Powiedz STOP aborcji! Podpisz projekt ustawy!

Obrazek użytkownika Mind Service
Notka

Podpisz się pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji.

 

W 2011 roku po raz pierwszy "Fundacja Pro - Prawo do życia" zbierała podpisy przeciwko aborcji. W 2013 r. jak i 2014 r. przeprowadzono kolejne kampanie ustawodawcze. Łącznie zebrano ponad 1 milion 250 tys. podpisów! Dotychczasowe akcje posłowie ignorowali i wrzucali do sejmowej niszczarki. Wysiłek włożony w działalność pro-life nie został jednak zmarnowany.

Olbrzymie kampanie społeczne, towarzyszące inicjatywom ustawodawczym, wpływają na opinię publiczną. Dzięki tym działaniom więcej osób dowiaduje się o okrucieństwie aborcji, więcej chce działać, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Kolejne osoby, stając przed koniecznością oceny tego strasznego procederu, opowiadają się przeciw niemu.

Organizatorzy akcji proszą o pomoc: Podpisy może zbierać każdy – wśród rodziny, znajomych, w swojej wspólnocie, w kościele po Mszy Świętej, w czasie marszu, wycieczki, na ulicy i w domu. Wiemy, że w Polsce część popierających nasze inicjatywy nie podpisuje się – niestety jeszcze nie do wszystkich docieramy. Twoja pomoc pozwoli wypełnić tę lukę!

 

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)