Kaczyński: "Tusk to personifikacja zła w Polsce. To czyste zło"

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
niezalezna.pl
Cytat: 

Kaczyński o Tusku: To personifikacja zła w Polsce. To czyste zło

Wicepremier Jarosław Kaczyński w mocnych słowach opisał swojego największego politycznego konkurenta. Donalda Tuska nazwał "personifikacją zła", dodał też, że jego brat Lech Kaczyński "nie ma nic wspólnego z tym niszczycielem, który jego również w sposób cyniczny i okrutny niszczył".

Tusk zaczął głosić, że jego formacja to szeroki sojusz zaczynający się od Andrzeja Rozenka - współpracownika Urbana. Według Tuska tam są ci, którzy chcą kontynuować dzieło mojego brata. Rzeczywiście jest tam grupka zdrajców spośród tych, którzy współpracowali w jakimś momencie z moim bratemTo ludzie obrzydliwi, którzy zdradzili wszystko. Dla swoich karier są gotowi na wszystko. Niektórzy z nich byli związani z różnymi złej sławy organizacjami, tylko kiedyś o tym nie wiedziano. Nie wierzcie w to

– powiedział Kaczyński.

Lider PiS dodał: "Tradycja mojego brata nie ma nic wspólnego z tym niszczycielem, który jego również w sposób cyniczny i okrutny niszczył". Jeszcze raz zaznaczył, że Lech Kaczyński nie miał nic wspólnego z Donaldem Tuskiem. "Tusk to personifikacja zła w Polsce. To czyste zło" – powiedział Kaczyński.

Jak podkreślił, Tusk "broni ubeków i gromadzi pod swoimi sztandarami różne ciemne elementy tylko po ty, by wygrać", a do tego chce realizować interesy Brukseli. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)