“To jest Białoruś” – rozmowa z Janem Pospieszalskim

Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Dziś do Rzeczpospolitej dołączona będzie płyta DVD z filmem “Solidarni 2010″. Film współtworzony przez Ewę Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego od samego początku wzbudzał wiele emocji, negatywnych i pozytywnych. Różnica była tylko taka, że pozytywne były w tych, co film obejrzeli a negatywne przydarzały się wielu tym, którzy filmu nawet nie widzieli.
Okazało się też, że film ten ma wielkie problemy ze spotami reklamowymi, które miały nagłaśniać wtorkowe wydanie gazety, z dołączonym filmem. Główne kanały telewizyjne odmówiły emisji spotów, na różne sposoby to argumentując i stawiając wymagania, które trzeba spełnić, jeśli spot ma być dopuszczony do emisji.

Zamieszczam moją rozmowę z Janem Pospieszalskim, którą odbyłem wczoraj (tj. 24 maja 2010) na antenie Radia Plus Legnica
http://piotrcybulski.eu/to-jest-bialorus-rozmowa-z-janem-pospieszalskim/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PiotrCybulski+%28Piotr+Cybulski+%7C+Moim+zdaniem%29

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#61319

ale trzeba trochę poczekać na zapełnienie bufora.
tutaj lepiej to idzie
http://www.legnica.fm/index.php/fakty/2393-solidarni2010

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61320

nie rozumie? to nawet publiczna nie zgodzila sie na wyemitowanie spotu?! dlaczego ..?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61326

Nie wie Pani dlaczego? To jest efekt kompromisu, który został zawarty przez PiS z SLD w telewizji publicznej. Niestety takie kompromisy i układy polityczne wcześniej czy później mają opłakane skutki. Nie można wchodzić w żadne układy z komunistami w żadne!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61328

 że TVP a takze TVP2 i TVP info idą po części linii partyjnej po.Kto inny jak nie po chciała ich całkowicie zniszczyć.Wiadome jest że w TVP są niedobitki dawnego,ale niedobitki też powinny wziąść pod uwagę że po niszcząc TV im także zabieże intratne posadki.Że pojedyńczy lizus się utrzyma to wiadome-sługus będzie potrzebny zawsze.Przykład lisa pokazuje że to jest ciągle aktualne.Znowu wprost będzie ratowane przez po i inne agory.Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#61368

 to jest MAFIA POwska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#61465