Demontaż ochrony praw człowieka i swobód obywatelskich w Polsce

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Ograniczanie praw obywatelskich inwigilacja obywateli, wpuszczenie do Polski obcych wojsk z ameryki to już norma. Polska staje się krajem bezprawia.

PIS kontroluje internet, podsłuchuje rozmowy telefoniczne, wyrzuca z rządowych placówek ludzi, którzy nie są chrześcijanami.

Przymusowe szczepionki to bezprawie w Polsce.

Przymusowe szczepienia dla dorosłych! Rząd PiS pisze ustawę pod dyktando koncernów farmaceutycznych: ]]>http://www.dzienniknarodowy.pl/2448/przymusowe-szczepienia-dla-doroslych-rzad-pis-pisz/]]>

 

Dług publiczny dobił do biliona złotych. Czyli kolejny gospodarczy „sukces” rządu PiS?

]]>http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ile-wynosi-dlug-publiczny-polski-jak-pis-zadluza-polske-,artykuly,403301,1.html]]>

W Polsce rządzą korporacje a rzad jest marionetkowy.

Żyjemy w państwie niedemokratycznym. Demokrację mieliśmy tylko przez siedem lat 1919–1926, do zamachu majowego

Mam wrażenie, ze Kaczyński jest sterowany przez zachód, jak będzie niegrzeczny to skończy jak jego brat. Kaczyński zrobi wszystko żeby być przy władzy.

Sprzeda wszystko i wszystkich a wszystko tylko dla władzy.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.4 (12 głosów)

Komentarze

"Sprzeda wszystko i wszystkich a wszystko tylko dla władzy."

 

Oby razem z tobą

byłoby jak w raju

Vote up!
6
Vote down!
0
#1552566

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1552567

Towarzyszu politruku - przenieście się lepiej na jeden z filorosyjskich portali zajmujących się antypolską propagandą. Tam może wam w te antypolskie brednie kreowane przez politruków z "new politruk stupid lies" ktoś uwierzy...

Bo na tym portalu taka antypolska propaganda nie znajdzie wyznawców.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1552573

Archiwum X napisał: "PIS kontroluje internet, podsłuchuje rozmowy telefoniczne, wyrzuca z rządowych placówek ludzi, którzy nie są chrześcijanami."

Buha ha ha ha :) Rozbawiłeś mnie tymi chrześcijanami. Szkoda że PiS rzeczywiście tak nie robi jak piszesz. Przecież tylko chrześcijanie, prawdziwi chrześcijanie mają odp kwalifikacje żeby nie robić w chu... swoich bliźnich.

Co do wszechobecnej inwigilacji to przecież nie da się tak od razu w 2 lata... Może nie trzeba było budować tej piekielnej infrastruktury! No i w ogóle to po co ją budowaliście jak nie do totalnej inwigilacji społeczeństwa? Żeby jak oddacie władzę popadać w paranoję?

 

Vote up!
4
Vote down!
0

LechG

#1552594

jest sterowane z Rosji (sprzeda wszystko i wszystkich dla mamony), albo - najadło się jakichś psychotropów. Tertium non datur.

Za wpis - jedynka.

Vote up!
4
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1552617

On już dawno temu został zarchiwizowany w aktach IPN -))

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1552618

ode mnie też

bez pozdrowień

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1552632