"Tusk dziwka Putina"- ten napis ukazał się na telebimie.

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Tusk dziwka Putina"- napis umieścili na telebimie dwaj hakerzy, licealiści z Kielc, po dostaniu się do systemu sterujacego reklamą ze spotkania Tuska z Putinem. Trudno się dziwić wymowie tego napisu, gdy się przestudiuje stek kłamstw, jakie zostały zawarte w Raporcie komisji rządowej Millera i poparcie jakie im udzielił premier Tusk, który dla dalszego ich propagowania, powołał d-ra Laska na płatne z naszych podatków, stanowisko przewodniczacego Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Tym razem stróże prawa wykazali się czujnością rewolucyjną i dwóch 18- latków czeka proces z dwóch paragrafów, z których grozi w sumie do 5 lat więzienia, za włamanie do systemu i obrazę animatora kłamstw smoleńskich i "Zielonej Wyspy" oraz podważanie sojuszu polsko-rosyjskiego.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

I o co to ryży ma się obrażać.?Przecież słowo dziwka to nic złego..Jego przyjaciel niejaki-biedroń-wcale się nie obraża gdy ktoś mu powie ty dziwko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#377451

Obrażony może być, bo jest dziwką Merkel, a u Putina robi tylko jako chłopiec na posyłki.

Szarlej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Szarlej

#377470

Przy zastosowaniu § 2. (a co, nie da się podciągnąć ?) zarobiliby 'ósemkę'.

Art. 265

§ 1. Kto ujawnia lub wbrew przepisom ustawy wykorzystuje informacje niejawne o klauzuli "tajne" lub "ścisle tajne", podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Jeżeli informację określoną w § 1 ujawniono osobie działającej w imieniu lub na rzecz podmiotu zagranicznego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#377487