Masowe mordowanie Polakow przez Donalda Tuska lista:

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Tusk zapowiedział, że nie będzie tolerował zachowań, które mogłyby zagrażać jedności jego partii. Zapewnił też, że Platforma Obywatelska zawsze mówi "jednym głosem". Tuskowi marzy się system totalitarny i władza absolutna.

Morderstwa w Polsce za Donalda Tuska lista:

1) W katastrofie lotniczej samolotu CASA -295M pod Mirosławcem zginęło 20 osób, w tym 16 oficerów.

2) W płockim więzieniu powiesił się Sławomir Kościuk - drugi morderca Krzysztofa Olewnika. We krwi miał psychotropy, połamane żebra i otarcia na ramionach - dziwne obrażenia jak na samobójcę.

3) W gdańskim więzieniu zmarł Artur Zirajewski - płatny morderca, jeden z głównych świadków w sprawie morderstwa gen. Marka Papały - według pierwszych informacji miał się otruć po otrzymaniu tajemniczego grypsu. Minister Krzysztof Kwiatkowski zdementował te doniesienia i powiedział, że przyczyną śmierci przestępcy był „zator płucny”.

 

4) Znaleziono ciało Krzysztofa Knyża operatora Faktów z TVN, który był 10 kwietnia w Smoleńsku - o jego śmierci media milczały.

 

5) W wypadku samochodowym zginął prof. Marek Dulinicz. Miał kierować ekipą archeologów, wyjeżdżającą do Smoleńska.

 

6) W samochodzie na parkingu przez sklepem Karolinka w Opolu znaleziono ciało Dariusza Ratajczaka - historyka, zaszczutego przez „Gazetę Wyborczą” za opisywanie poglądów historyków kwestionujących holokaust.

 

7) Z Zalewu Rybnickiego wyłowiono poćwiartowane zwłoki Eugeniusza Wróbla - wybitnego eksperta z dziedziny lotnictwa, który przeprowadził własną analizę „wypadku” TU-154M, wskazującą, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Pomimo oskarżenia o tę zbrodnię jego syna, sprawy nie udało się wyjaśnić.

 

8) Ryszard C. zamordował Marka Rosiaka z PiS i poważnie ranił drugą osobę z tej partii. Jak sam powiedział - jego „celem” był Jarosław Kaczyński.

 

9) "Zmarł" Ryszard Kłuciński - prawnik Andrzeja Leppera, u którego zdeponował on dokumenty, zawierające jego wiedzę na temat prominentnych polityków.

 

10) W Moskwie "zmarła" Róża Żarska - drugi prawnik związany z Andrzejem Lepperem.

 

11) „Powiesił się” oficer polskiego Kontrwywiadu Wojskowego.

 

12) "Samobójstwo" popełnił sierżant żandarmerii wojskowej z jednostki w Dęblinie.

13)"Samobójstwo miał popełnić" oficer z katowickiego oddziału CBŚ.

14)W lipcu na swoje życie "skutecznie targnął się" Wiesław Podgórski - doradca Andrzeja Leppera z czasów, gdy był on wicepremierem i ministrem rolnictwa.

15)"Samobójstwo" popełnił 35-cio letni policjant z powiatu otwockiego.

16) „Powiesił się” Andrzej Lepper. Prokuratura uznała, że było to samobójstwo przed przeprowadzeniem sekcji zwłok.

 

17) "Legalne" największe morderstwo w Smoleńsku

 

Donald Tusk jest zainteresowany wprowadzeniem ustaw ograniczających prawa obywatelskie.

Partyjni mordercy Platformy Obywatelskiej stosują metody znane z najczarniejszych czasów komuny czy realnego socjalizmu. Podsłuchy prywatnych rozmów, szpiclowanie dziennikarzy, w razie problemów ich mordowanie.

źródło: rządy Tuska

Morduje się Polaków bezkarnie

Ocena wpisu: 
Brak głosów