Powiesić mułłę

Obrazek użytkownika Homo Polacus
Kraj

Na wstępie chciałbym sprostować nieprawdziwą informację promowaną przez media w sprawie śmierci pięciu żołnierzy z polskiego kontyngentu w Afganistanie. 

Otóż nie był to żaden zamach, jak to łżą media!

Ci żołnierze zginęli w ramach regularnych działań wojennych w kraju okupowanym przez międzynarodowe siły. Zazwyczaj żołnierze pochodzący z różnych państw wysyłani do Afganistanu giną w wyniku akcji bojowych przeprowadzanych w tamtym rejonie. Jednak nasi żołnierze zginęli w innych okolicznościach, bowiem udawali się oni w celu skontrolowania postępu prac przy MAUZOLEUMNie wiem czyim grobem jest to mauzoleum, ale wiem, że cały projekt został ufundowany przez Polaków, a można się jeszcze dowiedzieć, że nie jest to projekt jedyny finansowany przez Polskę. 

Zupełnie nieźle to brzmi, na tle sytuacji ekonomicznej polskich rodzin, gdzie wiele z nich o karpiu na Wigilię, to sobie może jedynie pomarzyć.

Tusk lubi widać egzotykę, sam jednak woli odwiedzić mauzolea w Machu Picchu, bądź też Dolomity, stroniąc od afgańskiej pustyni, no i na minę jest trudniej wjechać.

Nie mogę pojąć zasadności poruszania się w strefie wojny, w takim celu jak inspekcja jakiegoś mauzoleum. Tusk, Komorowski, a także Buzek zdążyli już przekazać rodzinom kondolencje stosując standardowe formułki o bohaterstwie, braterstwie i rodzinach poległych.

Wydarzenie smutne i tragiczne zwłaszcza dla owych rodzin i zapewne wielu z nas będzie współczuć bliskim, tym bardziej, że do tragedii doszło tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia. Z kondolencjami wystąpią zapewne wszystkie środowiska bez wyjątku i kondolencje stosowane do rodzin ofiar, nie będą się wiele od siebie różnić, ale pewien idiota, który niegdyś podczas przesłuchania przez oficera SB, "sprzedał" mu swojego rodzonego brata, a także własną narzeczoną, jest trochę innego zdania i mówi, że:"Jak trupy w Smoleńsku były dobre dla paru ludzi, tak i trupy w Afganistanie przydadzą się im, aby dobrać się do władzy."


Nie wiem do kogo kieruje ów pan swoje słowa, ale warto zauważyć z jaką nonszalancją wypowiada się o ofiarach zarówno tych spod Smoleńska, jak również o piątce żołnierzy. Dla idioty to tylko statystyka mogąca zagrozić jego władzy. Ten pospolity konfident zapytany o to kiedy polskie wojska zostaną wycofane z Afganistanu, jednoznacznie odpowiada, że:"Aż Mułła Omar zadynda na jakiejś latarni"Nie mówi nam przy tym kim dla Afgańczyków jest Mułła Omar. Wystarczy, że nasz bohater powiesi go za jego islamskie jaja. Ciekawi mnie, czy ten zwolennik wieszania ludzi, zagłosuje za karą śmierci, jeśli podda się tą kwestię w sejmie pod głosowanie.

Dodam jeszcze, że Mułła Omar stał w latach 1996-2001 na czele swojego państwa jako szef Rady Najwyższej oficjalnie uznanej przez Pakistan, Arabię Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Czy po tym jak się okaże, że po upadku komuny w Polsce, jakiś powołany do tego organ skaże za zdradę ojczyzny na śmierć ekipę, która doprowadziła do utraty przez Polskę suwerenności, to nasz zwolennik wieszania Talibów, również poprze wyrok? Najśmieszniejsze jest to, że taki idiota wyrażając się publicznie w podobny sposób, naraża Polskę i polskich obywateli na duże niebezpieczeństwo. Takie słowa prowokują bojowników islamskich do działań przeciwko rodakom autorów podobnych tekstów. Ale co tam, premier skazał na śmierć ś.p. Piotra Stańczaka, to czemu temu panu nie można narazić życia Polaków.Obym się mylił, co do ewentualnej odpowiedzi Talibów.Wyrażam wielkie ubolewanie z powodu śmierci piątki naszych rodaków, a im rodzinom składam wyrazy szczerego współczucia.

 

 

Brak głosów

Komentarze

Moze wreszcie prokuratura zainteresuje się tym śmieciem Niesiolowskim. Nie pierwszy raz podzega do zabójstwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#208934

Pięknie wypunktowałeś tego arcyłotra , konfidenta i buraka w jednej osobie ..

pełna 10 !

ps.
Dołączam się do kondolencji dla ofiar tej bezsensownej wojny..

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"../Z.Herbert/
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#208980

Życia to naszym żołnierzom nie wróci.
Uważam, że tym szaleńcem powinien się zająć sam Tusk, albo dobry psychiatra.

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#208985

Badania psychiatryczne i osobowościowe powinny obowiązywać przed wyborami i mianowaniem na stanowiska istotne dla państwa.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#209006

[quote=Jadwiga Chmielowska]Badania psychiatryczne i osobowościowe powinny obowiązywać przed wyborami i mianowaniem na stanowiska istotne dla państwa. [/quote]

W rzeczy samej , Pani Jadwigo to powinien być niejako podstawowy test sprawdzający przydatność danej jednostki do pełnienia tej niezwykle odpowiedzialnej służby ..

Wielu zapomina że polityka to służba dla dobra wspólnego , traktując ewentualny wybór jako trampolinę do świata biznesu..

Śmiem twierdzić że po to ustalono tzw. demokrację jako obowiązujący i powszechny standard sprawowania władzy by w najlepszy dla siebie sposób móc kontrolować i manipulować nie tylko masami ale i mieć też pod bezpośrednią kontrolą wszelkie procesy gospodarcze włącznie z przepływem kapitałów. PO to stworzono takie narzędzia jak wszelkiego rodzaju koncesje bądź innego rodzaju zezwolenia.

Wszystko po to by zachować kontrolę nad całością procesów gospodarczych. Mając do dyspozycji wiadomego pochodzenia "służby" panuje się właściwie nad wszystkimi i wszystkim co dzieje się na całym obszarze danego państwa.

Wypisz wymaluj Polska 2011 - 12 ...

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"../Z.Herbert/
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#209020

O Niesiolowskiego juz od dawna sie pytaja najlepsi psychiatrzy, ale piszesz tez ze moze sie do niego dobrac sam Tusk. Ale jak? Przeciez on zawsze bronil swoich ministrow np (Grabarczyk, Kopacz, Sikorski, Klich, itd., itd.). Tu tez tak bedzie, w razie czego obroni tez dzielnego POsla Niesiola..

Panter74

Vote up!
0
Vote down!
0

Panter74

#209010

Zapewne masz rację, w tym co piszesz.
Mi chodzi o to, że jeżeli Tusk posiada w sobie choć namiastkę człowieczeństwa, to po tym jak głosił swoje rzewne przemowy skierowane do rodzin żołnierzy, którzy zginęli, zdając sobie sprawę, że szaleniec swoją gadką naraża na śmierć innych, zamknie mu mordę.
Nie wiem w jaki sposób.
Może sam powinien zgłosić do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez tego psychopatę, a tej zlecić wykonanie zadania, tak jak nakazuje prawo w takich przypadkach, a nie poprawność POlityczna?
Po Smoleńsku trudno jest w cokolwiek wierzyć, ale nadzieję trzeba mieć.
A nuż sumienie się w nim odezwie.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#209022

Niesiołowskiego. Niech ten śmieć zadynda na Piotrkowskiej.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#209105

 

wp

Vote up!
0
Vote down!
0

wp

#209402