[21 I 2009] środa, św. Agnieszki, dziewicy

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Blog

gnyszkoblog na JKM-blogu!
wczoraj koło południa do gry o kształt pierwszej dziesiątki kategorii Polityka wszedł p. Janusz Korwin-Mikke podając 10 swoich typów. Efekt był natychmiastowy - w najbliższej aktualizacji wyników, Stanisław Michalkiewicz wskoczył na 1. pozycję bijąc rekord zdobytych głosów, ja natomiast spadłem na 6. pozycję z 5. czując na plecach oddech innego bloga, który pojawił się z ostatnich tyłów rankingu - właśnie za sprawą JKMa!Całe szczęście jednak, dziś po południu JKM zaktualizował swoją listę i tym razem się na niej znalazłem, za co Panu Januszowi niniejszym bardzo dziękuję!Zapominalskim natomiast przypominam, że jutro o 12:00 kończy się ta część konkursu, tj. głosowanie SMSowe, w związku z czym - jeśli ktoś jeszcze nie głosował, proszę o głosy na moje produkcje:

Co powie Gnyszka?
SMS o treści C00046 na numer: 7144

koszt: 1,22 zł (idzie na dzieci z porażeniem mózgowym)
Pogadanki Inwestorskie
SMS o treści B00089
na numer: 7144 1,22 zł (też na dzieci z porażeniem mózgowym!)

co to dzisiaj będzie?

dziś niestety skrótowy pościk ze względu na zagęszczenie zaliczeń i egzaminów! Niestety - taki czas, choć tematów do poruszenia miałbym wiele. Dziś jedno zaliczenie z głowy - antropologia społeczna, ale już pojutrze dwa kolejne, a we wtorek oddanie projektu hali wielofunkcyjnej!Źle się z tym zgrał konkurs na Bloga Roku 2008, bo nie mogę uraczyć nowych Czytelników Gnyszkobloga i Pogadanek czymś naprawdę ekstra! Ale w zamian będzie pewien bonus w innej postaci... o czym poniżej!

ufff... pufff...jako rzekę - nie ma letko! Dlatego proszę o modlitwę tych Czytelników, którzy modlić się potrafią.

Cejrowski na antropologii

a propos antropologii, to dziś miałem okazję udać się do toalety w trakcie ćwiczeń w bardzo złym momencie - otóż po moim wyjściu rozpętała się dyskusja na temat statusu książek Wojciecha Cejrowskiego z punktu widzenia antropologa. Zdania były podzielone, częstym zarzutem była arogancja WC... ale temat jest bardzo ciekawy, tak czy inaczej. Chciałbym o tym napisać trochę więcej, ale raz że nie mam czasu, a dwa, że mam pewne braki w lekturze jego książek - ostatnio kolega polecał mi Gringo wśród dzikich plemion, ale wciąż nie mam czasu jej kupić...

polecanki - bliżej sukcesu

mówiłem powyżej o bonusie. Owszem jest taki - przejrzałem listę dostępnych promocji, o których mogę poinformować i oto wyniki, które uważam za atrakcyjne:

- Limitowana edycja Cele i ich realizacja tańsza o 33%coś dla tych, którzy chcieliby nie tylko marzyć, ale i wspominać jak to swój cel osiągnęli... Tym razem do posłuchania, na płytach. Jako, że zarówno o audiobookach, jak i tego typu literaturze już nieraz pisałem i na gnyszkoblogu i na Pogadankach więc pozwolę sobie tematu nie rozwijać.Poza tym, wydaje się, że ten pakiet, to bardzo dobra rzecz na prezent dla drugiej osoby.

- kolejną zaś sprawą jest trwająca do 27 stycznia promocja e-booków o giełdzie i inwestowaniu!

Po wpisaniu kodu: PTBW1qt Czytelnicy gnyszkobloga otrzymują 10% rabatu na następujące pozycje...
 

myśl na dziś
Jeżeli jesteś apostołem, nie trać nigdy ducha. — Nie ma takich przeciwności, których nie potrafiłbyś przezwyciężyć. — Więc czemu jesteś smutny?św. Josemaria Escriva, Droga, nr 660

SKIN = "black";

Ocena wpisu: 
Brak głosów