Adam D. Rotfeld

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Dziś rano w programie III PR gościem był Pan Rotfeld. Rozmowa dotyczyła między innymi tarczy antyrakietowej. A były minister był łaskaw powiedzieć coś takiego (cytat z pamięci): " ... Rosja oczywiście wie, że tarcza antyrakietowa nie jest skierowana w nich. Ich protest dotyczy nie samej instalacji tylko faktu, że jest to instalacja USA. ...". Pan Rotfeld w dyplomatycznych słowach wyraził myśl, którą ja osobiście ujął bym w ten sposób: "Postawienie dowolnej instalacji US Army na naszym terytorium na długie dziesięciolecia oddali możliwość ingerencji kacapów w nasze wewnętrzne sprawy, a wszelkie próby ingerencji ze strony Moskwy będą tak długo ekstremalnie utrudnione jak długo taka instalacja będzie na naszym terytorium istniała."
Co ciekawe Pan Rotfeld wyraził również zdanie z którego wynikało, że on osobiście jest zwolennikiem powstania tej instalacji wbrew obowiązującemu w "polityce miłości" trendowi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Brawo dla Rotfelda. Streścił esencję tego, co jest sensem instalacji tarczy na naszym terytorium. Wyłożył dokładnie jaki Polska ma w tym interes. Ciekawe czy którykolwiek leming zrozumiał z tego coś więcej poza tym, że Rotfeld nie zgadza się z oficjalną medialną prawdą więc zapewne kłamie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#7666

Racja stanu powinna łączyć ludzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#7670

Oczywiście - wzorem powinny być stosunki Demokratów i Republikanów w USA, którzy mimo wszelkich niesnasek zawsze pamiętają o podstawach interesu narodowego Stanów, w którym są najważniejsze punkty wspólne dla obu partii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#7671