Naukowcy zdiagnozowali dwie nowe choroby

Obrazek użytkownika woj.slawek
Kraj

Naukowcy udokumentowali dwie nowe choroby.Najwięcej przypadków zanotowano w Polsce, aczkolwiek na całym świecie wykrywana jest nie wiele mniejsza liczba zachorowań.
Pierwsza to Yoystikus- zombiakus.
Charakteryzuję się trzystopniowym przebiegiem fazy chorobowej. Objawy to połączenie, charakterystycznego dla narkomanów, alkoholików, błogostanu związanego z zażywaniem środków odurzających, w tym przypadku środka zwanego „trinanium-głupanium” czyli TVN, Gazety Wyborczej i Onetu, zadowolenia z wszystkiego co mówi partia rządząca oraz zaprzyjaźnione z nim media i zaniku myślenia czyli ślepego wykonywania poleceń władzy. Stąd ta nazwa, bo w 3 stadium niewiele różni się od zombi. Przejście z 1 stadium przebiega bardzo niezauważalnie początkowe zafascynowanie wypowiedziami tzw. elit i celebrytów przeradza się w 2 stadium yoystikus, czyli brak możliwości jakichkolwiek czynności bez instrukcji od wyżej wymienionych czynników które urosły do rangi czynnika uzależniającego. Dlatego naukowcy całego świata apelują o zakazanie działalności tych trzech mediów, dla dobra ludzkości, jednocześnie nie są jeszcze pewni czy do podobnych czynników nie zaliczyć PO. Najgorsze jest ostatnie 3 stadium najbardziej niebezpieczne, wykryć je można jedynie badaniem EEG (wykres czynności pracy mózgu ) jeśli linie na wykresie są proste to już nic nie pomoże. Osobnik chorujący na tę chorobę staję się coraz bardziej rozdrażniony, zacietrzewiony, zbyt długi czas przebywania bez czynnika narkotycznego, powoduję agresję ludzie ci zaczynają kłamać a w ostatnim stadium nie wachali by się nawet zabić. Dlatego osoby w 3 stadium powinny być izolwane.
Druga to Alergius-Polanus. Ta choroba jest najbardziej rozpowszechniona wśród „elit” rządzących dziennikarzy i zaprzyjaźnionych artystów. Objawy to rodzaj alergii na wszystko co polskie, i schizofrenii ,czyli rozdwojenia jaźni, To pierwsze chyba nie trzeba wyjaśniać, mogę jedynie dodać, że w zależności od stopnia choroby nieregularne tiki i drgawki mogą przejść w delirium, połączone z odrazą, co nie pozwala kłamać. Osoby zarażone zaczynają przyznawać się do swojej narodowości rosyjskiej, niemieckiej itp. Myślę że 2 objaw jest łatwy do wytłumaczenia, różni się jedynie tym że słowa i czyny mówione, robione, przez partie rządzącą są najlepsze, a to samo robione przez opozycję jest niedobre np.
Marsz z pochodniami młodzieżówki PO to dla nich piękny pokaz patriotyzmu, a już Marsz Pamięci z pochodniami, organizowany każdego 10 dnia miesiąca to faszyzm. Możemy przytoczyć wiele innych przykładów ale nie to jest najważniejsze. Naukowcy jeszcze nie doszli w jaki sposób należy leczyć chore osobniki, zastanawiają się nad formą: Arabska wiosna ludów. Wydaję się najbardziej skuteczna.
SPROSTOWANIE
W odróżnieniu od obecnych mediów, nie będę powoływał się na wypowiedzi nawiedzonych oszołomów, takich jak w TVN czy Gazecie Wyborczej itd.,nie będę powoływał się na nie istniejących świadków, nie będę własne poglądów ukrywał za tajemnicą dziennikarską. Stwierdzam że nie mam nic na poparcie tez zawartych w tekście. Ocenę pozostawiam mądrości czytelnika.
Pozostaję tylko jedno. TEST na to czy jesteście zarażeni jest bardzo prost. Co widzicie na załączonym zdjęci? Rozwiązanie znajdziecie w następnym tekście.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Bardzo dobry kierunek ...kibicuje :)

pozdrawiam !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#154708

 Czy jesteśmy zarażeni? - cóż szkodzi sprawdzić, hii... czuję się dobrze... 

No więc tak, skoro polskość to nienormalność, a na załączonej fotografii są biało-czerwone flagi... No tak, wszystko jasne! 

Na załączonej fotografii widzimy grupę faszyzujących oszołomów spędzonych na wiec przez niezrównoważonego psychicznie przywódcę i wrogie temu krajowi ośrodki 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#154720

Za żartobliwym tekstem kryje się mimowolna - jak sądzę - sugestia totalniactwa i utylizacji choćby w psychuszkach poglądów politycznego narkotyzmu. Pod pozorem szczytnej walki z otępieniem. W moim przekonaniu jest to niuświadomiony protest przeciwko demokracji, która na fali kaprysu ludu i zakulisowych działań promocyjnych specmetod socjologicznych wyniosła akurat PO. W odróżnieniu od większości pt. komentatorów nie jestem demokratą, choć odsuwam się na stosowną odległość od brunatnego kleksa pozostawionego przez szanownego, skądinąd, Autora.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Xall

#154749

Ten tekst to jedynie protest przeciwko temu co dzieje się pod pałacem Prezydenckim. Ja tam jedynie stałem i trzymałem namiot,zostałem kilkakrotnie wyzwany od oszołomów idiotów użyto gorszych epitetów. Gdzie była wolność i demokracja wtedy.Na tym ma to polegać jednemu wolno obrażać?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#154755

z uprzedzeniem wobec niekórych demo(n)kratów...
Jak słusznie zauważasz, nie ma tu sprzeczności.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#154766

Tęsknie do prawdziwej demokracji, której nie mamy,żeby ktoś normalnie wysłuchał moich poglądów i podyskutował.nie wyciągał pod kontekstów których nie ma, przestał mnie straszyć faszyzmem antysemityzmem nietolerancja itd.Przy okazji dzięki dla autora poprzedniego tekstu pokazał mi temat na następny wpis.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#154770