Europarlament przyjął - niewiążącą prawnie - rezolucję, w której wyraził brak akceptacji dla porozumienia Rady Europejskiej

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

 "Europarlament przyjął - niewiążącą prawnie - rezolucję, w której wyraził brak akceptacji dla porozumienia Rady Europejskiej ws. wieloletniego budżetu UE w obecnym kształcie. Pod rezolucją podpisali się przedstawicieli pięciu frakcji - EPL, Socjalistów, Odnowić Europę, Zielonych oraz GUE. Europosłowie chcą negocjacji z krajami UE nad ostatecznym kształtem budżetu UE. Parlament Europejski pozytywnie ocenia natomiast w rezolucji porozumienie ws. funduszu odbudowy.

W głosowaniu wzięło udział 682 europosłów; 465 było za, 150 przeciw, a 67 wstrzymało się od głosu.

Rezolucja, która jest stanowiskiem politycznym PE została przygotowana przez frakcje: Europejskiej Partii Ludowej (EPL), Socjalistów i Demokratów (S&D), Odnowić Europę, Zielonych oraz Zjednoczoną Lewicę Europejską (GUE). Pod tekstem nie podpisali się Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy (EKR), do których należy PiS." - informuje nas dzisiejsza prasa w tym Niezależna.pl

Wiecie co PE może nam zrobić, Jasiu ? Może nas pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi , panie majster- wężykiem Jasiu to podkreśl - wężykiem ...

Na razie to niewiele oznacza. Parlament Europejski nie ma uprawnień do zmian w uchwalonych ustaleniach. Sprawa wróci z powrotem do wakacjach. Ciekawy jestem jak głosowała antypolska Hakata?. Jeśli przeciw przyznaniu Polsce pieniędzy i przez to dostaniemy ich mniej to przyzwoity człowiek może co najwyżej ich upublicznić i napiętnować, i nie podać reki nawet w rękawiczkach. Ze zdrajcami się nie witamy a ignorujemy.

Moim zdaniem ziemia pod stopami pali się Włochom i Hiszpanii ,którym grozi bankructwo,a że mają euro to zwłoka oznaczać może kłopoty Niemiec i innych bogatych krajów i całej strefy euro.Muszą wiec dążyć do szybkiego rozwiązania.

W końcu trzeba przypomnieć co spowodowało że Wielka Brytania opuściła UE. Dyktat lewactwa w UE jest zagrożeniem dla całej UE i jeżeli UE w końcu się nie obudzi to się obudzi z ręką w nocniku

Warto poznać z imienia i nazwiska tych Europosłów z Polski, którzy głosowali za tą rezolucją. Zdrajców trzeba znać, media już publikują ich dane w 100 %  są oni z PO, lewica, dewianci i reszta totalnej opozycji .. wróć -  głupoty i idiotyzmu.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1639466

Parlament Europejski pozytywnie ocenia natomiast w rezolucji porozumienie ws. funduszu odbudowy.

Rezolucja, która jest stanowiskiem politycznym PE została przygotowana przez frakcje: Europejskiej Partii Ludowej (EPL), Socjalistów i Demokratów (S&D), Odnowić Europę, Zielonych oraz Zjednoczoną Lewicę Europejską (GUE). Pod tekstem nie podpisali się Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy (EKR), do których należy PiS.

Kluczowe jest to, że Eurodeputowani wskazują w niej też, że chcą zakończenia prac nad proponowanym przez Komisję mechanizmem ochrony budżetu UE w przypadku systemowego zagrożenia unijnych wartości.

Czyli lewactwo chce wpływać na wypłacanie nam pieniędzy, w zależności od przestrzegania przez nas tzw. praworządności.

Na niebezpieczeństwa wskazuje prof. Gontarski:

https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-prof-w-gontarski-musimy-pilnowac-ue-aby-nie-weszla-na-sciezke-antypraworzadnosci-oni-pod-plaszczykiem-praworzadnosci-chca-naruszac-prawo/

Profesor ostrzega: "W oparciu o niesprecyzowane kryteria Komisja Europejska chciałaby obcinać Polsce fundusze unijne pod płaszczykiem, że u nas jest ryzyko dla interesów finansowych Unii, bo nie przestrzegamy praworządności. Musimy cały czas pilnować rozporządzenia (KE) oraz musimy pilnować Unię Europejską, aby nie weszła na ścieżkę antypraworządności. Mamy jeszcze wpływ, jaki mechanizm zostanie ustanowiony i jak będzie wyglądał. Kiedy jednak on zostanie już ustanowiony, rozporządzenie zostanie wydane, wtedy Komisja będzie mogła zawnioskować do Rady Ministrów UE i wówczas będzie to poza nami, bo nie będziemy mieli prawa weta – może się zebrać kwalifikowana większość ministrów, która zatwierdzi wniosek Komisji. Prawo weta mamy na etapie stanowienia mechanizmu, czyli stanowienia prawa unijnego (w Radzie Europejskiej, czyli na szczycie szefów rządów)".

– Dlatego teraz musimy zachować czujność. Nie podoba mi się, jak ktoś mówi, że sprawa została załatwiona, bo sprawa została otwarta. Dzisiaj w Parlamencie Europejskim były premier Polski Marek Belka występował jako eurodeputowany przeciwko Polsce. Występując przeciwko Polsce, naruszał zasadę rządów prawa – dodał prof. Gontarski.

-----------------------

Jeszcze .bardziej niebezpieczne są wypowiedzi U. von der Leyen. Bloger Wawel podał ( na podstawie wywiadu przez nią udzielonego), że twierdzi ona, że: ""wiążącą decyzję o wprowadzeniu mechanizmu praworządności podejmie Rada UE większością kwalifikowaną, która uniemożliwia Polsce i Węgrom zablokowanie jej".

https://niepoprawni.pl/blog/wawel24/wypowiedz-uvon-der-leyen-o-sankcjach-koniec-legend-morawieckiego

KE coś knuje i należy być bardzo ostrożnym.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1639468

"Bardzo chciałbym się mylić...". Jaki studzi entuzjazm po szczycie w Brukseli: To był błąd..."Uważam zgodę na kompromis w obecnym kształcie za błąd. Cieszę się oczywiście z pieniędzy dla Polski i gratuluję naszemu zespołowi. Przykro mi jednak, że dotychczasowe doświadczenia z elitami UE nie były tu brane pod uwagę. Boję się, że minie kilka miesięcy i wtedy dopiero się zacznie…" – napisał na Facebooku europoseł Patryk Jaki.

https://dorzeczy.pl/kraj/148046/bardzo-chcialbym-sie-mylic-jaki-studzi-entuzjazm-po-szczycie-w-brukseli-to-byl-blad.html

Ps..P.Jaki ma pełną rację. Pozwoliliśmy na wprowadzenie zmian traktatowych w sposób poza traktatowy. To jest absolutny skandal. Tym samym można wyrzucić wszystkie traktaty do kosza. Niestety muszę potwierdzić jego sceptycyzm. Nagonka na Polskę nadchodzi. Już trąbią o tym niemieckie media! W obecnie zapisanym projekcie nie ma mowy o udziale Rady Europejskiej. Wg porozumienia mechanizm powiązania praworządności z budżetem zaproponowany przez KE będzie akceptowany przez Radę Unii Europejskiej większością kwalifikowaną. Najwyższy czas opuścić tą zakłamaną unie gdzie liczą się tylko dwa państwa a reszta to marionetki. Gdzie słowem demokracja elita Unii uciera sobie mordy nie wiedząc co to jest, Unia to dyktatura i zakłamanie coś się uzgadnia a następnego dnia biurokracja unijna obraca kota ogonem przyjdzie taki czas gdy lewactwo będzie się wypierać swoich poglądów bo ludzie widzą co się dzieje w tej mafijnej Unii i nie tylko w Polsce bo w całej europie to na 100 procent wcześniej czy później pęknie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639504

Z pieniędzy które wpłacamy do budżetu unijnego da parę miliardów na likwidację polskiego węgla, a my wydamy setki mld na "transformację" energetyczną i zakup gotowych unijnych czy amerykańskich produktów energetycznych. Na tym skorzysta tylko zachód! U nas tysiące osób straci pracę i będzie musiało się przekwalifikować. Ilu osobom zniszczy się życie, ile z tych osób popadnie w depresję, nerwicę, wpadnie w alkoholizm to już nieistotne dla rządzących. Jaka jest korzyść z tego dla zwykłego Polaka który nie będzie korzystał z tych unijnych pieniędzy że straci pracę i będzie musiał płacić wyższe rachunki za prąd i pozostałe dobra i usługi bo przy tak kosztownej transformacji cena wszystkiego z pewnością wzrośnie. Unia centralnie będzie zaciągać kredyty na głupoty czy sprawy niezgodne z naszym interesem a my będziemy musieli je spłacać. Gdzie tu jest nasz interes? Wkrótce również "Inżyniery" z Afryki w Polsce: Uchodźcy z Czeczenii skarżyli Polskę i wygrali. Rząd musi im zapłacić.."Uchodźcy z Czeczenii, którym Straż Graniczna kilkadziesiąt razy odmówiła możliwości złożenia wniosku o udzielenie ochrony międzynarodowej, zaskarżyli Polskę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu i wygrali. Rząd polski musi zapłacić każdemu z nich kwotę 34 tys. euro" - informuje adwokat Sylwia Gregorczyk-Abram.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/uchodzcy-z-czeczenii-skarzyli-polske-i-wygrali-rzad-musi-im-zaplacic/wzedd8d,79cfc278

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639507

Sylwia Spurek nie kryje radości z faktu, że komisja Parlamentu Europejskiego przyjęła raport „stwierdzający poważne naruszenie zasad demokracji i praw człowieka w Polsce”.

 

Spurek jak Szczurek ta sama cholera.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1639471

Mamy wrogów nie tylko w KE, nie tylko w Radzie UE i Radzie Europejskiej, ale także wśród polskich europarlamentarzystów z opcji lewacko-liberalnej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1639473

Czy się sprzedać za 40 srebrników, czy za 750 miliardów złotych - JAKA różnica..Pieniądze w UE nie spadają z nieba, ani nie rosną na drzewach. Te pieniądze wpłacają wszyscy członkowie jako procent od PKB. A wypłaty "uznaniowe" ze wspólnego budżetu nie pokrywają naszych strat związanych z oddaniem za darmochę rynku zbytu, handlu, przemysłu, narzucanych nam ograniczeń np. w transporcie itd.itp. Polityki nie robi się tylko na dziś, o czym miedzą Niemcy, którzy zrobili kolejny krok w kierunku budowy niemieckiej EUropy- IV RZESZY, wprowadzając do prawa EU mechanizm szantażu ekonomicznego w postaci abstrakcyjnej praworządności, co według Morawieckiego jest "sukcesem", a co Niemcom pozwoli wpływać na politykę "niepokornych" państw. Kolejnym elementem budowy IV RZESZY, na który zgodził się Morawicki jest uwspólnotowienie długu, czyli drukowanie obligacje EUropejskich- czyli pogłębienie integracji EU, a także zgoda na nakładanie podatków przez EU. Jednym słowem Morawiecki SPRZEDAŁ POLSKĄ SUWERENNOŚĆ ZA CZAPKĘ GRUSZEK i mówi, że to sukces. Czy Makrela cieszyłaby się z sukcesu Polski, czy z Niemiec, które osiągnęły kolejny cel na drodze budowy IV RZESZY?! Następnym etapem jest GRÜNE ORDNUNG, bo według Niemców ORDNUNG MUSS SEIN, zwłaszcza wśród nadwiślańskich Irokezów- jak nazywał Polaków król Prusaków Fryderyk II. W IV Rzeszy Polska ma być dostarczycielem taniej siły roboczej- że przypomnę niemiecki płacz nad szparagami, bo Polacy nie przyjechali ich zbierać- i zasilać Rzeszę swoimi surowcami- np. złożami węgla, które Niemcy przejmą w związku z GRÜNE ORDNUNG,, który się skończy z chwilą, gdy Niemcy osiągną swój cel, podobnie jak to miało miejsce z POLSKIMI CUKROWNIAMI i limitami produkcji cukru. TO JEST WOJNA ekonomiczna, tyle że Niemcy ją prowadzą w "białych rękawiczkach", wykorzystując w tym celu cały aparat prawno-polityczno-urzędniczy Unii Europejskiej oraz agenturę. A wszystko to okraszone dbaniem o wolność, demokrację i czyste środowisko- które zastąpiło dbanie o czystość rasy. Jednym słowem Niemcy chcieliby stworzyć z Polski nowe Generalne Gubernatorstwo, choć tym razem już bez mordów, gwałtów, publicznych egzekucji, łapanek i obozów koncentracyjnych. A zachowanie premiera Morawieckiego utwierdza Niemców w słuszność ich myślenia, że fizyczna wojna z Polakami nie ma sensu, bo wystarczy uzależnienie finansowo-gospodarczo-energetyczne od Niemiec, skoro pozbywają się kolejnych atrybutów swojej suwerenności za rzucony im ochłap, z którego się cieszą jak wrona z gnata, choć za ten ochłap będą musieli zapłacić corocznym haraczem płaconym do budżetu EU, więc wielkość tego ochłapa będzie jeszcze mniejsza.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639505

Spurek to zdeklarowana lesbijka z Poznania, wg której brak akceptacji dla amoralnych ekscesów sodomitów, w tym adopcji przez nich dzieci, świadczą o "braku demokracji". Renegaci są gotowi, wspólnie z masońskim europosłem Belką, zablokować wynegocjowane fundusze dla Polski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

antybolszewik

#1639474

 .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

antybolszewik

#1639475

 

Zapamiętajcie te ryje

zaprzańska turańska dzicz

Stare ubeckie wygi 
Zimne wytrawne hycle 
Partyjni weterani 
Zahartowani szpicle 

 

 

 

 

Za przyjęciem rezolucji głosowali niemal wszyscy polscy eurodeputowani z ramienia EPL: Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Krzysztof Hetman, Danuta Hübner, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Janina Ochojska, Jan Olbrycht i Radosław Sikorski. Wśród głosujących brakuje Róży Thun.

Podobnie wyglądała sytuacja wśród polskich Socjalistów i Demokratów. Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Robert Biedroń, Sylwia Spurek i Bogusław Liberadzki głosowali za rezolucją.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1639487

Włodzimierz Cimoszewicz ma usłyszeć zarzuty. Prokuratorzy wystąpią o uchylenie immunitetu. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku ma postawić Włodzimierzowi Cimoszewiczowi zarzut spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia. Śledczy wystąpią do Parlamentu Europejskiego o pozbawienie europosła immunitetu - ustalił "Super Express". Chodzi o opisywane przez media zajście z maja 2019 r.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639508

Były wiceszef MSWiA proponuje w "Wyborczej" federalizację Polski.. https://dorzeczy.pl/kraj/147827/byly-wiceszef-mswia-proponuje-w-wyborczej-federalizacje-polski.html

Ps..Jak może Polska wraz z obywatelami być bezpieczna, skoro nawet skrajny jałop może być wyższym urzędnikiem państwowym w Tym Kraju. Podolski pisze na zamówienie Iwana czy Hansa? Kampania rozwalania Państwa Polskiego właśnie ruszyła. V kolumna czyli Szehter Zeitung powinna zostać zutylizowana gospodarczo. Patointeligent od Michnika powiedział, co wiedział... Takie "tuzy" o rajuśku były jeszcze niedawno u władzy... Nie dziwota, że zrobili kamieni kupę. Najpierw za przykładem Niemiec, zfederalizujcie Izrael. Zwolennikom federalizacji oraz całej redakcji Gazety W. proponuję przeprowadzkę… na Madagaskar! Ta swołocz za kasę zrobiła by wszystko. Już Caryca Katarzyna mówiła i zapisała jak wyłowić w Polsce swołocz. PiS porządek z mediami w Polsce konieczny!Jak to jest, że żydowskie anty Polskie jawnie media w Polsce kreują rzeczywistość a Polacy z nimi się delikatnie "obchodzą". Przypominam..Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639528

REPUBLIK EUROPEJSKICH...Dostaniemy EURO jak wprowadzimy ABORCJĘ, PEDOFILIĘ, Pederastwo, KAZIRODZTWO, przyjmiemy MUZUŁMAŃSKI KALIFAT i zamkniemy KOŚCIOŁY. Kalifat NIEMIECKI..Szef Rady Europejskiej Charles Michel potwierdził, że w przyjętym przez unijny szczyt budżecie i funduszu odbudowy istnieje mechanizm uzależniający wydawania pieniędzy od przestrzegania zasad praworządności..Polska wpłaciła do unijnej kasy prawie 100 miliardów euro to nikt tu nam nie daje nic za darmo. Na co Morawiecki zgodził się w Brukseli? Komisja Europejska proponuje zawieszenie funduszy, a kraje UE zatwierdzają to większością głosów. Bez wymogu jednomyślności. Na taki system zgodził się szczyt UE tłumaczy prof. Laurent Pech.
Parlament Europejski odrzucił właśnie porozumienie Rady UE podpisane przez Morawieckiego
i domaga się zaostrzenia przepisów praworządności. Bez zgody PE nie będzie kasy z Unii..Jeżeli obóz rządzący nie postara się o rychłe i rzetelne wyjaśnienie sprawy, to za trzy lata może przeżyć gorzkie rozczarowanie..70% pieniędzy z Funduszu Naprawczego (razem 750 mld euro pochodzący ze wspólnej emisji obligacji) zostało podzielonych. Flaga Włoch(84,9 mld euro), Flaga Hiszpanii(71,3), Flaga Francji(50,7), Flaga Niemiec(47,2), Flaga Polski(26,8). Flaga Niemiec i Flaga Francji dostaną odpowiedni 13,4 i 7,4 więcej niż wcześniej zakładano. Flaga Polski dostanie mniej o 11,4 mld euro. Węgry i Polska popełniły duży błąd, bo rzecz kompletnie nie zdefiniowaną w żadnych dokumentach zjednoczeniowych UE pod nazwą "praworządność" uczyniły terminem prawnym oficjalnym! Trzeba być wyjątkowo naiwnym, że lewactwo, które już zmieniło definicję takich słów jak mąż, żona, rodzina, para, matka, ojciec, małżeństwo pozostawi "praworządność" w spokoju! Uchylono drzwi, których na 99,99% zamknąć się już nie da! To tylko kwestia czasu i to niedługiego! Wpis na Twitterze jednego z polityków Solidarnej Polski, który napisał "weto albo śmierć"...

https://i4.ytimg.com/vi/BxNpSzxaP7o/0.jpg

https://i4.ytimg.com/vi/6b_oxiV0Ixg/0.jpg

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639506

https://www.radiomaryja.pl/informacje/zasady-zarzadzania-funduszem-odbudowy-moga-byc-proba-federalizacji-ue/

Cytuję:

Unijny fundusz odbudowy gospodarek ma pomóc państwom dotkniętym koronawirusem. Według ekspertów, pomoc finansowana z pożyczek Komisji Europejskiej nadwyręży budżet Unii na kolejne lata. Zasady zarządzania środkami mogą być próbą federalizacji Wspólnoty.  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1639514

Na marginesie: Xi Jinping & Putin ZACIERAJĄ RĘCE PATRZĄC NA „POŻYTECZNYCH IDIOTÓW” z UE oraz z … USA

Parafrazując słowa żydówki A.. Holland o PO, że
"NAJWIĘKSZĄ SŁABOŚCIĄ PO JEST JEJ SŁABOŚĆ INTELEKTUALNA"
powiem:
"NAJWIĘKSZĄ SŁABOŚCIĄ UE JEST SŁABOŚĆ INTELEKTUALNA RZĄDZĄCYCH",
charakterystyczna dla dzisiejszej całej "klasy politycznej" UE,
tj. w większości "wykształciuchów" (określenie L. Dorna z czasów kiedy grał
w majtkach "kaczora" - i był wtedy oczywiście "be" dla „salonu III RP”, ale dzisiaj jest już "cacy" bo ...wali w "kaczora") uwikłanej w czystą prywatę ...Prawda jest taka, że i tutaj również działa prawo podobne do Prawa Kopernika-Greshama (prawo, zgodnie z którym gorszy pieniądz wypiera z obiegu lepszy), tzn. b. często właśnie w tym "obiegu", tj. na stanowiskach, w mediach, na "uczelniach" ... brylują zwyczajne cieniasy intelektualne reprezentujący interes własny pewnej kasty, do której przynależą (np. dobrze nam znana "nadzwyczajna kasta sądownicza", tzw. "samo-oczyszczonych", ale przecież również „kasta naukowców” – też „nadzwyczajna” i też „samo-oczyszczona” ). Osoby te bardzo często są nieporadne umysłowo do tego stopnia, że przez całe swoje życie nigdy nie potrafiły sformułować własnej oceny jakiegokolwiek napotkanego problemu i zawsze ich "narracja" stanowi popłuczyny ze stanowiska innych tzw. "zacnych" osób. Klasycznym przykładem jest tutaj wspomniana "kasta sądownicza",
gdzie np. w SN bryluję nominaci polityczni (b. często o korzeniach jeszcze
z czasów PRL – PONAD 700 „SĘDZIÓW” OTRZYMAŁO NOMINACJĘ W CZASACH PRL-U, W TYM PONAD 90 OSÓB W SĄDZIE NAJWYŻSZYM), którzy samodzielnie nie potrafią zinterpretować zapisów Konstytucji i z byle problemem w swojej codziennej pracy muszą (muszą?) zasięgnąć opinii TSUE (tj. od im podobnych osobników, nominatów politycznych)! Widać, że gdyby zabrakło TSUE osoby te "niezależne" i "niezawisłe"
nie potrafiłyby rozstrzygnąć problemów prawniczych dnia codziennego, gdyż nie są w stanie - mówiąc slangiem młodzieżowym - skumać litery i ducha polskiej Konstytucji, a co ponoć potrafią ci z TSUE ... TYM SAMYM NIEJAKO POKAZUJĄ, ŻE SĄ … GŁUPSI OD TYCH w Luksemburgu (gdzie ma siedzibę TSUE). Reasumując zapytam (obawiam się, że to pytanie retoryczne): KTO WIE, CZY MÓWIĄC O "KLASIE POLITYCZNEJ" EUROPY,
NIE MAMY DE FACTO DO CZYNIENIA Z ... "GRABARZAMI" UE//W TEJ POSTACI, W JAKIEJ WIDZIELI JĄ "OJCOWIE-ZAŁOŻYCIELE"?

Bo popatrzmy np. na Niemca Martina Schulza (SPD; przewodniczący Parlamentu Europejskiego i ... CZŁOWIEK NAWET BEZ MATURY - patrz niżej),
Jean-Claude Juncker (patrz niżej),
D. Tusk (cyniczny gracz polityczny - m.in. rozwalił formację PO, zastępując jej działaczy partyjnych popłuczynami z PZPR, SLD, czy nawet PiS oraz ...„faszystą” wg PRODUKTÓW DZIENNIKARSKO-PODOBNYCH „salonu III RP” R. Giertychem) ...Albo zobaczcie jakie mądre są te biurwy brukselskie –
np. taki besserwisser (besserwisser «człowiek, który sądzi, że wie wszystko najlepiej»)
F. Timmermans: w poprzednim rozdaniu był specem od praworządności, a obecnie jest już specem od … klimatu.

M. Schulz (za Wikipedią): W latach 1966–1974 uczył się w szkole średniej
Heilig-Geist-Gymnasium w Würselen. W 1974 przerwał naukę w szkole z tzw. małą maturą (mittlere Reife),
gdyż dwukrotnie nie zdał jedenastej klasy. W tym czasie planował zawodową karierę piłkarską, ... ; Martin Schulz wpadł w alkoholizm i depresję ...

WSZYSTKO JEST W NET-CIE --- INTERNET NIE ZAPOMINA!
EU leader Juncker stumbles, loses balance several times ahead of NATO dinner

https://youtu.be/ZJsrJUuonkM

Jean-Claude Juncker pijany lub niespełna rozumu

https://youtu.be/bKy7xy7-H4U
Wracając na krajowe podwórko:
Żyd BRANDWEIN AKA OLECHOWSKI SZCZERZE O PO … Twórca PO : okłamywaliśmy od początku swoich wyborców z premedytacją

https://youtu.be/2emeRMZw-ZU

Olechowski demaskuje obłudę Platformy Obywatelskiej w programie na żywo!

https://youtu.be/AMZDt4fL6LI

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1639526