Kaczyńscy winni katastrofy - Palikot się nie myli.

Obrazek użytkownika esem
Blog

A ja się zgadzam z Palikotem - smoleńskiej "tragedi" (zwanej też "katastrofą", a w rzeczywistości jak okoliczności wskazują - zamachu) winni są obaj Kaczyńscy - śp. (a może w tej sytuacji już nie) pamięci Lech i Jarosław. Oraz cały ten przemądrzały PiS!

Tylko uzasadnienie tej ich winy mam inne.

Otóż zostali przez Naród wybrani do władzy: mieli większość w Parlamencie, a Lech był prezydentem. Popełnili jednak niewybaczalny grzech zaniechania.

W czym? A tym, że mając dostęp do pełnej wiedzy o naturze tego Układu Układów, zamiast tę wiedzę wykorzystać, upublicznić, a przez to sprawić, by się wzajem te wszystkie mafie pożarły między sobą, i zagryzły, to tylko je okaleczyli.
Etyka im nie pozwoliła!
Nie zezwoliła im wrodzona troska o "Prawo" i "Sprawiedliwość"!

A wiadomo, co nie zabije, to wzmacnia. Tak więc teraz te wszystkie narkotykowe, hazardowe, paliwowe i podobne gangi, ci wszyscy lodziarze od komercjalizacji i prywatyzacji, te razwiedki ze wschodu, zachodu i południa, ich kable i sympatycy, skorumpowani urzędnicy, policjanci, prokuratorzy, sędziowie i wszelka inna antypolska swołocz tylko odżyła.

I się wzmocniła.

I to jest przyczyna przyczyn zamachu w Smoleńsku.

Tak, to wina Kaczyńskich! Byli za łagodni dla tego draństwa!


 

Brak głosów

Komentarze

Najwygodniej jest poszukiwać winy POZA SOBĄ. Ale to tylko sposób na USPRAWIEDLIWIENIE. Kaczyńscy zrobili TYLE ILE MOGLI. A mogli tyle, na ile dostali mandat społeczny. Czyli skazanie na koalicję z Samoobroną i LPR. A i to tylko na dwa lata. Dlatego winy należałoby szukać nie w Kaczyńskich, a w ludziach MYŚLĄCYCH. I ich wieloletnich zaniechaniach. W imię wygodnego fotela i "przecież to nie mnie po rogach walą". Ja się do tego poczuwam. A czy inni też?
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#72208

z tym że  obserwowałem działanie śp. L.Kaczyńskiego, kiedy był min. Sprawiedliwości.Po prostu więcej zrobić nie mógł z powodu zastanych struktur w podległych mu Urzędach.Do tego dochodziła jeszcze zachowawczość.Np. prokuratura nie zaczynała postępowania z powodów powyższych.A  walka Z.Ziobry z korporacjami?-efekty nawet nie połowiczne.Zeby coś wielkiego zrobić trzeba mieć ludzi.Tych ludzi było za mało.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#72210

 Tą gangrenę trzeba było niszczyć do skutku.A były jeszcze dwa lata,nawet będąc w mniejszości parlamentarnej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#72233

giczy_kop

 

... sprawa senatora Piesiewicza

 

Palikotowi wszystko wolno , bo ma chłopaczyna wiedzę , a wiedza , to władza .

 

Przecież Palikot to nie polityk , tylko jakiś cwaniak z dużą kasą i znajomościami . Jak ktoś ma dużą kasę , to lubi ją wydawać , niekoniecznie w sposób standardowy . I to zamiłowanie do wydawania łączy Palikota z chłopakami z PO najbardziej. Oni wydawali , on im pożyczałkiedy tego potrzebowali i „wprowadzał” do „ekskluzywnych stowarzyszeń”…

 

Duża kasa ciągnie w kierunku "ekskluzywnych" rozrywek (np. piłkarze , nie tylko polscy , szczególnie lubią dziwki i hazard). Jak zaskarbić sobie czyjąś wdzięczność i zupełnie przy okzaji , tak z boczku wyhodować na kogoś haka? Wystarczy pożyczyć koledze , którego poznało się np na imprezce u znajomych / aukcji win , dzieł sztuki / w agencji towarzyskiej dla "wybranych" , trochę kaski , kiedy ten przegra w jakimś "ekskluzywnym" turnieju pokerowym . Takim tylko dla „znajomych” , grając z „niebezpiecznymi ludźmi” . Trzeba mu pomóc rozwiązać problem . Pierwsze (pali)koty za płoty .

Koleś miał tylko i aż forsę , więc wszyscy chcieli być jego kumplami . A co się robi z kumplami ? Jak się jest dorosłym facetem ? Z kumplami się na ryby/polowania chodzi , na mecze , na piwko , a w pewnych „ekskluzywnych” środowiskach na kurwy też się z kumplami chodzi .

 

Palikot wie kto , gdzie , kiedy i które panienki pukał . Ale ponieważ Janusz jest męską wersją „Panny Nikt” , miał i nadal ma zadęcie na bycie „kimś” , więc się zabezpieczył . Szantaż to zagrywka stara , jak świat . Skurczybyk ogarnął temat , skumał ,że chłopaki z PO w większości mają mentalność ciecia i od tej strony ich podszedł

 

Wszyscy pamiętamy reportaże , o studentkach za dnia i tzw „call girls” kiedy zrobi się ciemno . Dziewczynach do towarzystwa , opłacanych na godziny , doby , czy tygodnie .Ktoś za te ich „studia” płacić musiał , skądś tych klientów brały . Zorganizować laseczki tak ,żeby były dostępne dla wybrednych , wyjątkowych , ważnych klientów , to sztuka . Logistycznie skomplikowana sprawa . Taka stajnia wymaga kogoś , kto ją zorganizuje . Kogoś , kto wyszuka dziewczyny , wytłumaczy im o co chodzi , z kim o czym można , a o czym nie można rozmawiać . Przecież chłopaki z PO , to nie jakieś zwykłe miśki , tylko goście „z klasą” . Więc dziwki też muszą być „z klasą” . NO i to dodatkowe jaranie , że kolega kolegę musi „polecić” , „wprowadzić” , wszystko takie „ekskluzywne” , vip'owskie , generalnie VOGUE , a i zostaje „między nami”. A że taki ktoś , jest znajomym innego ktosia , to już zupełnie inna sprawa … Że nie wszystko zostaje „między nami” cóż … LIFE

 

Po to towarzystwo wzajemnej adoracji , kiszące się w jednym sosie . Tyle ,że jeden cwaniak był cwańszy od reszty i wykombinował sobie , jak zaistnieć i zostać „nietyklanym” . Gwarancją sukcesu Janusza była wiedza o tym co koledzy lubią najbardziej . Pewnie każdy z panów ma ulubione scenariusze i gadżety , jakąś szczególnie ulubioną technikę , konkretną dziwkę , może nawet owczarka niemieckiego , cholera wie . Janusz wie.

 

Skąd taki wniosek ?

Otóż : bądźmy szczerzy w Polsce , w której wygrywa Komorowski , z zamachem i WSI w tle , aferami hazardową i stoczniową etc, tylko ujawnienie informacji o tzw preferencjach sexualnych „polityków” może jeszcze na kimś zrobić wrażenie . Kogo dziś zszokowałby ojciec piątki dzieci łażący na k...wy ? Ze zdradza ? Wszyscy zdradzają – powiedziałby jakiś psycho-sexuolog z tefałenu . Że z dziwką/dziwkami – takie czasy .Że zdradza żonę z 23latkiem – to co homosexualiści są tacy wrażliwi ładnie dobierają dodatki .

Ale informacja ,że ojciec dzieciom , puka nieletnią prostytutkę … - to jest coś . Nawet w tefałenie nie wymyślili by alibi dla szajki chłopaków z PO za chodzenie na nieletnie k...wy . A może któryś z nich lubi jak pies patrzy na niego w trakcie … To musi być mocny materiał . Mocny i utrwalony .

Tak jak akcja z senatorem Piesiewiczem . Dla mnie to takie „intro” , materiał pokazowy , zaserwowany przez Janusza kolegom w ramach pogrożenia palcem : „patrzcie chłopcy , na co mnie stać i jak was mogę załatwić” . Kto się miał przestraszyć ten się przestraszył i wycofał .

 

Kto się przestraszył ale dalej się stawia lansuje temat Polańskiego i oswaja społeczeństwo z tematem sexu z nieletnimi … Tak na wszelki wypadek . W końcu „artyści” i inni światli ludzie naszego kraju powiedzieli ,że Polański jest wybitnym reżyserem i nic takiego się nie stało...

Myślę jednak ,że Janusz jest mocniejszy i nikt go z PO nie wywali , bo powiedzmy sobie szczerze , w PO nie ma „wybitnych” polityków ...

 

Oczywiście to tylko teoria …

Vote up!
0
Vote down!
0

giczy_kop

#72309

Problem w tym, że uczciwość w polityce nie popłaca. kiedy misjonarz spotka się z ludożercą, to wynik tego spotkania jest oczywisty.
Janusz Kurtyka powinien zrobić kopię zbioru zastrzeżonego - na pewno nie zrobił, bo był uczciwy. Dlatego już wkrótce ten zbiór się rozpłynie we mgle.
Dokumentów w sprawie WSI też nie skopiowano, a oryginały wpadły w ręce hrabiego Bronisława WSI - Komorowskiego.
W ministerstwach nie skopiowano wielu dokumentów świadczących o "radosnej" działalności byłych działaczy KL-D przy prywatyzacji.
Rząd Kaczyńskiego zajął się naprawianiem państwa. I dobrze. Trzeba było jednak znaleźć pieniądze na udokumentowanie łajdactw, by w odpowiednim czasie je, dobrze udokumentowane, ogłosić. Więcej pracować po cichu, mniej konferencji prasowych.
Więcej informacji o tym co jest dopuszczalne w państwach demokratycznych i to na konkretnych przykładach. Tego zabrakło. Ludzie teraz wierzą, że żyjemy w demokracji.
NIESTETY, KAŻDY SĄDZI PO SOBIE.
UCZCIWY KACZYŃSCY NIE POTRAFILI SOBIE WYOBRAZIĆ, JAK ZAGRAJĄ PRZECIWNICY.

Vote up!
0
Vote down!
0
#72403