Bronisław Wildstein przedstawia (1/2) - 12.09.2010

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Blog

Warto poświęcić dwadzieścia parę minut na powtórkę.

Część 1/2

Część 2/2

Nie możemy zapomnieć, że to na nas spoczywa obowiązek ujawnienia prawdy o zamachu w Smoleńsku, który miał miejsce 10 kwietnia 2010 roku.
Tam zginęli przede wszystkim Polacy, a to już jest odstawą do wyjaśnienia prawdy o tym tragicznym zdarzeniu.
To, że zginął Prezydent i wysocy urzędnicy państwowi i całe dowództwo wojskowe tym bardziej czyni to sprawą prestiżową i narodową.
To my Polacy musimy to przede wszystkim sami wyjaśnić nie czekając na obcych, którym to jest mniej lub bardziej obojętną sprawą.
Tylko Polska i Polacy będą spadkobiercami zaniechania, a tym samym współuczestnikiem zbrodni zamachu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"...i zapraszam, mam nadzieje za tydzien.."
Jest to najlepsze okreslenie dzisiejszej polskiej rzeczywistosci. Ten kto chce dochodzic prawdy musi liczyc sie ze wszystkimi 'wypadkami losu".

~*Always remember,others may hate you but those who hate you don't win unless you hate them. And then you destroy yourself. (Richard M. Nixon)*~

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

*Always remember,others may hate you but those who hate you don't win unless you hate them. And then you destroy yourself. (Richard M. Nixon)*

#85939

masz świetny nick, oglądałam filmiki bo przeoczyłam program, wszystko staje się jasne, ale pokrętne tłumaczenie komucha rolickiego......dla ciebie 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#85963

Wypowiedź tego pana na zakończenie programu jest odbiciem całego credo rządu, prezydenta, partii rządzącej i reszty hołoty, ktora na nich głosuje. Oni widzą Polskę jako wasala liżącego stopy rosji (mała litera celowo) i cara putina. A dobry car za wierną służbę pochwali, uściśnie serdecznie i się ładnie uśmiechnie. Polactwo się ucieszy, że car w dobrym humorze i broń boże nie ośmieli się zdenerwować władcy bo trzęsie dupą ze strachu przed jego gniewem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85968