki zapadł na sprawie o gwałt dokonany przez 20-letniego Turka na 11-letniej dziewczynce. Podobny wyrok zapadł także w Austrii, w miasteczku Bruck, gdzie doszło do gwałtu dokonanego przez mężczyznę narodowości tureckiej, na małym chłopcu, który okazał się być synem tegoż mężczyzny. (link) http://info.kopp-verlag.de/hintergruend ... 27371C477F W obydwu przypadkach argumenty oskarżenia, iż w tak w Niemczech jak i w Austrii, obowiązują inne prawa, nie zrobiły na sądzie żadnego wrażenia. Dopuszczono się niebezpiecznego precedensu, w którym przewagę uzyskuje uprzywilejowanie prawne wyznania i poglądów grup mniejszościowych, uznane już jako praktycznie obowiązujące, jak się ukazuje, ponad ogólnymi przepisami prawa danego państwa. To samo niedługo może dotyczyć grup o podobnych przekonaniach dot. stylu życia, do których należą także pedofile, spoza kultury muzułmańskiej. To tylko kwestia czasu. Nowozelandzkie czasopismo "Uncensored" opublikowało artykuł na ten sam temat, pisząc wprost: "Absolutly schocking - "Germany and EU to Legalise Paedophilia" (absolutnie szokujące - Niemcy i UE zalegalizują pedofilię), dodatkowo argumentując to tym, iż nawet niemiecki rząd propaguje sex kazirodczy, jako zdrową formę życia seksualnego. E.M. O'Brian - autor książki pt. "Kryzys kulturalny świata zachodu" napisał, że tego typu interwencja niemieckiego rządu w życie rodzinne, jest wejściem na nowym poziom auto-destrukcji. W swoich ulotkach niemiecki rząd informuje także o tym, że: "Ojcowie nie poświęcają wystarczająco dużo uwagi łechtaczce i pochwie swych córek. Ich pieszczoty zbyt rzadko odnoszą się do tych właśnie regionów, a tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy z ich płci ". (link) http://uncensored.co.nz/2009/03/29/absolutely-shocking-germany-and-eu-to-legalise-paedophilia/

Naprawdę wciąż myślicie, że ten problem jeszcze długo nie będzie dotyczyć nas Polaków ?

Nie zapominajcie, że Polska zobowiązała się korygować swoje prawodawstwo tak, aby było ono zgodne z prawem unijnym. Jeśli Niemcy - najbardziej wpływowe państwo w Unii, legalizują tego typu rzeczy, to wydaje się, iż jest to tylko kwestia czasu aby stało się to też prawem obowiązującym w całej Unii. Tym bardziej, że inne państwa wydają się podążać w ich ślady.

Jak już zapewne sami wiecie, społeczeństwa europejskie są nieustannie testowane, poprzez wprowadzanie coraz to nowych, absurdalnych przepisów. Opór społeczny wydaje się być na tyle znikomy, że nie wpływa to w jakikolwiek znaczący sposób na proces ustawodawczy.

W Polsce jest podobnie, biorąc za przykład chociażby ostatnio przyjętą przez Sejm RP ustawę o nasiennictwie (legalizacja GMO wbrew protestom społecznym), na razie zawetowaną przez Prezydenta, zmiany przepisów o dopuszczaniu do obrotu leczniczych preparatów ziołowych, eleminujące w praktyce wszystkich drobnych wytwórców, aż po przymus szczepienia dzieci, wciąż podtrzymywany, mimo protestów tysięcy rodziców i lekarzy, oraz prezentowania dowodów na ich szkodliwość. Przykładów nie liczenia się polityków z opinią publiczną jest wiele. Nie sposób ich wszystkich tutaj wymienić.

Ważne jest jednak to, że jesteśmy wciąż zbyt bierni, za co już płacą nasze dzieci jedząc niezdrowa żywność, pijąc niezdrowe napoje, będąc faszerowane truciznami w szczepionkach, jak i będąc niszczone na dziesiątki innych sposobów ...

Jeśli jednak nie zmienimy tego stanu rzeczy, to być może, już niedługo nasze dzieci zapłacą jeszcze wyższą cenę...

Jesteście ponownie ostrzeżeni... reszta zależy od Was.

http://www.globalnaswiadomosc.com/pedofiliadozwolonaweu.htm

W I Ę C E J:
Ohydna logika rewolucji
http://wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&p=11365&hilit=zoofile#p11365

Niemcy: zoofile chcą praw
http://wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=137&t=62&p=16759&hilit=zoofile#p16759

Brak głosów

Komentarze

To jest groźny początek. Jeśli w Europie dopuści się pedofilię dla muzułmanów, to:

a) nastąpi oswojenie się z pedofilią i z jej dopuszczalnością

b) muzułmanie to w większości Arabowie. Arabowie należą do rasy semickiej. Stąd już tylko krok do przyzwolenia na praktyki pedofilskie dla wszystkich Semitów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#360002

żeby tylko dla jednej narodowości. Reszta dewiantów poczułaby się zdyskryminowana.
A co z zoofilami? W planach globalistów są jeszcze inne dewiacje (plan o globalnym chaosie), a także kanibalizm, o którym to w niektórych szkołach na zachodzie wypowiada się już, że to nie jest nic złego.
Wszystkie wydarzenia wydają mi się sterowane i suto opłacane.

****************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#360048

Tak, masz rację, dlatego napisałam, ze to groźny początek. To jest osłabianie społecznego sprzeciwu, takie obluzowywanie muru.

Vote up!
0
Vote down!
0
#360052

od zwalczającego "homofobię"

"Znajdę tylko okazję to cię k...o zabije homofobie pierd...y a biuro wiem gdzie masz dzi...o i twoje dni są policzone szmato" Takiej treści wiadomość na swoją skrzynkę mailową otrzymała od Rafała Sz. Krystyna Pawłowicz.

Może strzelili sobie w stopę? Może to będzie atut do walki w Parlamencie? Przecież une pracują nad nową ustawą.
Kłopot w tym, że jewropa jest za - to jest unych atut.

http://niepoprawni.pl/content/program-%E2%80%9Cpolski-punkt-widzenia-z-udzialem-prof-krystyny-pawlowicz-audio-video

**********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#360091

masie ale ...potrzebny tu organizator mocno zdecydowany.
Ich jest mniej, naprawdę nie wielu. Można to zorganizować tylko potrzeba, zeby w swoje ręce wziął to przedsięwzięcie prawdziwy przywódca, jeśli taki gdzieś w Polsce istnieje.
Nie organizator marszów, ani pikiet, ani wieców. Nie wiem, czy mnie rozumiecie ...

Vote up!
0
Vote down!
0

Joanna K.

#360827

Masz racje, ale kto jest tak gondny zaufania ? PO podstawia swoich ludzi, jako czystych i malo znanych. Jak np: Duda. Skad wiedziec ludziom ktry jest podstawiony, a ktory nie !?

Vote up!
0
Vote down!
0
#361380

w Polsce na zaproszenie np. swego przyjaciela, niejakiego Michnika Adama, legalnie  zgwałci np. wnuczkę Hanię Pana Prezydenta to wszyscy wtedy radośnie, postępowo i po europejsku odśpiewają "Odę do radości", czyli róbta co chceta!  Łoj bedzie sie działo...

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#361382