Zmniejsz koszty firmy i przenieś ją do Anglii

Obrazek użytkownika Archiwum X
Idee

Zadajmy sobie podstawowe pytanie: czy ponad 10 milionów ludzi, którzy w 2015 roku będą klientami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zostanie bez pieniędzy?  Odprowadzaj swoje składki ubezpieczeniowe w UK i nie płać ZUS w Polsce.

Przeniesienie firmy do Anglii Prosta procedura i minimalny koszt obsługi w przejściu na Angielski system ubezpieczeń, skłania coraz więcej Polaków do opłacania składek ubezpieczenia w Wielkiej Brytanii. Polska bieda pogłębia się - nędza i straszne bezrobocie. Ludzie płacą olbrzymie składki na ZUS i nie maja pieniędzy. Wiele firm zbankrutowało przez ZUS i jeszcze wiele zbankrutuje.  Zmniejsz koszty firmy i przenieś ją do Anglii Podjęcie pracy na etacie na rzecz społki w UK, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY (EWG) NR 1408/71 z dnia 14 czerwca 1971 r. daje każdemu Przedsiębiorcy gwarantowane, całkowite wyłączenie z polskiego systemu ubezpieczenia w ZUS. W sytuacji, gdy osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę w Wielkiej Brytanii prowadzi swoją działalność gospodarczą w Polsce, podlegać będzie pod ustawodawstwo tego państwa, na terytorium którego wykonuje pracę najemną - czyli brytyjskiego. Przeniesienie firmy do UK Istnieją dwa sposoby: 1. Zatrudnienie w angielskiej firmie. Podatki płacone są w Polsce natomiast składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w Anglii. 2. Założenie firmy ze statusem Ltd - Limited. KONTAKT Z NAMI

Zupełnie darmowa pomoc dla zainteresowanych: skontaktuj się z nami (na stronie wejdź w opcje kontakt zadzwoń, lub wyślij maila) a mu Ci pomożemy - wszystko za darmo i zgodnie z prawem.  PS: "politykom udało się wam wmówić, że jesteście „ubezpieczeni”, płacicie „składki” i w ten sposób „oszczędzacie” na własne emerytury.

można się z nami skontaktować również z tego linka:

wybierz kontakt i tak jak powyżej wyślij maila.

Tymczasem Wasze pieniążki, które co miesiąc pod przymusem i groźbą kary pozbawienia wolności, są Wam pobierane pod mylącą nazwą „składki ubezpieczeniowej” są po prostu ordynarnym podatkiem celowym, przeznaczanym prawie w całości nie na Wasze przyszłe emerytury, tylko na wypłatę świadczeń dla aktualnie je otrzymujących emerytów i rencistów. W związku z tym w ZUS-ie nie ma w ogóle żadnych pieniędzy. Nie ma ich też w OFE”. [...] 60% środków, które ZUS przekazuje do OFE, lokują one w ”bezpiecznych” i ”dobrze oprocentowanych” obligacjach skarbowych. A Skarb Państwa przekazuje je z powrotem do ZUS, żeby starczyło na dzisiejsze wypłaty. A i tak nie starcza, więc ZUS zaciąga kredyt komercyjny w bankach!!! A skąd będą pieniądze, na spłatę tych kredytów i na wykup obligacji? Wy je zapłacicie moi drodzy ubezpieczeni i Wasze dziatki (o ile oczywiście zdecydujecie się je spłodzić)"

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

[quote]Zmniejsz koszty firmy i przenieś ją do Anglii
Podjęcie pracy na etacie na rzecz społki w UK, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY (EWG) NR 1408/71 z dnia 14 czerwca 1971 r. daje każdemu Przedsiębiorcy gwarantowane, całkowite wyłączenie z polskiego systemu ubezpieczenia w ZUS.[/quote]

Nie byłbym taki pewny czy ZUS sobie z tym nie poradzi.
To trochę jak z tymi co chcieli oszukać mafię - niektórych zwłok nadal nie odnaleziono.

Jak im się solidnie zapali pod dupą - a wiele wskazuje, że to już - to znajdą sposób. Nawet niezgodny z prawem. Nie takie numery się w tej instytucji odwalało.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#318326

Dziękuje za zainteresowanie artykułem. Bóg mi jest świadkiem, ze nie chce nikogo oszukać i każdemu pomogę "przenieść się do UK" za darmo. Mam nadzieje, ze z tego pomysłu skorzysta jak najwięcej Polaków. ZUS w Polsce jest po to aby "wyrwać z gardła" jak najwięcej pieniędzy od każdego z Was.
W Anglii jest inaczej. Podatki są bardzo proste, zrozumiale i nie trzeba być milionerem aby założyć spółkę LTD.
Proszę jednak o trochę cierpliwości. Każdemu pomogę według kolejki zgłoszeń. Ciesze się, z tego, ze komuś się powodzi i ze ktoś również tak jak ja jest szczęśliwy. Dlatego będę pomagał za darmo i szybko się przekonacie, ze wasze zyski z pracy będą większe niż w Polsce. W ten sposób możecie pokazać "Tuskowi", ze nie jesteście skazani na ZUS i macie przyszłość. To właśnie Wy jesteście ważni dla rządu, a nie rząd dla Was. Będę ciężko pracował abyście mogli być bardziej szczęśliwi i uśmiechnięci w tym nowym 2013 roku. Tak mi dopomóż Bóg.
Dziękuję
PS: robię to dlatego, ponieważ jestem przerażony w jaki sposób Polak na Polaku chce się dorobić. W Anglii i w Polsce powstało tysiące firm, które to robi za nie małe pieniądze, a to jest nie w porządku!

jeszcze raz link do kontaktu ze mną:
http://www.marcinrodzaj.com/contact-us/
Pozdrawiam
Archiwum X

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#318330

Sam prowadzę firmę logistyczna w UK zajmuje się przeprowadzkami i gdybym musiał za każdego z pracowników miesięcznie odprowadzić 1000zl to bym zbankrutował. Firma ma się tylko dlatego dobrze, ze place tyle ile trzeba a nie tyle ile ZUS chce a chce za dużo. W gruncie rzeczy żadna partia polityczna od roku 1989 nigdy tego nie chciała zmienić. Dlaczego?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#391464

Polecam poczytać dokładnie na temat działalności w UK na dezi.pl, aby zorientować się dobrze w temacie żeby nie popełnić jakichś błędów, szczególnie jeśli rejestrację tam planujemy nie znając dobrze tamtego systemu czy języka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351866

Pytania i odpowiedzi dotyczące przenoszenia firmy do Anglii.

http://optymo.pl/html/faq.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355670

W Polsce nic się nie opłaca. Nie ma co ryzykować. Przeniosłem swoją firmę " turbo refurbishment fitting and supply" , link:

http://platformaobywatelskawarszawa.blogspot.co.uk/2014/03/buy-new-turbo-car-or-old-turbo-car.html

Nie mam zamiaru marnować swojego czasu na fałszywe obietnice składane przez kolejne rządy.

Pozdrawiam wszystkich

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#421124