Karol W. poszukiwany za pedofilię!

Obrazek użytkownika ciociababcia
Inne

Ojczyzna to ziemia i groby, pisał Norwid. Dziś groby zapadają się, coraz bardziej są spychane, nie tylko te smoleńskie czy powstańcze, każde, przecież męczeństwo we współczesnym świecie jest tak niepopularne.

Ojczyzna ulega zapomnieniu. Lemingi biegną między grobami i nie zauważając niczego mkną ku nicości z legitymacją PO w kieszeni, biegną także ku Ameryce. To w odniesieniu do tematu wiz. Czy ich bożyszcze Obama da im wizy? Czy zostanę sam w Rzeczpospolitej? Bowiem wówczas to już chyba wszyscy wyjechaliby…

Śni mi się taki koszmar. Biegnę ulicami, budynki puste, na ulicach, rondach samochody, ich drzwi pootwierane, pusto, nikogo…Wbiegam do jakiejś szkoły, głucho… Lecę do Kościoła, parę starowinek. Wszędzie puściusieńko, wieje tylko wiatr… Obama klepnął wizy. W Polsce najwierniejsi (bo nie najwierniejsi Polsce), są byli i obecni funkcjonariusze, pisząc wedle nomenklatury rosyjskiej „resortów siłowych”. Najwierniejsi, cały czas tzw. Polsce Ludowej oraz rządzącej partii – PO. Oni i ich dzieci.

W Polsce po 1989 r. służby w sposób antydemokratyczny służyły rządzącym, jak Urząd Ochrony Państwa (poprzednik ABW) jeżdżący po miejscach związanych z Wałęsą (człowieka z beznadziei), wyszukując dokumenty (szkolne, milicyjne), które go, charakteryzowały jako chuligana czy wręcz bandytę (bójki z użyciem noża!!!) i te dokumenty zabierał. Ale nie wierzę, że Wałęsa był agentem… był na to za głupi.

A oficerowie zasłużeni dla opozycji demokratycznej i służący nowej Polsce byli usuwani, jak Adam Hodysz. Co ciekawe na polecenie tegoż Wałęsy. W ogóle termin „opozycja demokratyczna” jest dość mylny – kto tam był? Zapominany Frasyniuk i moc byłych komunistów!

O niepodległą Polskę walczyła opozycja niepodległościowa, np. Konfederacja Polski Niepodległej czy Prezydenci RP na Uchodźstwie…, ale o tym oczywiście cicho. Walczył tylko Geremek i Komorowski. Ale oni walczyli o swoje państwo, o koślawy PRL-bis. Śmiech.

Jakim narodem są Polacy A.D. 2013, jeśli popierają partię niepodległościową dopiero przyparci do ściany kryzysem ekonomicznym!? To magma… czy obudzą się jeszcze? A temat referendum warszawskiego? Płakać się chce z propagandy rządowej. Niesmak zastąpił pusty śmiech… A ludzie, jak to oni, ciągle mówią ile to przysłowiowej kasy pochłonie takie referendum, ale gdy PO we właściwy sobie sposób „zajmuje” się pieniędzmi publicznymi to wtedy ci sami ludzie o dziwo milczą. Tu rzecz dotyczy tysięcy złotych, tam chodzi o miliardy!

Ci sami ludzie kryptonimu „W” – godziny 17.00., dnia 1 sierpnia 1944 roku, dotychczas zupełnie nie jarzyli (wstyd!!!) a teraz jak im wytłumaczono, to już wiedzą… straszny PiS zawłaszcza tradycje powstańcze. Już brzuch boli od śmiechu…

Czy prawdziwe są słowa Piłsudskiego o Polakach: „Naród wspaniały tylko ludzie kurwy”? Nie wierzę już w pierwszą cześć, zastawiam się nad drugą. A Jana Nowaka – Jeziorańskiego? (cytuję z pamięci): „Walczyłem z Niemcami, walczyłem z komunistami, ale dziś pod koniec życia dochodzę do wniosku, że największym zagrożeniem dla Polski są sami Polacy”… Zatem jak?

Karmi się nas papką atakującą księży (bo wszyscy czarni to pedofile!),a jednocześnie kanonizuje się w mediach Papieża Polaka. Dlaczego pokazuje się twarze i podaje nazwiska? A domniemanie niewinności? Nagłośnienie tych pierwszych informacji ma kanonizację przytłumić, obniżyć jej rangę? (proszę, wiadomości na wp.pl dnia 1 października, nr 1: ksiądz poszukiwany za pedofilię, nr 2: wyznaczono termin kanonizacji Jana Pawła II).

Ten układ wiadomości daje do myślenia. Nie jest podyktowany jedynie pędem za sensacją. Co media, a przede wszystkim ich mocodawcy wymyślą na 27 kwietnia przyszłego roku!? Papież poszukiwany za pedofilię!!!!!??? Może wykorzystają do tego „dobre” materiały PRL-owskiej bezpieki? Do jakich absurdów dojdą atakując Kościół? Czy kościoły w Polsce mają zamienić się w warownie? W Rzeczpospolitej Aferalnej PO na ulicach i w urzędach, w szkołach i w szpitalach panuje powszechny „tumiwisizm” i korupcja, bezwstyd i brak jakichkolwiek granic!

Czym jest współczesne polskie społeczeństwo, jeszcze powolną magmą czy już tylko zaschłą skorupą? A może czymś pośrednim?

Ale przecież analogicznie było na przełomie XIX i XX stulecia. A Piłsudski z grupką współpracowników musiał bardzo skrupulatnie przestrzegać zasad konspiracji. Ale potem nastąpiło…

http://prawymsierpowym.pl/index.php/2013/10/karol-w-poszukiwany-za-pedofilie/#more-2777

Ocena polecanki: 
Brak głosów