Kombinacja operacyjna „Łażący Łazarz” - wpis Pana Piotra Bączka na niezalezna.pl

Obrazek użytkownika Jinks
Artykuł

 Odpowiedź Pana Piotra Bączka, którą powinien znać każdy z nas:

niezalezna.pl/10761-kombinacja-operacyjna-%E2%80%9Elazacy-lazarz%E2%80%9D

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

Bardzo interesujący wpis i dający do myślenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#410737

Ten smród dało się wyczuć od jakiegoś czasu i u nas na niepopkach. Obrona tej chodzącej "moralności" przez blogerów przybyłych z odsieczą z "nE" wyrządziła mu jeśli już to tylko niedźwiedzią przysługę . Do tej pory czuje niesmak czytając co poniektóre z pozostawionych tu komentarzy ..
A przecież to wszystko dopiero się zaczyna . Jak bardzo musimy być ostrożni by nie dać się wciągnąć w tą nieczysta grę , z całą pewnością pewnych "służb" zaangażowanych po ciemnej stronie "mocy"..

Brawo Panie "Aleksandrze Ścios"
- panie Piotrze .

wyrazy szacunku .

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#410738

Dziękuję za umieszczenie tego wyjaśnienia Pana Bączka Piotra.Artykuł ten powinien otworzyć oczy ludziom ,którzy nie rozumią co tu jest grane.
Są w dalszym ciągu blogerzy na Niepoprawnych , którzy nas chcą uspokoić że agentów nie ma ,a przynajmniej nie powinniśmy na nich zwracać uwagi.
Pozdrawiam Niepoprawnie

P.S.Czy redakcja może ten wpis umiescić "wyżej" proszę.Trudno go znalezć na SG.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#410739

Czy te gadki wokół Nowego Ekranu się wreszcie skończą.

Nie mogę już tego słuchać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#410740

Niech zgadnę , to Ty mówiłeś niedawno

-Czy te gadki wokół Smoleńska się wreszcie skończą.
Nie mogę już tego słuchać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#410746

Dziękuję

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#410747

W latach osiemdziesiątych zauważyłem u siebie ciekawy zmysł, który nawiasem mówiąc na początku zlekceważylem, dopiero w celi więziennej przeanalizowałem zdarzenia. Doszedłem do wniosku, że tak jak w każdym ściganym zwierzęciu, tak i u mnie wykształcił podświadomy zmysł reagujący na pewne nieprawidłowości w otoczeniu. Później miałem okazję przetestować ten mój nowy "nabytek". Kilkakrotnie chyba mnie uratował. Co wcale nie przeszkadzało aby mnie posadzili po raz drugi. Ale to inna historia.

Ważne natomiast jest to, że, jak się okazuje, ten instynkt nie zaginął. Objawił się ostatnio. Mam świadków! Zanim ŁŁ zaczął tworzyć swój "ruch społeczny" wiedziałem do czego zmierza, a w momencie kiedy wyszło nazwisko pana Opary i jego koneksje wszystkie podświadome dzwonki i czerwone lampki dosłownie oszalały!

Wracając do rzeczy, jeśli już mam komuś ufać czy wierzyć, to zufam raczej Piotrowi Bączkowi niż ŁŁ. Ot i wszystko.

Ciekawe natomiast jest zupełnie co innego. ŁŁ wprowadził niesamowity wprost ferment w środowisko blogierskie. Napuścił wszystkich na wszystkich. Mówię tu nie tylko o blogierach, ale przede wszystkim o portalach, tych niepodległościowych, które to, okazało się, wcale nie są aż takim monolitem. Ale może to i dobrze? Przynajmniej dowiemy się kto, co i z kim tańczy?

Pzdr

__________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#410749

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

[quote=Jurand]Ciekawe natomiast jest zupełnie co innego. ŁŁ wprowadził niesamowity wprost ferment w środowisko blogierskie. Napuścił wszystkich na wszystkich. Mówię tu nie tylko o blogierach, ale przede wszystkim o portalach, tych niepodległościowych, które to, okazało się, wcale nie są aż takim monolitem. Ale może to i dobrze? Przynajmniej dowiemy się kto, co i z kim tańczy?

Pzdr

__________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

[/quote]

 

Komu wierzyć? - zapytałeś.

To nie jest proste, bo nie mogę odpowiedzieć temu nie wierz, ale temu to na 100% możesz zaufać.

Świadomość w nas kształtuje się długo. Ważne, by nie ulegać wpływom, by na rzucone przez kogoś górnolotne nawet hasło nie reagować jak bezrozumne stworzenie i bez własnych przemyśleń poddawać się tej sile.

Każdy z nas, tak myślę, jest obserwatorem. Wyrabiamy sobie swój własny pogląd na daną sprawę. Widzimy, co jest dobrym, a co takim nie jest. Dokonujemy wyboru. Na własną odpowiedzialność. Jesteśmy dorosłymi ludźmi.

Mówisz o skłóceniu ludzi ze środowisk niepodległościowych przez ŁŁ.

Ja widzę to jednak inaczej.

 

Po prostu nie istnieje coś takiego jak portal niepodległościowy, patriotyczny.

W każdym jednym miejscu sieci, które skupiło w swoich szeregach ludzi, którzy są patriotami, gotowi do wielkiej pracy na rzecz państwa polskiego jest środowisko osób, które pod płaszczem “walki o Polskę” wykonuje pracę mającą zupełnie inny wymiar, spójrz ile rozmaitych kłótni było nawet na niepoprawni.pl pomiędzy użytkownikami tego portalu, a te nie miały zupełnie nic wspólnego z projektem, w który wszedł ŁŁ.

 

Z tego, że ktoś powie jestem patriotą, tak naprawdę nic nie wynika.

Z tego, że ktoś powie : zależy nam na uczczeniu “tragedii smoleńskiej” też tak naprawdę nic nie wynika.

 

Podstawą bowiem w walce o niepodległą Polskę jest odsunięcie od władzy zdrajców, tych którzy działali I działają na szkodę państwa polskiego, a jedyną przeciwwagą dla nich jest dzisiaj partia Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma innej opcji. Gdy prześledzisz wpisy komentatorów i blogerów tylko z ostatniego miesiąca na niepoprawni.pl, to sam stwierdzisz, że środowisko jest skrajnie różne, że najwięcej emocji jest przy nazwijmy to “pierdołach” typu wpadki Bronka, a gdy tematy są poważniejsze, to dyskusji nie ma. Post spada na samo dno.

Więc jak to naprawdę jest?  

 

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#410752