Zamach, Sabotaż w Polsce jest niemożliwy. Jesteśmy mięsem.

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Czy Państwo Polskie jest przygotowane na odpieranie ataków terrorystycznych, zamachów czy aktów sabotażu. Jeżeli jest, to co jest brane pod uwagę w celu zabezpieczenia przed wystąpieniem danej sytuacji? Co powienien zrobić np zamachowiec by brano pod uwagę "udział osób trzecich" w katastrofie. Wydaje mi się, że gdyby WTC były w Polsce to w dniu zamachu tvn24 orzekłoby dwie możliwości, błąd ludzki lub błąd techniczny. Gdyby ktoś powiedział, że to zamach bądź sabotaż, bądź akt terroru zostałby obśmiany i wyszydzony. Jak to? Po co? Dlaczego? Bankowo wina pilotów bądź bład techniczny.
Nawet gdy ginie Prezydent i cała "INTELEKTUALNA GWARDIA NARODOWA" nikt z rządu czy tv nie bierze pod uwagę zamachu czy terroru. Taki Kraj jest niebezpiecznym krajem.
W takim Kraju im większa katastrofa tym lepiej ma zamachowiec. Nikt nie bedzie brał pod uwagę udziału osób trzecich. Gdyby "ktoś" chciał się pozbyć "kogoś" najlepiej zrobić to tam, gdzie nikt nie będzie brał pod uwagę faktu istnienia "ktosia".
Ile bezbronnych Ludzi w Polsce ma ucierpieć, umrzeć by Państwo zadbało o bezpieczeństwo Obywatela?
To, że rząd dba o bezpieczeństwo własne to jestem pewny. Świadczy o tym np fakt, że BOR sprawdza w Polsce m.inn. wieże kontroli lotów gdy leci Premier czy Prezydent, czy Ministra, bo biorą pod uwagę fakt zakłócenia systemu nawigacyjnego. Jak jadą, czy lecą Polacy to fakt taki nie jest brany pod uwagę, bo kto na Polaka chciałby się zamachnąć? Media tłumaczą, że Polak jest tak marny, że nawet kraje ościenne nie mają u nas agentury, jesteśmy narodem tak słabym i nie liczącym się, że do aktów terroru tu nigdy nie dojdzie, nas trzeba olewać, o nas nie trzeba zabiegać, my leżymy, rząd leży, media leżą. Jakby miejscowość "kopalniana" zapadła się pod ziemię to wina byłaby w starych urządzeniach w bylejakości, polskiej mentalności, naturze Polaka "niedoróbka". Polskę można upokarzać w dowolny sposób. Nikt o nasze bezpieczeństwo nie zadba. Wg Mediów jesteśmy debilami.

Media dały popis traktowania Społeczeństwa jako masy gliny już urobionej.
Powodem znajdowania się dwóch pociągów jadących z prędkością ponad 120km/h naprzeciw siebie na jednym torze może być, uwaga!: stary tabor czy od lat nie wymieniane lokomotywy.
Rozumiem dziennikarzy, niekompetentni, słabi bo z łapanki, sprzedani bo mają ponad tysiąc złotych na rekę, prorządowi bo boją się Kaczyńskiego. Dlaczego jednak Społeczeństwo odbiera na "zakłócanych częstotliwościach"?
Jeżeli dwa pociągi jadą na czołówkę, co jest niemożliwe nawet gdyby maszyniści umówili się na taką "solówę", i nie ma mozliwości wyjaśnienia jak to się stało, jednocześnie wykluczając udział osób trzecich to oznacza, że rząd Polski jest w swojej niekompetencji numerem jeden na świecie. Nie wstydźmy się tego słowa, mistrzami świata jesteśmy.
Jak ma Obywatel czuć się bezpiecznie w kraju, gdzie szef biura bezpieczeństwa narodowego gen. Koziej mówi, po katastrofie pociągów, że to wina człowieka lub techniki, Premier liczy ofiary, Prezydent opisuje "piękno akcji ratunkowej" a minister Nowak daje sygnał, że technika nowoczesna na bank nie zawiodła. Więc człowiek winny, skoro w rządzie nie ma ludzi tylko maszyny bez sumienia to winny będzie kolejarz, konduktor, maszynista, nawigator...
Na zmodernizowanej świeżutko trasie kolejowej z obsługą nawigacyjną najnowszą w Europie, na trasie gdzie każdy polityk mógł jechać w pociągu, każdy dziennikarz, każdy biznesmen, każdy Generał dochodzi do tak ogromnej katastrofy i polski rząd oraz media nie biorą pod uwagę zamachu, sabotażu czy aktu terroru bo nie zginął nikt ważny, bo to tylko obywatele Polski, Ukrainy, USA, Hiszpanii...? Koszmar.
Gratuluję Tuskowi Donaldowi, Komorowskiemu Bronisławowi, Nowakowi Sławomirowi, Koziejowi nieudacznikowi. umiejętności przekazania PIĘKNA AKCJI RATOWNICZEJ.

Bądź WIDZEM, nie myśl, my powiemy tobie co masz myśleć, my powiemy tobie co zobaczyłes, my powiemy tobie co usłyszałeś, my mamy ekspertów. MEDIA.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

System POlitycznego ukrywania przestępstw (antypaństwowych) POsługuje się mediami PR ( w POrozumieniu) - >PRokurując fałszywe  "RELACJE" ( zlecone kłamstwa) “kurujące”  POdłą rzeczywistość (  zawodowo fałuszując okoLiczności zdarzeń) ...

Relacji PRzybierających (na kosztach skutków społecznych) ...

 TU SKutków TUczenia przestępczych procederów (systemowych) 

-> TUSZOWANIA (przestępczej rzeczywistości POlitycznej) - POurzędniczego dewastowania GOSPODARKI PAŃSTWA

-> Obywateli Podatników- żywiących “uRzędy” pasożytów resortów TUczenia łotrostw (społecznych)...   “służbowych” nierobów “budujących” POlskę niewolnictwa bezrobocia ( sPOd paraSOLI) bezczynności “władz” uMYŚLnych...

Pozdrawiam

J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232746

Jeszcze powoli komentarz ogarniam, ale sedno łapię. Ciężki temat, ciężki system, ciężki chleb. Wolność trudna jest, wolność jest w nas, wolność to my.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#232769

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

mafia bolszewicka, ktora dokonuje zamachow, mordrstw, sabotazu na skale calego kraju,zastrasza,dezinformuje,okrada,
niszczy moralnie i zdrowotnie i korumpuje a jest uzbrojona po zeby ima za soba poslusze sady.Tylko rewolucja na skale 80 roku moze zmiesc ta bande.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#232781

"Tylko rewolucja na skale 80 roku moze zmiesc ta bande"
Tak. Walczyć o Wolną Polskę trzeba choćby dlatego, że tyle Ofiar pochłonęła historia, Ofiar dzieki którym my jesteśmy Polakami. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#232791

Katolicki kraj w srodku Europy - Polska. Wchłonięty przez UE pejsaty twór antyludzki, antykatolicki, anty-Boży, który powstał w celu wyniszczenia państw narodowych. Wściekły atak na Polskę na kazdej płaszczynie w kazdej dziedzinie życia, walka ze wszystkim co polskie, katolickie to główny cel światowego żydostwa, masonerii, libertynów diabelskisch synów.W "polskim rządzie, sejmie, senacie w czołowych instytucjach państwowych na najwyższych stólkach siedzą parchy. Nikogo nie obchodzi los polaków, wręcz przeciwnie ich zadaniem jest exterminacja narodu polskiego na oczach europy i świata. holokaust w białych rękawiczkach. Dlaczego tak jest? Ano dlatego, że nasz kraj nasza ziemia jest ziemią obiecną dla parchatej części świata, oni sobie wybrali tu miejsce dlatego POLAK musi zginąć, powtarzam , oni zgotowali nam KATYŃ, gdyby nie ta zbrodnia nie byłoby PZPR, nie byloby Kwaśniewskich, Wałęsów, Michników, Balcerowiczów, Mazowieckich i innym qrew dozynających watachy pod Mirosławcem, Smoleńkiem. Nie byłoby morderstw na Wróblu, Lepperze, i innych. Ale naród podzielony, ogłupiony, zdebilały, śpi zauroczony serialami,  urokiem Muchy, Kasi Tusk i zachłystujacy się każdym ich piardnieciem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232785

"Ale naród podzielony, ogłupiony, zdebilały, śpi zauroczony serialami, urokiem Muchy, Kasi Tusk i zachłystujacy się każdym ich piardnieciem."
To nie naród, to mieszkańcy Naszego Kraju, to białe nosy wolności, to larwy mentalne, za 20 euro wypiją mocz celebryty na wizji, taki "świerzb" zdradzi rodzinę dla szalika Jacykowa...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#232795

Jeśli ogarnąć wszystkie wydarzenia, tzw.tragiczne wypadki, katastrofy, zapoczątkowane, śmiercią 20 najlepszych pilotów, oficerów w katastrofie CASY, to bez wątpliwości, można powidzieć, że na terytorium Polski, toczy się oficjalna wojna na zastraszanie społeczeństwa, na zniewalanie przez likwidację jej najlepszych synów??? Czy ktoś zwrócił uwagę, ilu tragicznych wydarzeń lotniczych, byliśmy swiadkami w ostatnich trzech latach??? Nie liczyłem dokładnie, ale mnóstwo w odniesieniu do lat poprzedzających w/w wydarzenia??? W moim odczuciu, były tak absurdalne, że aż niemożliwe, ale wydarzyły się, ginęli najlepsi piloci, wszystko po to, by uwiarygodnić, niekompetencje , brak szkoleń i brawurę polskich pilotów w kontekście zamachu smoleńskiego??? Polsk9ich, najlepszych pilotów na świecie, nagradzanych największymi trofeami w światowych turniejach, kunsztu pilotażu, najlepsi praktycznie od zawsze??? Zasłanianie, likwidacji Polski przez agentów wpływu, co rusz nową tragedią, im więcej ludzi ginie, tym lepiej dla wrogów, tak jak na wojnie??? Dlaczego, ja zauważam to na dole, a ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo, mające wszelkie istrumenty, dane im przez społeczeństwo, które bezwiednie godzi się na utrudnienia, inwiligację, by służby nie popełniały błędów, wszystko na nic??? Czy słyżby w Polsce służą Polakom, czy dane im istrumenty, wykorzystują w naszej obronie, czy przeciwko nam, jak to zwerfikować??? Smoleńsk już praktycznie udowodniony sabotaż, to początek góry lodowej??? Katastrofy, jako przykrywka, afery jako przykrywka, ustawy jako przykrywka, zajmowanie ludzi bezsensem jako przykrywka??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232872

jest kontynuowana. I coraz więcej seriali.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#233006