Odmowilem przyjecia Krzyza Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski...

Obrazek użytkownika zbzukowski
Blog

Mozna smialo przypuszczac,ze odznaczenia przyznane przez sp. Lecha Kaczynskiego - przynajmniej w niektorych przypadkach - pominieto "zaslona milczenia", zgodnie z teza: "nie liczy sie to,co przyznawal Lech Kaczynski"...
Jak inaczej moglbym sobie wytlumaczyc fakt, ze o odznaczeniu mnie przez sp. Lecha Kaczynskiego Krzyzem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, co nastapilo w dniu 30 listopada, 2009 roku, dowiedzialem sie kilkanascie dni temu?...Ponizej link do calosci:

http://www.zbzukowski.bloog.pl/id,331043227,title,Uhonorowanie-ktorego-nie-moge-przyjac,index.html

Brak głosów

Komentarze

Powinien pan opublikowac tu caly txt...

Polonia amerykanska jest bardzo patriotyczna, glosujac na najsilniejsza partie na prawicy (PiS, Kaczynski ... w ostatnich wyboracz dostali 70 % w Nowym Jorku i 80 % w Chicago - warto o tym pamietac !).

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#248571

proszę zapoznać się z wynikami konkursu
http://niepoprawni.pl/blog/394/nagrody-za-tytul-gazetki
odebrać prywatną wiadomość i przekazać redakcji dane dowolną drogą

Vote up!
0
Vote down!
0
#248579

zbzukowskiBardzo dziekuje Ci Kuki,ze przekazales mi informacje o nagrodzie. Szczerze przyznaje,ze samemu nie sprawdzilbym tego.

Vote up!
0
Vote down!
0

zbzukowski

#248751

proszę podać gdzie ją wysłać? do mnie przez prywatną wiadomość lub przez kontakt.

Vote up!
0
Vote down!
0
#249175

załączam pozdrowienia i wyrazy szacunku

wojownik Boga

Vote up!
0
Vote down!
0
#248599

Odrzucić Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski nadany przez p.rezydenta Komorowskiego - to byłoby całkowicie zrozumiałe.
Zasadny dylemat.

Odrzucić Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski nadany przez Prezydenta Kaczyńskiego, przez, niestety, chwilowego przedstawiciela wolnej Polski - tego zrozumieć nie potrafię.

Szczególnie, że ma Pan (miał Pan) wyjątkowo komfortową sytuację, ponieważ odznaczenie mógł Pan przyjąć traktując obecne władze jako listonosza, nie musząc wstydzić się z wymieniania uścisku dłoni z panującym miłościwie namiestnictwem.

Przyjmuję do wiadomości, że niektórzy ludzie stojący po naszej stronie, traktują postać Lecha Kaczyńskiego jako część para-państwa zwanego Trzecią Rzeczpospolitą Polską.
Przyjmuję do wiadomości ale nie rozumiem.
W takim wypadku zdaję sobie sprawę, że przyjęcie Orderu nadanego przez Lecha Kaczyńskiego, a przekazanego za pośrednictwem obecnego namiestnictwa, można potraktować z najwyższą niechęcią.

Jednak w moim odczuciu ten Order otrzymał Pan od Państwa Polskiego, kalekiego ale jednak w osobie Wielkiego Mistrza Orderu i niektórych członków Kapituły było to Państwo Polskie.
Lepszego być może nie będziemy mieć nigdy.
Jak tak dalej pójdzie.

ps.: za "link do calosci" właściwie jedynka się należy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#248924