Afgańczycy w Niemczech

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat

W RFN jest zameldowanych niecałe 272.000 obywateli afgańskich, którzy stanowią 0,33% ogółu ludności. Koszty utrzymania uchodźców afgańskich wynoszą około 870 milionów euro rocznie.

Obywatele afgańscy są odpowiedzialni za:

12,2% spraw karnych związanych z tzw. migracją (nielegalne przekroczenie granicy, fałszywe dokumenty lub ich brak, nielegany pobyt),

12,8% przestępstw narkotykowych,

13,1% pobić, bójek, napadów, prób i dokonanych zabójstw,

18,1% przestępstw seksualnych,

5,3% przestępstw seksulanych na przystankach lub dworcach kolejowych,

9,5% popchnięć na tory.

Drodzy czytelnicy to są statystyki z kraju multikulturalnego w którym w ostatnich latach wprowadzono do statystyk przestępczości przestępstwa seksualne na dworcach kolejowych i popchnięcia na tory.

Szef CDU Laschet i jego partia chętnie krytykują inne kraje. Co się dzieje w Północnej Nadrenii-Westfalli gdzie pan Laschet jest premierem?

 

W 2020 roku zarejestrowano w tym landzie 115 gwałtów zbiorowych. Co trzy dni policja rejestruje gwałt zbiorowy w perfekcyjnej niemieckiej demokracji.

46% sprawców to obcokrajowcy stanowiący w tym landzie 13,8 ogółu ludności.

Jakby nie patrzeć 54% sprawców to Niemcy, ale czy na pewno etniczni Niemcy?

Uspokajające jest to, że w pierwszym półroczu było tylko 66 gwałtów grupowych, a 39% sprawców to obcokrajowcy.

 

Frakcja AfD w Bundestagu skierowała do rządu interpelację poselską w sprawie ekstremistów islamskich w RFN. Odpowiedź rządu była tak samo wzruszająca jak most powietrzny z Kabulu do Arabii Saudyjskiej.

Według stytystyki MSW w RFN mieszka 330 ekstremistów islamskich z tego większość to Niemcy, 144 to obcokrajowcy, w tym 61 Syryjczyków, 17 Irakijczyków, 13 Rosjan i 11 Turków. W statystce ujęty jest też np. jeden Afgańczyk i siedmiu podejrzanych Agańczyków. 96 osób przebywa obecnie w więzieniach, z tego 25 Niemców oraz 20 Niemców posiadających oprócz niemieckiego też i inne obywatelstwo.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

czy pozwolono na jej "drukowanie " ? pozdr

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1630837

dlatego tak. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1630860

- pisałem o tym jakiś czas temu że zaczną Żydów lać w Europie na całego .

Te pazerne i chciwe głupce w  modlitwie do złotego cielca (to ich prawdziwy Bożek) - i w ataku na Polskę aby wyrwać piniendze zaślepili sobie rozum - taka u nich tradycja.

Chyba coś palną nawet w tym temacie Żyd Rafał Trzaskowski że  kombinowali aby UE zamroziła piniendze i jak Żydy dojdą do władzy w Polsce to odmrożą i im przekażą - tak to sobie wykombinowali i wierzcie mi że jest to najszczersza prawda.  Chcą znowu Polskę ograbić.

Tylko patrzeć jak w Niemczech pierwsza synagoga zapłonie a będzie tylko gorzej. Tam się odrodził prawdziwy antysemityzm i faszyzm i o wywołanie pandemii oskarżają Żydów. Tego już nikt nie zatrzyma bo jest to na rękę Niemcom.  Oni nie lubią konkurencji w biznesie w "swoim domu" -  a Żyd to tradycyjnie ich wróg i rywal numer jeden.

https://niezalezna.pl/411537-w-niemczech-udaremniono-zamach-na-synagoge-wladze-mowia-o-podlozu-islamistycznym

Jeśli PiS nie ujawni zamachowców ze Smoleńska i afery SKOK to Polska zginie. To dlatego tak nas atakują w UE bo widzą jakie zramolałe i strachliwe dziady rządza Polską. Zabili nam Prezydenta a PiS ukrywa sprawców.

PS - PiS ostanio ujawnilł po 10-ciu latach dwie kropki w końcowym raporcie o katastrofie którego już nikt nawet w Polsce nie chce czytać a czas bezpowrotnie ucieka.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1630839

5 IX

Berlin

Afgańczyk zranił w szyję kobietą pracującą przy pielegnacji terenów zielonych. Powód: kobieta pracowała, a nie siedziała w domu!

https://m.bild.de/regional/berlin/berlin-aktuell/berlin-mann-29-sticht-auf-zwei-personen-ein-klinik-not-op-77586476,view=amp.bildMobile.html

 

7 IX

Köthen, Sachsen-Anhalt.

Afgańczyk w pewnym momencie wsiadł do cudzego auta i z pomocą noża obrabował kierowcę. Schwytano go potem w krzakach.

https://www.mz.de/lokal/koethen/parkplatz-in-kothen-rauber-setzt-sich-auf-beifahrersitz-und-erpresst-vierstellige-summe-bargeld-3235765

 

8 IX

Ahrensburg (Schleswig-Holstein)

38-letni Afgańczyk zabił nożem swoją 23-letnią żonę

https://m.bild.de/regional/hamburg/hamburg-aktuell/nordoestlich-von-hamburg-frau-23-in-ahrensburger-fluechtlingsheim-getoetet-77606234,view=amp.bildMobile.html

 

Przed sądem w Oldenburgu rozpoczął się proces 63-letniego Afgańczyka z Delmenhorst który 24 marca zabił 64 ciosami nożem swoją 28-letnią żonę. Na końcu poderżnął jej gardło aż do kręgosłupa. Wszystkiemu przyglądała się trójka dzieci w wieku 2, 7 i 11 lat.

Pierwsze dziecko urodziło się gdy matka miała 17 lat, a ojciec 52 lata. 

https://bild.de/bild-plus/regional/bremen/bremen-aktuell/die-3-kinder-sahen-zu-afghane-toetet-ehefrau-mit-64-stichen-77636790,view

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1630863

...pod warunkiem, że nie są sfałszowane. W tym wypadku mogą być raczej zaniżane niż zawyżane - z wiadomych względów (oczywiście miłości do bliźniego) - więc słusznie zauważasz, że są to dane szokujące. Przy mniej niż 0,5% ogółu obywateli są sprawcami 20 razy częściej niż inni mieszkańcy. Co by było, gdyby stanowili 2 lub 5% społeczeeństwa? Strach pomyśleć. 

Te pomysły multikulturowe są jak marksizm-leninizm - to eksperymenty, które będące przyczyną cierpień wielu ludzi.

Vote up!
6
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630847

nie ,oczywiście,ze nie 

ale chyba są "mocno zanizone " przez wiadomo kogo

pozdr piatkowe

Vote up!
5
Vote down!
-1

gość z drogi

#1630861

0,33% ludności.

18,1% przestępstw seksualnych,

 

w tym przypadku wskaźnik ten wynosi 55!

I to jest ta religia pokoju.  

Vote up!
6
Vote down!
0
#1630862

Nie chciałem być taki drobiazgowy :)

Vote up!
1
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630888

"Uspokajające jest to, że w pierwszym półroczu było tylko 66 gwałtów grupowych,..."

No nie wiem, to pewnie z przyczyn od nich niezaleznych - rezim sanitarny, zachowanie odstepu itp.   :-))

Ja sobie tu zarty robie, a sprawa jest powazna.

Mnie spoleczenstwo "multi-kulti" by nie przeszkadzalo, gdyby panstwo mialo lepsze mechanizmy kontroli. Przeciez nas jako Polakow tez w swiecie przyjmuja, i w wiekszosci wypadkow to idzie, bo kulturowo jestesmy zblizeni... no i nie chcemy nikomu szkodzic, tylko sobie poprawic.Ja mam w sasiedztwie porzadnego Turka , porzadnego Macedonczyka. Ci ludzie pracuja, maja wlasne sklepy, dzieci ich studiuja, klaniaja sie grzecznie.To jest mozliwe, ale plewy trzeba umiec odroznic od ziarna.

Niemcy sprowadzaniem obcokrajowcow chcieli poprawic swoje problemy z nizem demograficznym, czesto wybierali sobie ludzi wyksztalconych (zaoszczedzili na ich wyksztalceniu) a tych innych chcieli przesunac do innych krajow europejskich, tak calkiem im sie to nie udalo - dzieki protestom takich panstw jak Polska czy Wegry. Tylko, ze w swiat poszla fama, ze Polacy, mimo, ze katolicy nie maja wspolczucia w stosunku do biednych uciekinierow. Polska dziala inaczej przeciw nizowi demograficznemu, choc na razie nie przynosi to efektow. Wiekszosc polskiego spoleczenstwa to popiera, bo przeciez nie wygrywaliby wyborow po raz drugi.

Z wybieraniem AfD w Niemczech bylabym ostrozna. Ta partia wskazuje wprawdzie  wiele bledow dotychczasowych rzadow Angeli Merkel, przewodniczacy tej partii jednak, nie dalej jak w sierpniu pochwalal pakt Ribentrop-Molotow. Oprocz tego wsrod czlonkow tej partii znajduje sie kilku z  zacieciem jawnie nazistowskim. Gdyby nie to moznaby sie bylo pokusic.

Dobrze, ze nie mamy niemieckich problemow.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Gosia

#1630865

Oczywiście,że dobrze :)

mnie jednak wciąż w uszach brzmią złowrogie słowa w tym temacie, pewnej "młodej lekarki z wsi "

a moze nalezałoby napisać wsi , z dużej litery, czyli "WSI"?

ta paniusia co prawda "wyemigrowała" za swoim przywódcą do brukselki,ale co zostało w pamięci, to sie nie da wymazać

pomijam juz takie wtryndy ,jak 

" zamykanie sie na klucz w domu ,gdy przyjdzie wróg "

Boże, strzeż nas od takich ludzików

pozdr

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1630876