Sejm jest ich!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Jeszcze dzisiaj rano, nomen omen 13 listopada ad 2023, mieliśmy Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Po debiucie scenicznym Szymonka Hołowni Sejm jest ich! Tak zawołali aktywiści uliczni, bojówkarze Tuska, jak baba Kasia, zadymiarz Bartosz Kramek, Obywatele PRL, Lotna Brygada Opozycji, baba Lodzia, a także Sebastian Kościelnik,

kierowca Seicento

na konto którego złodzieje z KOD napchali sobie kieszenie składkowymi pieniędzmi łatwowiernych, omamionych przez Tuska wrogów Polski. Tak, jak była totalna opozycja, teraz mamy totalną władzę! Neostalinizm to Nowa Demokracja, system, jakiego pragnęli w noc wyborczą zagryzając pizzę wyborcy tuskowców!

Polacy to kupią, bo cenią spokój.

Jan Bogatko

Ps.: „marszałkinią” Senatu znowu zostanie kryminalista. To już polska tradycja parlamentarna: po łapówkarzu Grodzkim funkcję tę pełnić będzie aferzystka z branży nieruchomości, Kidawa-Błońska. Piłsudski miał rację – Polacy to mierny naród. Zgodnie z zapowiedzią nasistów o powrocie demokracji PiS nie uzyskał wicemarszałków ich Sejmu. A po co mu wicemarszałkowie w ich Sejmie?

]]>https://wpolityce.pl/polityka/670607-burza-w-sieci-po-odrzuceniu-kandyda...]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/670566-holownia-oglasza-pierwsza-decyzje-b...]]>

]]>https://youtu.be/KiOm4PHPsBk]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

W końcu po coś kiedyś uchwalili sobie immunitety.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Szpilka

#1656114

Tak. Nowy Sejm w wolnej Polsce musi znieść immunitety. To pierwszy postulat wolnościowców!

Vote up!
2
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1656116

Immunitet należy zachować tylko ograniczyć jego zasięg

Parlament: poseł lub senator nie odpowiada prawnie za decyzje podjęte w czasie głosowania w parlamencie (w niektórych krajach można się sądzić)

 

Sędzia nie odpowiada za wyroki podjęte w dobrej wierze na podstawie przedstawionych dowodów (np. sprawa p. Komendy)

W pozostałych przypadkach nie ma immunitetu. Pijanego posła policja powinna zatrzymać od razu zawiadamiając prokuraturę i marszałka

 

Pozdrawiam

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Roman Pniewski

#1656120

Marszałek Pierdo'lamentu!

Boże, za co..?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1656122

Od dawna mówiłem, że parlament w Polsce to cyrk w przebudowie.

A teraz dorobili się klauna

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Roman Pniewski

#1656123

jak koło 1984 roku piliśmy na smutno w akademiku wznosząc toasty, aby przynajmniej nasze wnuki dożyły końca... Związku Sowieckiego. Tercet egzotyczny, a raczej czerwono-różowa orkiestra kameralna na Wiejskiej rozpadnie się szybciej, niż nam się wydaje. Tylko musimy pozwolić im się skompromitować, inaczej będą mamić ludzi w nieskończoność.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1656126

  • Nienawidzący polskiego patriotyzmu führer Tusk jest wiernym przydupasem sowieckiej agentki Merkel. Tusk łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzaskowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL latami rabowali i Polskę i Polaków. Mafiozi z PO, sowieckie mafie zbrodniarzy z UB, SB i WSI-FSB, mafie w UE i ruska agentura w UE i Niemczech - opłacające antypolską propagandę - chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków.

Dlatego "führer" Tusk z jego „für Deutschland” został skierowany przez rosyjsko-niemiecką agenturę do Polski z nominacją na premiera od załganej lewackiej małpy von der Leyen z UE -- m.in.po to żeby podporządkować i zniszczyć Polskę w interesie niemiecko-rosyjskiej agentury oraz w interesie Niemiec wprowadzić Polskę do strefy euro, co byłoby dla Polski bardzo kosztowne i prowadziłoby do głębokiej recesji.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy - jak Merkel i Scholz - oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1656128

Zastanawiam się czy wybory były sfałszowane - Jaka będzie decyzja Sądu Najwyższego - to nie możliwe żeby w Polsce było tylu debili i anty Polaków

Vote up!
2
Vote down!
0

Leo 88

#1656201

Antypolaków w różnych instytucjach jest zbyt mało.

Tu chodzi raczej o głu- Polaków.

Których perspektywa myślenia nie sięga dalej niż z kanapy do 65- cio calowego leda.

Kupionego właśnie na raty. Z obowiązkowym znaczkiem pewnej stacji na wielkim ekranie.

Których z kolei dzięki swym głosom nie będą mieli jak spłacić.

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1656275