Apel - Nie przechodz obojetnie wobec bezprawia, jutro w Warszawie manifestacja w sprawie Pana Goczynskiego.

Obrazek użytkownika faxe
Kraj

Przyzwolenie na bezprawne dzialania w stosunku jednego obywatela, czy do setek, czy tysięcy obywateli jest jednoznacznym przyzwoleniem na bezprawie powszechne. Nie ma żadnego racjonalnego powodu do przekonania, iz sa jakies akty bezprawia “wyjatkowego” - ze wzgledu na pozycje ofiary, jej “waznosc”, stanowisko, status majatkowy etc.

Spoleczenstwo en masse, wszelkiej proweniencji elity, a takze nasi przedstawiciele w Sejmie czy Senacie swoja biernoscia przyzwalali na postepujace i umacniajace sie bezprawie przez 22 lata “wolnej Polski”, nie biorac pod uwage prostej zaleznosci, jak sie da palec nastepna bedzie cala reka. Nieprawość niepowstrzymana przy pierwszych przejawach, staje sie jeszcze bardziej bezczelna i bezwstydna. I rośnie jak rak i przychodzi czas, iż już jest za późno.


Pan Goczynski jest ofiara bezprawnych dzialan prokuratur i sadow.
Jedynym jego przestepstwem bylo to ze chcial uczestniczyc w wychowaniu swoich dzieci, chcial miec z nimi kontakt, chcial widziec jak dojrzewaja, ucza sie, jak sie zmieniaja, co je cieszy i co zasmuca. To prawo zostalo mu odebrane. A jak zaczal o nie walczyc wyladowal wna koncu w wiezieniu.
Niestety mimo wielu akcji obywatelskich, m.in. interwencji blogerów i portali internetowych ( w tym “Niepoprawnyvh”, „Afery Prawa” i inne), instytucje państwowe milczą. Do sprawy nie odniósł się Minister Sprawiedliwości i Rzecznik Praw Obywatelskich, nieznane jest stanowisko Sądu Okręgowego dla Warszawy-Pragi, który sprawuje nadzór penitencjarny nad uwięzieniem Bogdana Goczyńskiego.

Wobec milczenia władz organizowana jest manifestacja w Warszawie w obronie Bogdana Goczyńskiego.W czwartek 22 września w Warszawie manifestujemy w sprawie zwolnienia B.Goczyńskiego

Organizatorem zgromadzenia jest Inicjatywa Społeczna ”Porozumienie Rawskie” - stowarzyszenie, którego działaczem jest Bogdan Goczyński. Przypomnę, że Stowarzyszenie to zostało powołane w celu zabiegania o zrównanie praw dla obojga rodziców, którzy chcą i mogą opiekować się dziećmi, w tym o gwarancje ustawowe dla obojga rodziców do wychowania własnego potomstwa. Prawo to jest nieszanowane i nagminnie łamane w Polsce, z czym spotkał się m.in. uwięziony Goczyński.Miejsce zgromadzenia: plac przed Sądem Rejonowym na ul. Kocjana.
Kto ma chwile czasu i lezy mu na sercu poprawa – prosze przyjdzcie na te demonstracje.


Czas trwania manifestacji: 22 września w godzinach 9-16.

Telefon do organizatora: Rafał Dobrowolski 791 301 195.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie mogę przybyć, ale wyrażam pełne poparcie dla tego protestu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#185370

Współczuję wszystkim co zostali skrzywdzeni przez sądy w Polsce .Jak działa wymiar sprawiedliwości  każdy widzi, chociażby po śledztwie katastrofy smoleńskiej .Mam nadzieję że 9 pażdziernika zmieni się na lepsze .Życzę tego Polsce i mojej rodzinie.Pozdrawiam wszystkich co cierpią niesprawiedliwie .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#185423

Dzieki za dobre slowo.
Pozdrawiam serdecznie

Mamy tyle praw, wolnosci i gwarancji ile sobie wywalczymy i tyle zamordyzmu na ile pozwolimy.® faxe

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

faxe

#185448

Dzieki,

Mam nadzieje, ze znajda sie Niepoprawni z wolna godzina lub dwoma w Warszawie
Pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

faxe

#185447