Ossów miejscowość symbol, Miejsce najważniejszej bitwy nie tylko dla Polski ,ale i dla losów całego świata.

Obrazek użytkownika woj.slawek
Kraj

Msza święta w intencji prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, połączona z uroczystym odsłonięciem popiersia ostatniego prezydenta na uchodźstwie.
07.04.2013 r. godzina 10.00 w Ossowie, w kaplicy postawionej na miejscu zwycięskiej bitwy z 1920 r nad Rosjanami, odbyła się uroczysta msza koncelebrowana przez Arcybiskupa Diecezji Warszawsko Praskiej Abp Henryka Hosera.
Ossów miejscowość symbol, Miejsce najważniejszej bitwy nie tylko dla Polski ,ale i dla losów całego świata. Miejsce gdzie zginął ksiądz Ignacy Skorupko. Tu poległo wielu ochotników różnych wyznań i przekonań. Łączyło ich jedno chęć walki z wrogiem i miłość do wolnej ojczyzny.
Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego jako gwarant ciągłości legalnej władzy Polskiej, 22 grudnia 1990 przekazał insygnia prezydenckie II Rzeczypospolitej, wybranemu w wyborach powszechnych prezydentowi Lechowi Wałęsie. Myślał, że Polska odzyskała niepodległość.
Czy aby na pewno?
Co możemy powiedzieć o władzach, mediach które nie chciały uznać innego prezydenta wybranego w wolnych wyborach. Lecha Kaczyńskiego. Przez całą kadencje nie tylko politycy opcji rządzącej, również media opluwały, obrażały legalnie wybranego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wraz z nim wszystkie osoby które na niego głosowały. Nawet tragiczna śmierć w Smoleńsku nie zakończyła tych haniebnych napaści. Tragicznie zmarły Prezydent Lech Kaczyński jako wybraniec narodu do dnia dzisiejszego nie został uhonorowany przez obecne władze. Co to za kraj który nie potrafi upamiętnić swych zmarłych. Co to za władza która nie chcę pamiętać…
Do tego stopnia próbuję zniszczyć pamięć o wielkich czynach, że Bitwa Warszawska” Cud nad Wisłą” nie jest dla nich nawet epizodem. Ossów symbol zwycięstwa oręża Polskiego jest pomijany, a dla ”obecnie nam panującego prezydenta” najważniejszy jest pomnik czerwonoarmistów w tej miejscowości.
Obecna władza nie gwarantuję ciągłości rządów Rzeczypospolitej. T co może nam zaoferować to kontynuacja Prywislanskiego Kraju, GG, czy PRL-u.
„Jeżeli jakiś naród zapomina o swoich bohaterach albo próbuje ich pomniejszać zamiast otaczać czcią i wdzięcznością, sam skazuje się na to, żeby być małym i trwożliwym narodem i traci zmysł bronienia się przed wszystkim, co obce i wrogie.”
więcej zdjęć link:
http://warszawa.prawicarzeczypospolitej.org/index.php?option=com_content&view=article&id=154:07042013-r-godzina-1000-w-ossowie-w-kaplicy-postawionej-na-miejscu-zwycieskiej-bitwy-z-1920-r-nad-rosjanami-odbyla-sie-uroczysta-msza-koncelebrowana-przez-arcybiskupa-diecezji-warszawsko-praskiej-abp-henryka-hosera&catid=45&Itemid=175

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

z tym co napisałeś, tylko w ostatnim akapicie cytat mi nie odpowiada. Ja nie głosowałem ani za rządem dzisiejszym ani na dzisiejszego "prezdęta" więc nie dotyczy ten cytat mnie i podjrzewam ,że wielu innych także. Dziś wystarczy przeczytać opinie internautów o Prezydencie Komorowskim po notatce, że otrzymał on Wiktora . Ja tam widziałem tylko negatywne opinie. Wygląda na to ,że Polacy się budzą a jednocześnie zadaję sobie pytanie ,kto wtedy głosował na Komorowskiego? Czyżby znowu jakieś obce serwery liczyły te głosy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

lupo

#349304

Żeby nie kacapskie serwery,to Jarosław był by prezydentem,a tak mamy tylko rezydenta na Polskę,rezuna z ruskiej budy,który bije POkłony,dla cara Władimira,człowiek który stawia POmniki dla bolszewickich morderców,nie jest żadną miarą Polakiem,jest tylko strażnikiem żyrandoli w Polsce

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#349310

„Jeżeli jakiś naród zapomina o swoich bohaterach albo próbuje ich pomniejszać zamiast otaczać czcią i wdzięcznością, sam skazuje się na to, żeby być małym i trwożliwym narodem i traci zmysł bronienia się przed wszystkim, co obce i wrogie.”Na obecne władze też nie głosowałem, ale ktoś to zrobił.Nie możemy całej winy zwalać na rosyjskie serwery.Sami powinniśmy wziąć się za robotę, władza sama się nie obali.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#349407

sforę napuszczającą brata na brata do wyrżnięcia watahy...
Ossów - sławny swymi bohaterami, a skalany przez uzurpatora urzędu i władzy prezydenta RP, Bronisława K., wynoszącego kult najeźdźców nad kult Polaków, którzy własną krwią składali podpis pod wolnością Polski.
Mam nadzieję, że tego zaprzańca B.K. nie było na tej uroczystości.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#349346

Boją się ,że będą umierać w mękach
Media to szuje co im jad płynie
Sami wiedzą ,że są jako najgorsze świnie
Czas wciąż płynie zmieniając wiek i okoliczności
Przyjdzie niedługo dla nich czas rozliczenia przeszłości
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#349385