Gdyby hipokryzja „Gazety Wyborczej” zostawiała blizny

Obrazek użytkownika Alef-1
Kraj

Na początek kilka cytatów z artykułu "Jak PiS haków szukał", którego autorami są Agata Nowakowska i Wojciech Czuchnowski.

 
„Prokurator ujawnia: były naciski polityczne. W tajnych zeznaniach złożonych przed sądem krakowski prokurator Marek Wełna ujawnia po latach, jak urzędnicy rządu PiS kazali mu szukać haków na przeciwników politycznych.
(…)
 Wcześniej sąd musiał zwolnić go z tajemnicy służbowej, dlatego zeznania złożył za zamkniętymi drzwiami.
(…)
Redakcja "Gazety" ma pełny protokół jego przesłuchania.
(…)
 W swoich zeznaniach Wełna pokazuje też, jak istotne dla ówczesnej władzy były media, którym przekazywano kopie akt ze śledztw.”
---
 
Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz redakcja „Gazety” dysponuje kopiami tajnych akt ze śledztw prowadzonych przez prokuraturę lub kopiami utajnionych zeznań złożonych przez świadków lub oskarżonych przed sądem .
 
„Gazeta” stara się przekonać czytelników o nieprawidłowościach ówczesnej władzy, a jednym z zarzutów jest przekazywanie niektórym mediom kopii akt ze śledztw.
 
Należy postawić proste pytanie:
- która władza obecnie przekazuje „zaprzyjaźnionym” mediom (wśród których jest zapewne „Gazeta”) kopie tajnych akt i w jakim celu to robi?
 
Parafrazując cytat z książki „Pokalanie” Piotra Czerwińskiego można powiedzieć:
 
„Gdyby hipokryzja Gazety zostawiała blizny, jej publicyści mogliby zagrać w Koszmarze z Ulicy Wiązów bez charakteryzacji.”
Brak głosów

Komentarze

Przykro mi, ale "doniesienia GazWyb" CZUCHNĄ na kilometr sowiecką onucą. Proszę nie zmuszać mnie do zakładania maski przeciwgazowej przy lekturze Niepoprawnych.

Pozdrawiam

Navigare necesse est

Vote up!
0
Vote down!
0

Navigare necesse est

#200361

Gdybyśmy nie znali zamiarów wroga, już dawno nas by nie było.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Alef-1

#200364

Sprawę rządów w Polsce tego UB-eckiego gangu można rozwiązać na dwa sposoby 1.Bunt w Wojsku Polskim i części Policji i wyrżnięcie tych antypolskichświń 2.Paraliż kraju poprzez ogólnoposki bezterminowy strajk !- i to jest właściwa droga która zakończy się punktem 1-szym.A więc organizujcie się Polacy w NASZYCH ZWIĄZKACH ZAWODOWYCH I SOLIDARNOŚCI - jak widać w "jedności siła" spotkajmy się wkrótce w naszej WOLNEJ POLSCE !

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#200368