Bolszewicko-mafijny zamach stanu przestępców z partii Tuska: PO-PSL i Polska 2050 oraz lewackich degeneratów

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
niezalezna.pl
Cytat: 

     Bolszewicko-mafijny zamach stanu przestępców z partii Tuska: PO-PSL i Polska 2050 oraz lewackich degeneratów

* * * * * * *

Bodnar przejmuje PK. Kaczyński: Mamy do czynienia z pełzającym zamachem stanu. Naszą nadzieją jest prezydent

W tej chwili w Polsce mamy do czynienia z pewnego rodzaju pełzającym zamachem stanu - stwierdził na konferencji prasowej przed Prokuraturą Krajową prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że rząd ma świadomość bezprawia swoich działań i wskazał możliwości, które powinien w tym momencie wykorzystać prezydent.

Jak ustalił portal Niezalezna.pl, trwa siłowy atak na Prokuraturę Krajową. Do gabinetu Prokuratora Krajowego Dariusza Barskiego wtargnąć próbują minister Adam Bodnar, a także "pełniący obowiązki" prokuratora Jacek Bilewicz. Działania prowadzą w obstawie Służby Więziennej.

Na miejscu pojawili się politycy Prawa i Sprawiedliwości z prezesem partii na czele, który zabrał głos w sprawie.

   "Wiem, że prokurator Barski w żadnym razie nie chce zgodzić się na bezprawne działania i nie chce zgodzić się, w związku z tym, na to, żeby podać się do dymisji. No trwa w tej chwili kryzys, z tym że, to jest kryzys, który jest opisany w prawie. To jest artykuł 127 kodeksu karnego, od 10 lat do dożywotnego więzienia, bo to jest próba siłą zmiany ustroju".

– powiedział Jarosław Kaczyński.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Macierewicz: Donald Tusk i cały ten zespół gotowi są nawet torturować ludzi. Chcą zastraszyć Polaków

Szymon Hołownia kwestionuje polskie prawo w coraz większej ilości wymiarów - stwierdził na antenie Telewizji Republika wiceszef PiS Antoni Macierewicz odnosząc się do zapowiedzi lidera Polski 2050, który oznajmił, iż będzie blokował uczestnictwo w obradach sejmu Mariuszowi Kamińskiemu i Maciejowi Wąsikowi. Odniósł się też do wyznania byłego szefa MSWiA, który zdradził, jak próbowano go przymusowo dokarmiać. Zdaniem Macierewicza, rząd chce zastraszyć Polaków.

Macierewicz komentując wyznanie Kamińskiego oznajmił, że takie metody zostały zastosowane dlatego, iż "zamach stanu, który jest obecnie realizowany ma zastraszyć opinię publiczną, ma zastraszyć wszystkich Polaków, ma sprawić, żebyśmy się bali, żeby pokazać, że Donald Tusk, Hołownia i cały ten zespół gotowi są nawet torturować ludzi. Nie tylko do bezprawia, ale i działać przemocą i torturą". (...)

Za: ]]>https://niezalezna.pl/polityka/macierewicz-donald-tusk-i-caly-ten-zespol-gotowi-sa-nawet-torturowac-ludzi-chca-zastraszyc-polakow/509760]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658433

Czarnek ostrzega Hołownię: ktoś, kto uniemożliwia wykonywanie obowiązków poselskich, popełnia przestępstwo

Jest zbyt inteligentny. Mimo, że niewykształcony w tej dziedzinie, to zbyt inteligentny, by nie wiedzieć, że dopuszcza się deliktów konstytucyjnych - tak o postępowaniu marszałka Szymona Hołowni wobec mandatów dwóch posłów PiS mówił polityk tego ugrupowania Przemysław Czarnek.

- Dla dwóch posłów dziś pod Sejmem zmobilizowano duże ilości policji, ale także przy drzwiach hotelu sejmowego postawiono policję. Coś strasznego. Wszystko dlatego, że posłowie Mariusz Kamińśki i Maciej Wąsik wyszli z zakładów karnych. Nie tylko powinni, ale muszą stawić się w Sejmie, bo to obowiązek wykonywania mandatu posła - rozpoczął. (...)

Punktował: „pan marszałek cytuje przepisy konstytucji, tylko to jak cytowanie fragmentów Pisma Świętego z powyrywanymi kartkami. Faktycznie jest tak, że ktoś skazany prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności traci bierne prawo wyborcze i nie może być posłem. Owszem, ale zaznaczam, że posłowie Kamiński i Wąsik nie są skazani prawomocnym wyrokiem sądu na karę pozbawienia wolności, ponieważ w 2015 roku zostali ułaskawieni”.

I dalej: „jakoś pan Hołownia nie doczytał już artykułów 126., 139. Czy 144. Tego już Hołownia nie czyta, bo albo tylko nad tym płacze, albo - wykonując rozkazy Tuska - po prostu czyta to, co mu każą”. (...)

Za: ]]>https://niezalezna.pl/polityka/czarnek-ostrzega-holownie-ktos-kto-uniemozliwia-wykonywanie-obowiazkow-poselskich-popelnia-przestepstwo/509841]]>

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658453

Kaczyński: Tusk chce, żeby jego wola była prawem. Byli już tacy. Wola führera [hitlerowskiego zbrodniarza z Niemiec] była prawem

Wolą Tuska jest, by jego wola była prawem, bo to do tego można w gruncie rzeczy sprowadzić: wola Tuska jest prawem. No byli już tacy, których wola była prawem. Wola führera była prawem - mówił na spotkaniu z mieszkańcami Lublina prezes PiS Jarosław Kaczyński. Polityk zwrócił uwagę na przypadki łamania demokracji i konstytucji przez obecnie rządzących i zaznaczył, że Prokuratura Krajowa to nie ostatnia instytucja, którą będą próbowali siłowo przejąć. (...)

Łamanie demokracji [przez zbrodniarzy z mafijnych PO-PSL, Polska 2050 i lewackich degeneratów - andy]

Kaczyński powiedział, że obecny rząd od początku bezczelnie i bezpośrednio łamie demokrację "pod hasłem "prawo, tak, jak my je rozumiemy". - To znaczy wolą Tuska jest, by jego wola była prawem, bo to do tego można w gruncie rzeczy sprowadzić: wola Tuska jest prawem. No byli już tacy, których wola była prawem. Wola führera była prawem - zaznaczył.

"Otóż to realizuje się w stosunku do mediów w sposób bardzo brutalny. Bezpośrednie użycie siły, bez żadnych podstaw prawnych, a w tym wypadku chodzi nie tylko o sam fakt złamania prawa, tu chodzi o to, że różnorodność medialna, pluralizm medialny jest fundamentem demokracji nie ma demokracji bez pluralizmu medialnego"

– podkreślił.

Zwrócił też uwagę na działania przeprowadzone wobec Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Zaznaczył, że więziono ludzi, którzy walczyli z przestępczością i byli ułaskawieni. Podkreślił, że wobec pierwszego z wymienionych, chwilę przed jego wyjściem z zakładu karnego zastosowano tortury. - To było po prostu zaplanowane, pewnie na samej górze, prześladowanie: "wychodzisz, ale my ci jeszcze pokażemy, co my możemy". To jest takie ostrzeżenie dla wszystkich. Ale przestraszą nas? Nie przestraszą - powiedział Kaczyński.

Za: ]]>https://niezalezna.pl/polityka/kaczynski-tusk-chce-zeby-jego-wola-byla-prawem-byli-juz-tacy-wola-fuhrera-byla-prawem/509968]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658489