16:15 - OMOH uderza

Obrazek użytkownika AdamDee
Kraj

Na koniec mała refleksja.

Nawiasem mówiąc, gdy oglądałem wydarzenia między Pałacem, a Namiotem, obawiałem się, że dojdzie do autentycznej tragedii.

Gdy cała szarpanina się rozpoczęła - nikt nie zatrzymał ruchu. Przy krawędzi jezdni rozgrywała się przepychanka, a co jakiś czas ktoś był wywlekany z tłumu i prowadzony niemal pomiędzy przejeżdżającymi Krakowskim Przedmieściem samochodami. Patrzyłem na te sceny w osłupieniu i byłem niemal na 100% pewny, że lada moment ktoś wyląduje pod kołami samochodu.

Jeszcze przed 16:00, widać było ostro hamujący samochód, któremu zarzuciło w stronę chodnika tył. Jechał on od strony Placu Zamkowego (od lewej strony kadru) i ostre hamowanie było wymuszone przez białą ciężarówkę, do której później ładowano fanty ukradzione Solidarnym. Ciężarówka zakłócała ruch przez dobre pół godziny, nawet jeden czy dwa radiowozy miały problem z jej ominięciem. Widać na funkcjonariuszach zrobiły wrażenie pomarańczowe, śmieciarskie bomby, które radośnie pobłyskiwały na samochodzie - wiadomo, śmieciarze w akcji mogą pozwolić sobie na wszystko.

Dureń odpowiedzialny za zabezpieczenie akcji powinien stracić stanowisko za doprowadzenie do tak niebezpiecznej sytuacji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151144

Kur... nie sadziłem ze do tego dojdzie jeszcze w tym roku.
Musze pozbierać myśli... To naprawdę poważna sytuacja.
Pytanie czy nadal powinniśmy się kopać z koniem?
Osobiście mnie tam nie było tak wiec nie fer byłoby podtrzymywanie na duchu buntu solidarnych.
Coz powiedzieć?
Nic nam nie pozostaje jak tylko przygotować się lepiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151308

Mam obawy, że to dopiero rozgrzewka.

Ten rok to rok gry o wysoką stawkę. Publicznie pojawiające się i coraz głośniejsze postulaty postawienia Tuska przed TS, to sprawa bardzo poważna.
Dla każdego jest jasne, że to nie oskarżenie Tuska jako takiego, frontmana pętaków, jak można by ująć jego funkcję za prof. Andrzejem Nowakiem - to oskarżenie 3RP par excellence.

To rok gry o bardzo wysoką stawkę - o to czy zostanie zakwestionowany kształt, rzekomo odwojowanej od PRL Polski. To jest być albo nie być dla kasty zarządzającej. To geszefty idące w miliardy, to wpływy totalne i przyszłość.

Takich rzeczy nie oddaje się bez walki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#151442

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Jak zrobi się gorąco to się nie zawaham ,będę zamieniał w czyn ''OCIEC PRAĆ !''a trochę pary mi zostało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#151530