Polska wolna od GMO

Obrazek użytkownika ciociababcia
Gospodarka

Witam, ja "walczę" nieustannie z GMO. Nie tylko w internecie, ale też w realu na swoim terenie. Często staję przed murem. Znamy w różnych dziedzina odpowiedzi - a co ja mogę zrobić. Tutaj też takie odpowiedzi są i nie wystarczy powiedzieć - zadbaj o siebie i swoją rodzinę.

Argumenty sypią się jak z rękawa. Najczęściej słyszę "mnie nie stać na zdrową żywność". Udaje mi się jednak niektóre osoby...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika ciociababcia
Ogłoszenie

Mimo wcześniejszych obietnic Rząd RP wciąż nie przyjął regulacji zakazujących w Polsce upraw genetycznie modyfikowanej kukurydzy MON 810. W zamian obserwujemy silne przyśpieszenie prac nad projektem ustawy o nasiennictwie, w którym są zapisy dopuszczające uprawy GMO. 

Wyniki ostatnich badań nad GMO

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pdvxdC9NPB8

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Gospodarka

Stanowisko Komitetu Biotechnologii PAN: "Polska odniosłaby bardzo poważny sukces, a pozycja naszego kraju w Europie uległaby dalszemu wzmocnieniu."

Takim okrągłym zdaniem podsumowany jest uczony wywód w sprawie wsparcia dla GMO w naszym kraju. Oj profesorkowie, oj docenci! Wzmacniajcie sobie w dalszym ciągu pozycję Polski, która jest już i tak niesłychanie wzmocniona.

Kto chce poczytać komiczny...

0
Brak głosów