Eksterminacja Narodu Polskiego 2012

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Eksterminacja Narodu trwa. Zniszczyli nasz rodzimy przemysł, banki handel. STOP ZAWODOWYM POLITYKOM. Kto normalny sprzedaje kurę znoszącą złote jaja? Kto normalny sprzedaje “wędkę”, po to żeby później kupować ryby? No kto?

 

POLITYCY ZA WASZYM PRZYZWOLENIEM “SPRZEDALI” I DALEJ “SPRZEDAJĄ” DOCHODOWE NAJLEPSZE POLSKIE FIRMY (wyciąg na Kasprowy chyba im się nie uda - Polscy Górale nie są w ciemię bici..), ZŁOŻA SUROWCÓW I INNE DOBRA NARODOWE.. POWIEDZCIE TEMU STOP!!! JESZCZE O TYM DECYDUJECIE..

 

Co robią rządy innych krajów, koncerny, fundusze i inne instytucje? “KUPUJĄ” NAJLEPSZE POLSKIE FIRMY (“wędki”), ZŁOŻA SUROWCÓW I INNE DOBRA NARODOWE, PO TO ŻEBY NAM, W ICH BANKACH ZADŁUŻONYM I JUŻ DLA NICH PRACUJĄCYM(źle opłacanym, zastraszonym bezrobociem) POLAKOM SPRZEDAWAĆ PRODUKOWANE TAM TOWARY, USŁUGI, ENERGIĘ, SUROWCE (ryby)…

 

Jakie??? Sami wiecie najlepiej.. Podajcie przykłady w komentarzach.. POWIEDZCIE TEMU STOP!!! JESZCZE O TYM DECYDUJECIE.. SAMI BĄDŹCIE WŁAŚCICIELAMI A NIE PAROBKAMI WE WŁASNYM KRAJU! zdrowykraj.pl pomóżcie do jasnej Anielki zmienić to bagno!!!

Strajk w Polsce jest potrzebny dla nas wszystkich jak "sierze powietrze", którego zaczyna brakować w tej zgniliźnie kłamstw, afer i złodziejstw.

 

Tablica ogłoszeniowa - ogłasza dla wszystkich prawdziwych patriotów Polaków : Zapowiadamy strajki w całej Polsce na Euro 2012 przyłącz się do nas

Nie słuchajcie prezydenta, który apeluje CYTAT:

Prezydent apeluje o "Pokój Boży" w czasie Euro. "Dobro Rzeczpospolitej jest najważniejsze"

Dlaczego Komorowski mówi "Pokój Boży"? Przecież ten człowiek nie wierzy w Boga ! Jeżeli dobro Polski było by najważniejsze to nie sprzedawali by naszego kraju !

Pozdrawiam

Archiwum X

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 

 

Czasami sprzeciw, wobec pogardy dla Polski i Polaków z jaką spotykamy się na co dzień , trzeba wykrzyczeć nie przebierając w słowach. Swoje odczucia w tym względzie, ująłem kiedyś w formie poniższego wpisu, który w sposób dosadny i lapidarny ujmuje cele antypolskiej kampanii.

 

Giewałtu można dokonywać w różnoraki sposób. Indywidualnie, zbiorowo, fizycznie, psychicznie.Można dokonywać gwałtu na naszej świadomości, przekonaniach czy wierze. Można gwałcić to co najbardziej kochamy. W niektórych gwałt wyzwala przekonanie o swojej wyższości. Podludzie są po to aby ich co najwyżej zgwałcić. Na naszych oczach i za naszym przyzwoleniem,( mój krzyk ja się na to nie zgadzam nie ma znaczenia), dokonywany jest gwałt na Polskim Narodzie, poprzez poniżanie wszystkiego tego co dla nas Polaków jest najważniejsze. Jest to gwałt swoistego rodzaju, odmienny od formy klasycznej. Wyrafinowany aż do przesady, sięgający szczytów perwersji. Osobiście czuję się tak jakby mi ktoś wsadził w d.. rozgrzany do czerwoności pręt ale zimnym końcem, abym w żaden sposób nie mógł go sobie z d... wyjąć.Dla pewności, że zostanie tam gdzie go wetknięto, czerska i spółka podgrzewa go co jakiś czas palnikiem spawalniczym, a w tym wszystkim nie chodzi o przyspawanie nas do idei, światopoglądu, czy wiary. Ma to służyć poniżeniu nas Polaków do takiego stopnia abyśmy stracili wszelką nadzieję, abyśmy stali się bezwolnym motłochem. Najsmutniejsze jest to, że przed tą operacją tak duża grupa Polaków (?) sama ściąga porty, a po aplikacji, krzyczy jak mi dobrze, proszę o jeszcze. Może jak operatorowi pomylą się końce tego rubaszne pręta , to usłyszymy głos sprzeciwu, a może wołanie o środki znieczulające ? Już sam nie wiem. 

Z poważaniem UPS

P.S. Już niedługo nie trzeba bedzie ściągać portek, bo będziemy jako

Ci gołodupcy z załączopnego do  artykułu zdjęcia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

UPS

#255257

..każdy sobie rzepkę skrobie dlatego łatwo Polakami manipulować. Jesteśmy inteligentni, wykształceni a jednak nie potrafimy zrobić porządku w swoim kraju. Tusk ma prasę w rekach i dobrych SEO specjalistów, dlatego oni wciskają nam bzdury które czytamy w sieci. Mam wiele serwerów na świecie, a jakby tak zrobić kilka Polskich platform blogowych i pisać prawdę jak naprawdę jest w Polsce? Tylko słowo a stworze parę serwisów dla Polski. Każdego dnia tworze strony i portale internetowe dla UK.

A Pozycjonowanie to mój "konik"Wiec szybko można coś zmienić w wynikach wyszukiwania. Prawda wygra a Polacy dowiedzą się jak jest naprawdę w Polsce.

Nie wiem co robić? Kocham Polskę ale w Polsce nie da się żyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265254