Propaganda Tuska wygra kazde wybory

Obrazek użytkownika Archiwum X
Idee

Obecny rząd został wybrany po raz drugi w wyborach demokratycznych. Demonstracje i strajki mogą nawet przerwać Euro 2012. Polska straci dużo pieniędzy. Osobiście nie mogę zrozumieć jak można powtórnie wybrać takich ludzi do władzy, "którzy w dupę kopali nasz naród" ?

Jak to działa ?????

Media propagandowe są tak silne w Polsce, że przeciętnemu obywatelowi bardzo łatwo mozna wmówić:"WYBIERZ TUSKA BO KACZYŃSKI TO WARIAT", potem wystarczy zamieścić kilka artykułów typu "WEDŁUG GUS POLACY WYBIORĄ TUSKA" no i Polak myśli sobie, "po co będę glosować na Kaczyńskiego jak on przegra". W Polsce żyje się coraz gorzej . Włączamy telewizje a tu w TVN program publicystyczny w którym dowiadujemy się, że "W POLSCE JEST CORAZ LEPIEJ". Po takiej "dawce wiadomości" głęboko wierzymy, ze tak musi być. "Ten kto posiada media posiada prawdę" albo inaczej "Kto ma media, ma wpływ na człowieka" Moim zdaniem trzeba zbudować silne niezależne media antyrządowe w Polsce , aby Polacy szybko się dowiedzieli jak jest naprawdę.

Proszę o Pomoc Niepoprawnych w stworzeniu niezależnej platformy antyrządowej, która by "walczyła" z kłamstwem jakie się słyszy w telewizji,prasie i internecie. Mam szybkie serwery i świetnych grafików,razem wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla Polski. Stworzyłem platformę Corporate Blog Sites na której będę zakładał portale przeciwko kłamstwu, jakie jest publikowane w mediach Polskich i Angielskich. Platforma Blogowa będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w walce z propagandą antypolską.Na platformie znajduje się specjalny system rejestracji PHISHING-u o nazwie : Phishing Emails Blacklist, gdzie można zgłosić maila, który jest fałszywy( strony podszywające się pod sławne sklepy, banki itp).

Będzie tam stworzona baza fałszywych domen i maili, które próbują "ukraść nasze dane osobiste"

Chce również stworzyć taka bazę nieuczciwych biznesmenów i polityków nie tylko Polskich. Do tej pory wystarczyło tylko zmienić nazwę partii, zapłacić mediom, aby z prasy,radia, internetu i telewizji usłyszeć, ze "PLATFORMA OBYWATELSKA TO JEDYNA PARTIA W POLSCE KTÓRA JEST GODNA UWAGI"

Kto po takiej informacji będzie glosował na PIS?

Propaganda Tuska wygra każde wybory!

Pozdrawiam

Archiwum X

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

No to po co walczyc z Tuskiem ,on juz sie wypalil ,trzeba walczyc z mediami tymi od stronnictwa pruskiego i ruskiego  tz zkupionych wokol targowiczan i pewnej mniejszosci .Reszta pojdzie lekko Kto to czyta nie mam pojecia ,nawet sie mozna lepiej czuc bez tego smiecia Medialny CYCLON B

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255646

światopogląd Polaków jest kształtowany przez media. A Tusk się nie wypalił, on się dopiero rozkręca. Zobaczycie, ze już nie długo wypuści czołgi na ulice.Historia lubi się powtarzać.Demokracja nie jest dla Polaków - przecież słyszeliście co Leszek Walesa powiedział - pałą ich ! Juz zapomniał kim był podobnie jak Tusk. A jeżeli nawet Tusk się "wypalił" to i tak jest ustawiony do końca życia, sprzedał Polskę, Polaków zasilił budżet swojego kraju Izraela, to po co mu tu dalej siedzieć? Puścił obywateli RP z gołymi dupami i już nie ma z czego Polaków okradać. Wszystko sprzedane i zadłużone. Proszę wymienić chociaż jedną Polską instytucje, zakład,bank?

Wszystko zagraniczne albo zadłużone. A tak wracając do sprawy media to potęga. Jak napisze jutro w gazetach, ze jesteś bandyta, to następnego dnia będzie Cie mógł bezkarnie zamknąć na wiele lat. W prasie poda, ze byleś niebezpiecznym morderca i pedofilem i Cie nie ma :)

Bo kto będzie bronił bandytę ? Prawda to pojecie względne, w polityce jest rzadko używana.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255647

Propaganda ma ogromną moc.Stąd bezczelność obecnej władzy nie zna granic.Nie wiem co musi się wydarzyć,żeby tę ekipę odsunąć od władzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#255664

ja tylko mam pytanie dlaczego treść jest zgłoszona...?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#255692

już stworzyłem pierwszy serwis przeciwko oszustom internetowym nazywa się Phishing w Polsce Baza Danych. Będę tam zamieszczał spamerów i oszustów internetowych.Później zrobię to samo z politykami i firmami w Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255731

Wczoraj byl ten tekst na "czerwono" i punktacja zanizona.Dziwie sie ,dlaczego?orzucam 10.
Jest wielu ludzi/kretow rowniez i w administracji.To naturalne,szpieg zawsze w cenie.
Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

someone

#255787

Na jakiej podstawie uważasz, ze w administracji są "krety"? Oczekuję precyzyjnej odpowiedzi.

Hun (administracja)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255873

została nam emigracja, niestety

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#391492