Bajeczki dla dorosłych kaczor, Donald Tusk przedstawia

Obrazek użytkownika woj.slawek
Kraj

„Gdyby na podstawie fałszywej interpretacji konstytucji miało dojść do wyborów, oznacza to kryzys polityczny, jakiego ostatnie 15-lecie nie znało. Nie mogę wykluczyć, że my tej decyzji nie zaakceptujemy. Nie mamy możliwości, by usunąć prezydenta z urzędu. Trzeba by wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo” Nie jest to, jak by sugerowały obecne media, nienawistna wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, ale słowa jego rywala Donalda Tuska. Tak samo zawarł on w tym wywiadzie bardzo ciekawą myśl „Zawsze jest problem granicy i granicą nieprzekraczalną jest swoboda demokracji. Niezależnie od tego, jak bardzo nie zgadzam się z treścią poglądu wyrażanego podczas manifestacji” Ups, słowo się rzekło i nic. Cały czas robieni jesteśmy w „bambuko” Na porządku dzienny jest obiecywanie „złotych gór”wypowiedzi są odwoływane. Mieliśmy obiecany podatek liniowy, jeszcze na dwa tygodnie przed wypowiedziami na temat wzrostu podatku wat Donald Tusk mówił „Nie planujemy podwyższenia podatków” tych słów nawet nie odwołał, nie przeprosił za kłamstwa. Bo jak inaczej można nazwać takie wypowiedz. Normalny człowiek odwołał by wcześniejsze słowa. Zapomniałem, premier nie raz to robił i widocznie stwierdził, że dziennikarze wytłumaczą to za niego. Przykładem może być prywatyzacja stoczni której właściwie nie było, stwierdził że to zadanie było niemożliwe, a dziennikarze okrzyknęli go bohaterem, bo powiedział „ prawdę”.Ogłosił wtedy „Jeśli do końca sierpnia nie uda się dokończyć z sukcesem, sprzedaży stoczni arabskiemu inwestorowi, minister skarbu Aleksander Grad pożegna się ze swoim stanowiskiem” Czekam do tej pory na dymisję.
Jeszcze inna ciekawa wypowiedź premiera”Warunkiem absolutnie niezbędnym zwycięstwa Bronisława Komorowskiego, jest nasze zrozumienie, że rolą zwycięzców , jest pokornie sł użyć ludziom” powtórzę „pokornie służyć ludziom” Zostawię bez komentarza.
Jeszcze inną dziedziną „ NASZEGO SŁONECZKA” jest formułowanie precyzyjnych terminów, mówiąc o przystąpieniu do strefy euro użył słów „odpowiedzialnie zapowiedzieć” „sformułować precyzyjnie” te słowa powiedział w kontekście terminu „ Dziś możemy odpowiedzialnie powiedzieć, że naszym celem jest rok 2011.” Zostało mało czasu. Na tym mógł bym skończyć, podobnych wypowiedzi mam setki, niemożliwością jest przytoczenie ich wszystkich. Nasuwa mi się tylko jeszcze jedna rzecz, do tej pory zbierałem tego typu wypowiedzi zaznaczałem linki do filmów i artykułów , ale dziwnym trafem wiele z nich stał się nie aktualne lub usunięte, czyżby znowu teoria spiskowa o celowym usuwaniu, dla mnie nauczka powinienem wszystko co znajdę przegrywać. Na zakończenie jeszcze jedna wypowiedź, tym razem Schetyny. Kiedy Bronisław Komorowski pędził ulicami Warszawy ponad 140 km/h powiedział „Nie powinien jeździć tak szybko, ale wiem, że się spieszył na spotkanie, to go usprawiedliwia” prawo równo dla wszystkich z wyjątkiem wybrańców oni mogą wszystko.
Z tych wypowiedzi wysuwa się obraz człowieka dla którego liczy się jedynie pusty nic nie znaczący potok słów, obietnice nic nie kosztują, teraz nawet nie wysila się na słowo przepraszam i wyjaśnienia dlaczego nie wyszło, naród ma wierzyć na słowo cieszyć się że guru mówi. Cały sztab myśli nad wytłumaczeniem „cudu” Tuska dlaczego nie wychodzi Sztandarowy winowajca Jarosław Kaczyński już się przejadł, kryzys spowszedniał, trzęsienie ziemi w Japonii to stary temat. Ostatnio naukowcy z platformy dokonali znamienitego odkrycia: Za zła sytuację w Polsce winny jest zanik życia seksualnego u żab ze zwisającą skórą w jeziorze Titicaca.
OŚWIADCZENIE
Wszystkie cytaty zawarte w tym tekście są prawdziwe, do każdej wypowiedz mogę dołączyć film lub artykuł ze słowami które powiedzieli. Jakiekolwiek stwierdzeni że napisałem nieprawdę będzie kłamstwem. Nie dotyczy to ostatniego zdania.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 

Mimo pogwałcenia 10.04.2010 Konstytucji !!! Nieprawneprzejępcie władzy i podejmowanie decyzji jako Prezydent - pogwałcenie racji Stanu !!!

Tusk jeszcze w KL-D "zarobił " na TS, to teraz już takie drobiazgi jak wypowiedzi to dla niego rybka (była i popłynęła).

http://teczki.obserwowani.pl/8542.html#top

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#156307

W dziełach Arystotelesa jest przepis na wygranie wyborów:
"Obiecaj beczkę wina raz 30 dni...za darmo,obiecaj amforę
przedniej oliwy raz na 10 dni...za darmo,obiecaj obniżenie
podatku na wojsko,obiecaj każdemu trzy niewolnice,dziewice
raz na rok...za darmo!
Obiecaj wreszcie co chcesz!Nikt cie nie będzie rozliczał
z obietnic,bo wie że to tylko obietnice.
Poza tym,ty będziesz miał władzę,aby uciszyć tych,którzy
sie będa dopytywać".
Proste? No...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#156329

Premier Donald Tusk zapowiedział, że wszędzie gdzie policja wyda negatywną ocenę dotyczącą bezpieczeństwa meczu, tam będą wydawane decyzje o rozegraniu spotkania bez udziału publiczności. Ciekawe czy premier wie z kim zadziera? Kibice, np Legii, to grupy bardzo dobrze zorganizowane. Ponoć nie cierpia Gazety Wyborczej TVN itp, dlatego rząd chce z nimi walczyć. Może to igrzyska dla wykrztałciuchów, walka z kibicami w obronie dobrego imienia „ynteligencji”

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#156350

Tego nawet za komuny nie było. Choć z drugiej strony nie ma co się dziwić... Tusk bez przerwy gra mecze bez kibiców, to przyzwyczajony jakiś taki...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Jedynie prawda jest ciekawa"

#156361