Sowieckie powiązania prokuratora od Smoleńska. (wg niezalezna.pl)

Obrazek użytkownika edward
Kraj

Oto co publikuje dzisiejsza niezalezna.pl:

Prowadzący śledztwo ws. smoleńskiej katastrofy Jarosław Sej zajmuje się m.in. kontaktami z Komitetem Śledczym Federacji Rosyjskiej. Tymczasem z dokumentów, do których dotarła „Codzienna”, wynika, że jego ojciec płk Jerzy Sej odbył specjalne przeszkolenie GRU i był związany z sowieckimi służbami wojskowymi, a po 1990 r. także z WSI.

Jeśli przełożeni prokuratora, który prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej, wiedzieli o przeszłości jego ojca, to nie powinni wyznaczać go na prowadzącego tak ważnego śledztwa, a przede wszystkim nie powierzać mu kontaktów z komitetem śledczym Federacji Rosyjskiej.

„Gazeta Polska Codziennie” dotarła do dokumentów służb specjalnych PRL-u dotyczących prokuratora płk. Jerzego Seja. Jest w nich m.in. dokładnie opisany przebieg jego kariery zawodowej, a także sprawy prywatne dotyczące rodziny. Niezwykle ceniony przez przełożonych, był wielokrotnie nagradzany, m.in. za wybitne zasługi umacniania obronności PRL-u. Wysokie nagrody pieniężne uzyskał w okresie stanu wojennego – jedna z nich dotyczyła rzetelnej i sumiennej służby. W tym czasie był rzecznikiem prasowym Naczelnej Prokuratury Wojskowej i jednocześnie sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej NPW. Tuż po zakończeniu stanu wojennego Jerzy Sej został oddelegowany do II Zarządu Sztabu Generalnego (poprzednika Wojskowych Służb Informacyjnych), gdzie został I sekretarzem Komitetu (Politycznego – przyp. red.) PZPR. W 1987 r. został skierowany na specjalistyczny kurs GRU
(sowieckich służb specjalnych) organizowany przez Ministerstwo Obrony ZSRS.

Po zmianie władzy w 1990 r. płk Jerzy Sej oficjalnie zamienia się w obywatela Jerzego Seja i uzyskuje wpis na listę radców prawnych. Jednocześnie Jerzy Sej współpracuje w Wojskowymi Służbami Informacyjnymi – w 1994 r. na wniosek ówczesnego premiera Waldemara Pawlaka prezydent Lech Wałęsa odznacza płk. Seja Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne zasługi umacniania obronności i suwerenności kraju”. Nazwisko płk. Seja pojawia się także w raporcie z weryfikacji WSI – w aneksie nr 13 jest wymieniony w spisie oficerów WSI, którzy przeszli szkolenie GRU w ZSRS.
.........................................................
Czy wobec tego nie możemy sądzić, że ta cała „niezależna prokuratura” jest w rzeczywistości ramieniem i tarczą GRU w Polsce oraz sędzią we własnej sprawie dotyczącej tzw „śledztwa” smoleńskiego?

Zachowanie wszystkich struktur mafijnej władzy wskazuje na celowy dobór "cyngli" do zaplanowania, wykonania zamachu, mataczenia i zacierania śladów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

mataczenia i zacierania śladów

nic dodać nic ująć -c.b.d.u.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#270223

gość z drogi

naszych Smoleńskich Lotników anodinowcy sprawdzali do Trzeciego pokolenia,

a nas nie stać na sprawdzenie tylko do drugiego....

pozdr z 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#270233

decyzję o wabieniu Tu154-101 na lotnisko w Smoleńsku gen. Benediktow

To ten co z centrum "Logika" wydawał telefoniczne rozkazy ruskiej Wieży Szympansów - ciekawa zbieżność nazwisk warta zbadania, prawda?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#270265

sprawdzić czy oni już coś o tym wiedzą ale chyba wyszukiwarka z ich witryny nie działa bo martwa niezależnie od hasła.
No to nic dziwnego że nie wiedzieli nic nawet o tym agencie GRU no bo skąd?
Pozdr J.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270316

potrzeba, żeby wreszcie przytomnie spojrzeli na rzeczywistość i przestali POpierać tę rządzącą sektę?
Pozdrawiam z 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270236

gość z drogi

ocet i zielony groszek w sklepach i puste bankomaty...ale armia oddanych tuskowi platformianych urzędników na RAZie nie musi się o to martwic...oni latają do Londynu,po garnitury,"bo tam taniej"

a "rządząca sekta" ? wszak to wciąz ci sami od czasów Pierwszej Nocnej Zmiany 

te same nazwiska,te same metody ,skutki też te same 

pozdr 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#270269