Nieuczciwy dealer samochodowy

Obrazek użytkownika Archiwum X
Świat

Kupiłem samochód z "tucars.co.uk" i chcę ostrzec innych przed tym sprzedawca. Zacząłem mieć problemy z samochodem zaraz po kupieniu.Okazało się ze jest uszkodzony jeden z zaworów w silniku.

Sprawdziłem w historii przeglądu technicznego przeprowadzonego dwa tygodnie przed dokonaniem sprzedaży, ze wada była powodem nie przejścia testu.

To przywodzi mi na myśl, że nigdy nie została usunięta i cała sprawa jest w ogóle podejrzana. Ten sam błąd pojawił się przed i po przeglądzie technicznym! Kiedy skontaktowałem się ze sprzedawcą, on zaprzeczył wszystkiemu i powiedział, że zapłaci za naprawę. Jednakże później zmienił zdanie i powiedział, musimy podzielić koszty naprawy. Kiedy odmówiłem, powiedział to jest mój problem, gdyż na fakturze sprzedaży było napisane sprzedawane przedsiębiorcy;(zauważyłem to dopiero później, i mogę powiedzieć, że nie jestem żadnym przedsiębiorcą. Ogólnie rzecz biorąc,z tego powodu nie chciał wziąć odpowiedzialności za wadliwe auto . Muszę powiedzieć, że samochód nie był i nie jest sprawny, i to testy wykazały! Teraz jestem zmuszony zasięgnąć porady prawnej i jakoś naprawić samochód. Ja chyba snie!

Zapłaciłem ponad 2,000 funtów myśląc, że to dobry interes. moja rade dla wszystkich to: strzeżcie się tak zwanych dobrych okazji i nieuczciwych sprzedawców. kupno auto od tego sprzedawcy to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Wszędzie można spotkać nieuczciwych sprzedawców. Adres dealer-a:

W miedzy czasie starałem się znaleźć mechanika który by mi naprawił samochód, nie polecam Mechanik z Worcester który używa numeru 07545578735

Facet szybko się napalił na naprawę auta a potem nie odbierał telefonu.Dwa razy dzwoniłem po przyjeździe do niego,a on odrzucaj połączenie ... może nienormalny???

Zakup tego samochodu dużo mi daje do myślenia. Pisze aby przestrzec Polaków mieszkających w tych terenach przed błędami które sam popełniłem.

PS nawet założyłem stronkę internetowa reklamującą jego podejrzane usługi:

a sprawa trafi do sadu warsztat samochodowy straci licencje na wykonywanie przeglądów technicznych:

Troon Industrial Estate 11 Highmeres Rd, Leicester LE4 9LZ  0116 2741824

**************************************************************

Brak głosów

Komentarze

Dzięki szybkiemu działaniu strona reklamująca nieuczciwego dilera zostanie wzbogacona o wyniki takie jak ten: 5 Garden Street Thurmaston Leicester LE4 8DS

myślę ze szybko będzie odzew od oszusta i sprawa rozstrzygnie się pozytywnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#278368

Jeżeli będziecie mieli problemy z samochodem kupionym przez Was u dilera należy to zgłosić do "Trading Standards" a oni to rozstrzygną. napisałem list do sprzedawcy ma według prawa 7 dni na oddanie mi pieniędzy.

Radze przed kupnem samochodu poddać go szczegółowej ekspertyzie. Najlepszym rozwiązaniem jest polski mechanik. Odradzam czarnych "skunksów".

Vote up!
0
Vote down!
0
#395178