Czy Euro 2012 odbędzie się w Turcji?

Obrazek użytkownika edward
Sport

Dzisiaj pojawiła sie informacja, że piłkarze grający w obecnej reprezentacji Polski wyjechali do Turcji na obóz integracyjny. Udali się tam pod przewodnictwem ich trenera Smudy. Tenże Smuda wypowiedział się, że na obóz razem z nim wylatuje "około 12 zawodników", a reszta dołączy potem. Powiedział, że to nie jest źle, bo Niemcy zaczynają zgrupowanie w liczbie 8 osób. Nie wiem, czy to prawda i nie wiem czy Niemcy również udają się do Turcji lub innego ciepłego kraju na obóz integracyjny?

Po co wybrali się do Turcji kopacze z naszej reprezentacji, jeśli w Polsce są organizowane za miesiąc ME w piłce, jest odpowiednia obecnie aura na przeprowadzanie treningów i spotkań integracyjnych, są w Polsce ośrodki szkoleniowe, w któych można kopać piłkę?
Do tego ekipa tych turystów - kopaczy wybrała się tam ze swoimi żonami, dziećmi lub narzeczonymi... Ot, takie miłe wakacje przed Euro 2012 na nasz koszt.

...a po powrocie z Turcji, pod koniec maja wyjeżdżają na obóz do Austrii.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Turcja? Na tej samej zasadzie można byłoby typować na Północną Koreę, czy Wyspy Maldiwskie! W Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej (조선민주주의인민공화국) wszystkie wyniki z góry byłyby zagwarantowane! Bo tam liczą się takie wyniki, jakie zażąda w imieniu "Wiecznego Prezydenta" Kim Ir Sena jego wnuk, Przewodniczący Narodowej Komisji Obrony Kim Dzong Un! Sprawy te są bezdyskusyjne, a sędziowie i piłkarze, którzy zrobią inne wyniki, w najlepszym przypadku otrzymają wieczne skierowanie na roboty przymusowe do kopalni uranu!

A Wyspy Maldiwskie? Może być, że wkrótce zupełnie znikną pod wodą w związku ze stałym podnoszeniem się poziomu wody Oceanu Indyjskiego i wtedy nie ma sprawy z odwołaniem imprezy!

Można jeszcze mówić o Libii, której większa część leży na Sacharze albo o Antarktydzie, gdzie lód tak szybko topnieje, że może być: do igrzysk zupełnie zniknie! A to, co tamtejsza ludność: pingwiny powiedzą — nie liczy się! Nie mają ani ombudsmanów, ani rządu, który wtrąci się do tej sprawy. No i nie muszą budować infrastruktury, a więc stadionów, kolejowych linii superekspressowych, autostrad, hoteli i restauracji!

A Turcja? Oj, tam gorzej jak było w Związku Sowieckim, demoludach, i III Rzeszy razem wziętych! Na codzień mordują tubylców, którzy są w oszałamiającej większości, bo Turcy to tylko 10% ludności tego kraju! I tylko oni mają prawa! Większość tych Turków to gangsterzy kroju bohaterów popularnego serialu telewizyjnego "Ezel — zemsta do śmierci", której dziwnym trafem w Polsce nie emitowano. A szkoda! Oprócz tego, że serial ten służy wspaniałą rozrywką dla widzów przepadających za filmami typu Ojciec chrzestny, James Bond — Agent 007, Terminator czy Tysiąc oczu dr. Mabuse — jest wspaniałym pejzażem stosunków wewnętrznych panujących w Turcji!

Faktyczną władzę w tym kraju spełnia niewidoczna, cichociemna supermafia z naczelnym Ojcem chrzestnym, któremu podlegają wyglądający na dobrodusznych byznesmenów regionalni Ojcowie chrzestni, trzymający w swych rękach w drodze korupcji i mordów wszystkich ważniejszych urzędników państwowych, od miejscowych komendantów policji, więzień i prokuratorów, aż do ministrów, gubernatorów i tak dalej! Nie daj Boże, komukolwiek z nich podpaść, bo wtedy możesz zbierać dla siebie fundusze na twój wieniec pogrzebowy, a w najlepszym przypadku na szczotkę do zębów, mydł itp potrzebne osobom udającym się do więzienia. A tam może zdarzyć się z Tobą wszystko! Albo zamordują, albo zrobią z ciebie doborowego mafiozo...

Informacja dla nie znających faktycznych stosunków wewnętrznych w Turcji: większość ludności stanowią potomkowie Medów — Kurdowie oraz Ormianie, Asyryjczycy i szereg ludów kaukaskich, żyjących w Armenii Zachodniej, od 95 lat bezprawnie okupowanej przez Turcję! Bo deptając postanowienie Traktatu w Sévres, jesienią 1920 r morderca Ormian w rzezi 1915 r Kemal Mustafa (bandycki pseudonim "Atatürk") oraz nie lepszy Josif Wisarjonowicz Dżugaszwili (bandycki pseudonim "Stalin") wspólnie napadli na Konfederację Królewstwa Armenii Zachodniej i wschodniej Republiki Armenia, zarzezając Ormian i rozbierając to państwo w drobny mak! To przestępstwo było próbą generalną IV Rozbioru Polski! A w Turcji Zachodniej większość stanowią Grecy, w równej mierze na codzień mordowani i uciskani! Turcja faktyczna, to tylko Ankara i okolice w około 100-kilometrowym paśmie! A ponieważ Traktat z Sévres do dnia dzisiejszego prawnie jest ważny — Turcy prędzej czy później liczyć mogą na to, że Armenia Zachodnia i Wschodnia Grecja wróci w ręce prawowitych właścicieli!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253186

Rządy w Turcji, czyli podobnie jak u nas?

Z Bogiem!

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#253189

Gorzej! Najlepszym tego przykładem jest członek UE — Cypr, której znaczne tereny bezczelnie okupuje ta Turcja, która pcha się na intruza do UE! Ale tak Đkugo nie będzie członkiem UE, aż nie wykona postanowień Traktatu w Sévres i nie opuści Cypru, oczywiście obu państwom wypłacając horrendalne kontrybucje! Co więcej: lada moment może stracić cułonkowstwo NATO! Bo po USA również Francja i szereg innych państw europejskich potępiło Turcję za rzezie tubylców — nie Turków, w tym przede wszystkim Ormian, co mimo tysięcy dokumentów, bezczelnie wypierają się! Tak jak Rosja wypiera się swoich zbrodni przeciwko ludzkości, w tym rRzezi Katyńskiej, czy zamachu pod Smoleńskiem na Prezydenta Kaczyńskiego i jego świtę!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253193

Mój kuzynek też się załapał do Kadry Narodowej. Co prawda tylko jako rezerwowy, ale i tak puchnę z dumy:))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253207

Gratuluje 'kuzynka' kopiacego pilke. ;)

I tak ma szanse...

Trener Smuda nie powolal na Euro

ani jednego pilkarza mistrza Polski, Slaska Wroclaw !

* Gratulacje dla Mistrzow z Wroclawia !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#253277

Wszędzie, gdzie nie spojrzeć, tam polityczne decyzje, a prezydent wnosi o niekaranie za takie działania.
Wygodna forma zabezpieczenia sobie przyszłości...

Opowiadał mi ojciec "mojego kuzynka", że kiedy on sam w dzieciństwie ganiał za piłką na wiejskim boisku, jego matka powiadała: to grzech, tak tracić czas na zabawę, kiedy tyle roboty w gospodarstwie:)
A miał chłopak talent. Syn ma to po nim.
Może te "orliki" coś zmienią w świadomości ludu?

Wrocław, poprzez odważne, a nawet brawurowe manifestowanie swojego patriotyzmu i doskonała grę, i tak zajął poczesne miejsce w sercach wielu Polaków. Jest Mistrzem!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#253288

na 100% chcą Sobieskiego zaatakować pod Wiedniem.Pozdrówka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253238