A więc wojna prewencyjna?

Obrazek użytkownika cccp.ue
Świat

Gdy na Majdanie płonęły sterty opon, a obie strony konfliktu strzelały do siebie, wtedy banderowcy zapowiadali, że jak zdobędą władzę, to uzyskają bombę atomową.

Teraz zaś rząd Ukrainy, w którym jest tylko pewna część banderowców, ten rząd zapowiada, iż Ukraina będzie dążyła do pozyskania broni jądrowej.

Co to oznacza?

Otóż, gdy Ukraina pozyska kilka głowic atomowych, to Rosja - mająca w tej dziedzinie ogromna przewagę - raczej nie zaatakuje  nieobliczalnych potomków Bandery.

Podobnie ci nie zaatakują Rosji, bo ta zaatakowana nie będzie się wahać ani chwili i zmiecie z powierzchni ziemi banderowców.

nastanie obustronny pat.

A co to oznacza dla nas?

Otóż skoro atomowa Ukraina nie będzie mogła zaatakować atomowego mocarstwa, to niechybnie zwróci swoje oczy  na zachód, na te 19 powiatów, których oderwanie od Polski zapowiadaja banderowcy.

Wyobrażacie sobie banderowską czerń , wyposażoną w atomowe siekiery, jądrowe widły i neutronowe piły, gotowe rezać Lachiw?

 

Jednak ich zapowiedzi pozyskania broni atomowej mogą zachęcic Putina do wydania im wojny prewencyjnej, w imię zachowania pokoju w Europie etc.

Jeśli tego nie zrobi, to atomowa broń Ukrainy zablokuje mu ruchy w tej części Europy, bo zdesperowanego nawet słabeusza atomowego lepiej nie ruszać?

 

Idzie wojna - PREWENCYJA WOJNA PUTINA.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:5)