Al kaida, pociągi, stan wyjątkowy

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Wywlekanie teraz, czyli na dwa miesiące przed ME 2012, kwestii czy były w Polsce więzienia, w których przetrzymywano obcokrajowców jest proszeniem się o nieszczęście. Proszeniem się o nieszczęście lub świadomym działaniem mającym sprowokować jakąś akcję.Zarówno Siemiątkowski jak i Miller nie są bohaterami mojej bajki, ale oni wtedy działali w imię racji stanu naszego kraju. Wywlekanie tego teraz jest właśnie proszeniem się o nieszczęście jeśli nie świadomym działaniem mającym jakąś tragedię sprowokować.Osobiście obstawiam coś takiego jak teatr na Dubrowce, ale żeby było śmieszniej na kolei.Jadą dwa pociągi z kibicami, oba przepełnione i pierdut. No tu jest duże pole do popisu. Może zostać przestawiona zwrotnica, może być wybuch małego ładunku, który wykolei jeden ze składów, albo dwa niezależne wybuchy w obu składach.A gdy pociągi się mijają na prostych odcinkach to prędkości są znaczne, dużo wyższe niż w Madrycie.Ofiary, ofiary i jeszcze raz ofiary. I nie tak jak pod Szczekocinami, szesnaście ofiar śmiertelnych, ale tak z dziesięć razy tyle co najmniej.A przy dobrej synchronizacji, to można takich ekscesów jednoczasowo przeprowadzić kilka - tak jak to zrobiono w Madrycie (pociągi) czy Londynie (metro, autobusy).Obstawiam pociągi, bo z prostych wyliczeń statystycznych wynika, że następna taka tragedia na kolei powinna się zdarzyć z prawdopodobieństwem rzędu 90% w przeciągu 100 dni od zdarzenia w Szczekocinach (źródło).Tak to może wyglądać.Skutki.Wprowadzenie stanu wyjątkowego, zawieszenie swobód, aresztowanie opozycji i tu ciekawostka, bo najważniejszy nie jest wbrew pozorom Jarosław Kaczyński, ale Antoni Macierewicz - przynajmniej w tej chwili.To się może nie wydarzyć tylko i wyłącznie wtedy, gdy taki scenariusz zostanie dość szeroko rozkolportowany, znany dużej części społeczeństwa - wtedy może zostać zablokowany.Venenosi bufones pellem non mutantAndrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

sumerian  

To nie przypadek absolutnie, że właśnie teraz poruszają ten temat. Przecież ŚP.Andrzej Lepper już wiedział o tym wiele lat temu. Pamiętacie jak grzmiał z mównicy? On dużo wiedział, więc go mafia uciszyła. A teraz nagle tym pluskwom torturowanie jeńców islamskich poruszyło, a dwie wątroby i rękawice w ciele zabitego ŚP. Przemysława Gosiewskiego to już nie??  Też tak sobie myślę, że coś jednak szykują na to euro może dlatego drogi nie dokończone, bo po co? Jednak czuję, że to będzie coś na większą skalę. Może to być tak wielka prowokacja, że stanie się powodem do napadu na Iran. Ludzie nie uczestniczcie w tych igrzyskach, które mogą zakończyć się cholernie tragicznie!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#239792

 To było by komiczne gdyby nie było grożne .Niedługo z tekstów Gówno Gazety dowiemy się że wylądowali rycerze Jedi i napadli na Czerską.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marekagryppa

#239800

proponuję sprawdzić z jakich źródeł bierze się ta inicjatywa. Nie po raz pierwszy; po raz pierwszy o ile wiem informacja pojawiła się ok. 2 lata temu w New York Times co nagłośniono u nas, potem próbowali robić wrzawę wokół sprawy lewacy. Stąd wniosek że za prowokowaniem hałasu wokół sprawy stoi Rosja. Jej nie zależy. To znaczy zależy, ale "inaczej".
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#239828