Zielona wsypa

Obrazek użytkownika AdamDee
Kraj

"Polacy mają dużo szczęścia w bardzo trudnej historii... bo... sami uważamy, że historia nas nigdy nie rozpieszczała, ale, że wiele razy nam się udawało [...]"

To tylko fragment kolejnego popisu magistra Komorowskiego przed zacnym audytorium jakim jest German Marshall Fund of the United States.

Archived Footage - President Bronislaw Komorowski Event

Wiem, że propozycja obejrzenia i wysłuchania tego eventu może wielu z Was podnieść ciśnienie, ale zapewniam, że warto. Warto precyzyjnie znać człowieka, którego dano nam za prezydenta Kaczyńskiego. Zwłaszcza gdy zwykło się myśleć, że po Wałęsie czy Kwaśniewskim trudno wyobrazić sobie aby w tym urzędzie mogło cokolwiek człowieka zaskoczyć. Nie wspominając o tym sowieckim tłuku, który zainicjował urząd jako taki.

Jeśli ktoś ma wyjątkową alergię na głos magistra Komorowskiego, niech sobie wyobrazi, że to skecz Jana Pietrzaka, bo frazowanie jakby identyczne...

"[...]ale, że wiele razy nam się udawało [...]" - otóż problem polega na tym, że w Polsce posmoleńskiej wcale nie wygląda jakby miało się nam tym razem udać.

Jeśli zatem nie nam, to komu ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dzięki za ten materiał.

Pierwszy raz miałem do czynienia z "przemówieniem" tego półanalfabety tutaj:

www.youtube.com/watch

Zastanawiam się jedynie, co czują dzisiaj ci, którzy oddali swój głos na tego indolenta.

Swoją drogą, to uważam, że celowo zainstalowano wronka na urzędzie prezydenckim po to, ażeby do reszty skompromitować Polskę na arenie międzynarodowej.

Nie mamy rządu, nie mamy armii, nie mamy męża stanu jakim powinien być prezydent, nie mamy państwa.

Mamy tylko siebie i nadzieję, że uda się wygrać najbliższe wybory.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#116814

[quote=homo polacus]
Zastanawiam się jedynie, co czują dzisiaj ci, którzy oddali swój głos na tego indolenta.[/quote]
Obawiam się, że są przepełnieni dumą.
Wtórny analfabetyzm rządzi.
Te pierdoły, które sadził nasz majestat rzucają na kolana ludzi, którym udało się wmówić iż ów majestat to już mąż stanu.

[quote=homo polacus]Swoją drogą, to uważam, że celowo zainstalowano wronka na urzędzie prezydenckim po to, ażeby do reszty skompromitować Polskę na arenie międzynarodowej.[/quote]
Może nie tyle skompromitować co "ustawić" na właściwej pozycji. Petenta, któremu wystarczy poklepanie po pleckach, parę zdawkowych grzeczności, pochwała w kremlowskiej prasie.
Taki skrojony na zewnętrzne potrzeby manekin.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#116859