Wrzask rosyjskiej agentury w Polsce

Obrazek użytkownika Rewizor
Blog

Agresja na Gruzję niesłychanie zaktywizowała rosyjską agenturę w Polsce. Jej ulubionym miejscem spotkań jest forum Onet.

Parę postów z rana 14 sierpnia. Komentarze są chyba zbędne. A swoją drogą warto odnotować rolę spełniana przez Onet. Któregoś dnia za to zapłacą!

z utęskniem czekam na dzień w którym Polska po raz kolejny straci niepodległość przez głupotę politykierów w rodzaju kaczyńskiego może wtedy Polacy zrozumieją że głupotą się nic nie zwojuje... ~false flag , 14.08.2008 09:39

Za parę lat na granicy Niemiec i Rosji będzie spokojnie i normalnie. A w koło ani jednego kartofla. ~balbies , 14.08.2008 09:48

Wszedzie widze te amerykanskie mordy.Doradzali Gruzji aby wyjsc na swoje ,a ci głupole dali sie podpuscic.Teraz im pomagaja ,smieszne!! ~cyjo , 14.08.2008 09:50

fobia antyrosyjska nam szkodzi gdzie jest tu interes Polski a potem przyjdzie jak zawsze zaplacic nie przywodca tylko placic bedzie narod, ci co tak pdpowiadaja juz   licza kase ale sa za oceanem, basta. Gdzie rozum? ~ksiaze , 14.08.2008 09:51

dla  T   A   R   C    Z    Y..................NIET ! to nie służy Polakom! ~a , 14.08.2008 09:53

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jaka tam agentura? Zwykła internetowa mendownia!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1722

Kolejna notka - podobnych są setki!

 

Rosjo !!!!!! jestesmy z Toba. ~uczciwi Polacy, 14.08.2008 10:26

Rewizor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Rewizor

#1723

Polecam zobaczyć na komentarze pod artykułami pod słowami kluczowymi "Izrael", "USA", "Kaczyńscy", "kościół" - szamba tam też niemało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1724

Onet prowadzi w ten sposób , po pierwsze, propagandę prorosyjska, bo wszyscy widzą, że większość Polaków popiera Putina, a po drugie tak szkoli się antypatriotów (to taka fajna zabawa napluć na wartosci narodowe - wkurzą się mohery i pisuary).

Nie lekceważcie tych działań - to bardzo skuteczna metoda psychologicznego urabiania opinii.

Swoją droga dziwię się, że np. IPN czy któraś z organizacji kombatanckich, wychowawczych lub tym podobnych nie skierowała szczególnie rażących przykładów antypolskich wystąpień na forum Onetu do prokuratora .
Najostrożniej mówiąc są to poważne zaniedbania admina, które powinny pociągnąć za sobą karę służbową (i karę administracyjną dla Onetu).

Rewizor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Rewizor

#1727

Onet to internetowe ścierwo, internetowa mieszanka GW i Faktu, łącząca ich najgorsze cechy. Pikanterii dodaje fakt, że należy do szacownej Grupy ITI.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1726

Interia nie lepsza: kto jeszcze pamięta akcje bannerową pt. "Nie wracajcie do kraju, nadchodzi IVRP" i happening rozdawania "Medali Budowniczych IVRP" sobowtórom Leppera i Giertycha?

Plus nie wykasowanie przez admina obelżywych komentarzy pod adresem Bułgarów i Rumunów.

http://www.doktorno.boo.pl/index.php?art=85

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1733