50 lat temu sekta Mansona dokonała masakry w willi Polańskiego

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

50 lat od masakry w willi Romana Polańskiego Charles Manson wciąż jest "bohaterem" popkultury. Wątki związane ze zbrodnią można znaleźć w nowym filmie QuentinaTarantino i w serialu "Mindhunter". W Polsce ukazały się książki poświęcone Mansonowi i Sharon Tate, do twórczości Mansona odwołują się muzycy. (...)

Zbrodnie, których 50 lat temu dokonali członkowie sekty Mansona zwanej "Rodziną" w willi Romana Polańskiego oraz dzień później w domu rodziny LaBianca, szybko stały się nośnymi tematami popkultury. Powstawały filmy odwołujące się do tamtych wydarzeń i do przywódcy "Rodziny", piosenki, sam Manson doczekał się też wielu książkowych opracowań.

"Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła" Nikki Meredith, "Manson" Toma O'Neilla i Dana Piepenbringa oraz dwie pozycje poświęcone Sharon Tate - "Sharon Tate. Życie" Eda Sandersa i "Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego" Alisy Statman i Brie Tate – to najnowsze książkowe wydawnictwa odwołujące się do zbrodni sprzed półwiecza.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- zgwałcił jeszcze inne dziecko a "rodzina" Mansona przyszła z zemsty go zabić a z braku tego pedofila w miejscu zamieszkania zabili jemu rodzinę. Policja potem zmataczyła dochodzenie bo bardzo często wypędzają gapiów aby "zabezpieczyć ślady" tak jak w Smoleńsku wrakowisko po zaplanowanej katastrofie Tupolewa.

Stają sie wtedy jedynymi dysponentami dowodów i mogą zrobić co zechcą. Pamiętajcie że policjant, ku*wa i złodziej jedną drogą chadzają i często zamieniają się rolami.

Przykladów takich "rotacji" mogę podać całe mnóstwo.

Do dziś nie wyjaśniony zamach na J.F.Kennedyego mimo tysięcy naocznych świadków, setek dowodów i kamer nie doprowadził do zamachowców bo uczestniczyła w tym żydowska ochrona Prezydenta USA.

Nawet jego mózg wykradli i zniszczyli jako dowód rzeczowy. Ciagle powtarzali że strzał padł z tyłu z nieczynnej drukarni ale głowa od uderzenia specjalnie spreparowanego pocisku (był cięty w niedozwolony konwencją genewską sposób) - poleciała do tyłu - w kierunku niby strzału i drukarni !!! widzieliście coś takiego ?

Wszystkie poszlaki wskazują na uczestnictwo Żydów i w zamachu 10-04-2010 - cele te same (przejęcie państwa) i jak widać w USA było skuteczne i to ich zachęciło przy aprobacie żydo-faszysty tuska i żydo-bolszewika komoruskiego do analogicznego scenariusza w Polsce.

Po raz kolejny apeluję o pomoc Stanom Zjedoczonym Ameryki w uwolnieniu się spod okupacji żydowskiej !!!
Stwórzmy front ze wszystkimi narodami tam zamieszkującymi.

To jest klucz do wolnej i niepodległej Polski ale i pokoju na świecie.

Żydo-bolszewia z antysemityzmu zrobiła sobie tarczę ale i pałe do karcenia niepokornych.

Tu link do wywiadu z jednym z mądrzejszych Posłów w Sejmie RP-Panem Markiem Jakubiakiem który wspomina o szantażu Polski przez amerykańskich żydo-faszystów, którzy pomagali Hitlerowi zamordować Żydów europejskich. Teraz wyciągają chciwe łapy po ich majątek i tańczą na spalonych w krematoriach trupach i popiołach żydowskie chochole tańce:

https://www.youtube.com/watch?v=fiFDSHwS0xM

A tu link o "pracy" polskiej Policji. Branzlują się regulaminowo na służbie miesiącami a my im jeszcze płacimy za to i Pan minister Błaszczak przypina zboczeńcom ordery (szkoda że nie do fiuta).

https://www.wprost.pl/zycie/10226767/warszawski-policjant-onanizowal-sie-na-sluzbie-siedzial-przed-kamerka-internetowa.html

Natychmiast wymiana prawie wszystkich komendantów Policji na fukcjonariuszy polskiego pochodzenia. To ma być zapisane w Konstytucji RP !

Vote up!
3
Vote down!
-5

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1599460