Milczenie medialnej hołoty w Polsce - morderstwo na osobie LGTB

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat

Odurnianie Niemców tzw. integracją

 

W Berlinie rozpoczął się proces z powodu morderstwa na Libańczyku Mahmoudzie F. (39 l.). Libanka Mirvat F. (39 l.) umiera na chorobę serca. Z powodu choroby przez krótki czas mieszkała u swojej rodziny w Bonn wraz z dwoma synami (2 i 3 lata). Mąż nadal mieszkał i pracował w Berlinie. Rodzina zmarłej obwiniała winą Mahmuda F. za śmierć żony. Ojciec dzieci z kolei zażądał oddania swoich dzieci. Do tego jednak nie doszło. Mahmud F. został zastrzelony w swoim mieszkaniu w Berlinie. Głównym oskarżonym jest jego szwagier Mhamed H. (32 lata) oraz jego znajomy Ahmad H. (39 lat), obaj zamieszkali w okolicy Bonn.

Mahmoud F. był w związku z siostrą swojego domniemanego mordercy. Coś takiego, Mamoud pojechał na wycieczkę do Bonn, tam poznał Mirvat, która pojechała z nim do Berlina.

Samochód prowadziła 24-letnia studentka, kochanka Ahmada H. Młoda kobieta została zatrzymana 14 stycznia i od tego czasu przebywa w areszcie. Obaj mężczyźni byli już wtedy w areszcie - z powodu innej sprawy prowadzonej przez prokuraturę w Bonn.

 

Następnie czytamy dalej w artykule, że podczas gdy Mhamed H. groził szwagrowi (raz związek, raz szwagier) bronią, jego wspólnik znalazł w sypialni torbę z dokumentami - wśród nich akty urodzenia dzieci, islamski akt małżeństwa a także pisemne oświadczenie Mahmuda F., że zrzeka się opieki nad dziećmi w przypadku separacji.

 

Turek Anil G. (24 l.) zaprosił swoją byłą przyjaciółkę Derya (24 l.) na spacer nad Renem w Kolonii wraz ze wspólnym synem Kian (4 l.) W mediach była mowa o przyjaciółce, aferze lub związku. W krzakach zabił ich nożem a zwłoki wrzucił do rzeki. Obydwoje urodzeni w Niemczech.

 

Islamski akt małżeństwa. Zdecydowana większość tzw. migrantów odrzuca ślub w urzędzie stanu cywilnego, ponieważ jest to instytucja państwa, które muzułmanie odrzucają, co im nie przeszkadza w pobieraniu zasiłku od tego państwa, podczas gdy tzw. „media“ przedstawiają ich jako kochanka albo związek.

 

Do lekkiej strzelaninki doszło w multikulturalnym Berlinie 1 września. Policja od razu wiedziała kogo szukać i opublikowała fotkę poszukiwanego bez inicjałów. Od raz było wiadomo kto to jest. W sobotę 3 września poszukiwany zgłosił się sam na policję. Do 49-letniego szefa klanu Osman (żonaty z jedną z klanu Remmo – multikulturalni multimilionerzy) i do jednego z bliźniaków Hassan lub Abbas Osman strzelał wdowiec po ich siostrze.

Także i tutaj rodzina zmarłej zażądała rezygnacji praw rodzicielskich od ojca (opieka nad trojgiem dzieci oznacza, że opiekunowie otrzymają opłacany przez socjal dom lub willę). Obaj bliźnicy są znani z mediów, ponieważ włamali się w 2009 roku do domu towarowego KaDeWe w Berlinie. Ich łup wynosił wówczas dwa miliony euro. Po łupie nie było żadnego śladu, a panów uniewinniono ponieważ mają identyczne DNA. Od pewnego czasu prowadzą firmę w Berlinie. W biurze firmy podczas strzelaninki znajdowali się szef klanu (ten cudem przeżył) i jeden z bliźniaków .

Ich brat Abdulkadir Osman mieszkał w mieszkaniu kupionym przez klan Remmo. Tam terroryzował sąsiadów, aż doszło do sprawy sądowej. Sąsiadom groził, obrzucał ich auta lub drzwi od mieszkań jajkami, serem, kałem itd. Muzułmański psychol.

Politycznie prześladowany uchodźca Abdulkadir Osman, na marginesie wspomnę 30 razy skazany, dostał 31-y wyrok: 2000 euro grzywny.

 

]]>https://www.facebook.com/SPIEGEL.TV/videos/23-clan-mitglied-terrorisiert-nachbarn-streit-in-berlin-spandau/735143754166805/]]>

 

 

Milczenie medialnej hołoty w Niemczech, w Polsce i całej EU

 

16.04.2022 Berlin-Neukölln

Dwóch mężczyzn w wieku 31 i 40 lat zostaje znieważonych przez kilku młodych ludzi na Hermannplatz około 4.00 rano. 40-latek został pobity do nieprzytomności. Podczas upadku zostaje ranny w głowę.

 

02.05.2022 Berlin-Neukölln

21-letnia kobieta trans i 35-letni towarzyszący jej mężczyzna zostali obrażeni ją znieważeni około godziny 20.00 na Sonnenallee przez dwóch nieznanych mężczyzn, do których dołączyło następnie dwóch innych mężczyzn. Mężczyza został uderzony w twarz kilkoma ciosami, co spowodowało jego upadek na ziemię. 21-latka została uderzona w głowę i kopniętą w plecy.

 

13.06.2022 Berlin-Neukölln

30-letni mężczyzna został znieważony przez grupę o mężczyzn i uderzony pięścią w głowę około godziny 16.30 na Okerstraße. 30-latek upadł i doznał obrażeń.

 

13.06.2022 Berlin-Neukölln

Około godziny 0.20 30-letnia osoba o orientacji homoseksualnej została znieważona - rzucono w nią kamieniem i zraniono - przez czterech mężczyzn przed stacją metra Leinestrasse.

 

Latem odbywały się w Niemczech liczne marsze równości, w Karlsruhe doszło do kilku pobić, także i we Frankfurcie złamano jednemu panu szczękę. Największy pochód odbył się w Kolonii, tam nie doszło, dzięki masowej prezencji policji ściągniętej z całego landu, do żadnych incydentów.

 

Do drobnego incydentu w Kolonii doszło kilkanaście dni przed marszem, gdy trzech transwestytów zostało pobitych przez grupkę panów. Napastnicy szybko zostali ostrzeżeni przez security (!) z pobliskich lokali, że została zawiadomiona policja.

 

]]>https://www.express.de/koeln/kurz-vor-csd-in-koeln-queere-frauen-vor-club-angegriffen-101604]]>

 

Do morderstwa, och nie, do pobicia ze skutkiem śmiertelnym doszło w Münster w sobotę 27 sierpnia. Dwie lesbijki były napastowane podczas marszu przez młodego pana i wyzywane „lesbijskie k…“ „wynoście się“. 25-letni transwestyta Malte C. wtrącił się i poprosił tego pana, który już przedtem krzyczał „ty nie jesteś prawdziwym mężczyzną“ by zaprzestał, wtedy też Malte C. otrzymał jeden za drugim ciosy pięścią w twarz, po czym upadł na chodnik i stracił przytomność.

To, że sprawcą jest muzułmanin było już wiadomo w weekend, po informacji prasowej. „Narodowość sprawcy jest nam znana, ale nie ma ona związku z czynem“ powiedział nadprokuratur Dirk Ollech.

 

Komedia wokół aresztowania

 

Malte C. zmarł rano 2 września w piątek. Na dworcu głównym w Münster w piątek po południu znajdowała się przypadkiem pani z komisji morderstw i aresztowała podejrzanego. Wydarzenie było nagrywane przez wiele telefonów i dopiero przypadkiem w piątek po śmierci sprawca został zidentyfikowany w ciągu kilku godzin.

Podejrzanym jest 20-letni obywatel Rosji Czeczen Nuradi Abecarov, przedtem już karany min. za pobicie. Kilka lat trenował boks.

]]>https://www.muensterschezeitung.de/sport/lokalsport/muenster/abacarov-gewinnt-auf-rugen-finale-im-papiergewicht-1496148?pid=true]]>

Abacarov przyjechał z matką do Niemiec na tzw. azyl w wieku 12 lat. Podanie o azyl zostało odrzucone. Mieli być deportowani w tym roku. Media szalały i politycy wyrażali swoje ubolewanie z powodu tego czynu, ale gdy kilka dni potem wyszło na jaw kto jest sprawcą to i wszystko ucichło.

]]>https://www.bild.de/bild-plus/regional/westfalen/news-inland/trans-mann-malte-25-totgeschlagen-als-er-frauen-helfen-wollte-81210878.bild.html]]>

 

W pobliskim Dortmundzie doszło po marszu 3 września do ataku dwóch chłopców w wieku 16-17 lat którzy po prostu uderzyli trzech uczestników marszu i uciekli .

Podczas marszu pod hasłem tolerancji (!) około 7 tys. uczestników uczciło minutą ciszy zabitego tydzień wcześniej Malte.

 

W Bremie 3 września kobieta trans została zaatakowana i pobita w tramwaju przez grupę około 15 młodocianych.

Tydzień później w związku z innym dochodzeniem policja zatrzymała 10 chłopców w wieku do 14 lat (!) z tej grupy, znanej dobrze mieszkańcom dzielnicy jako rozrabiacze (Turki albo Kurdowie).

 

 

Medialna hołota milczy.

Dlaczego?

Przecież tzw. lewica uwielbia prawdę i piętnuje wszelkie przejawy rasizmu, ksenofobii i homofobii.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

"Przecież tzw. lewica uwielbia prawdę i piętnuje wszelkie przejawy rasizmu, ksenofobii i homofobii."

Szanowny Autorze, 

To zależy jak Pan rozumie określenie lewica. Dzisiejsza liberalna lewica jest obojętna na sprawiedliwą ocenę wydarzeń. We wszystkim co ta lewica robi dopatruje się jedynie realnych politycznych zysków. Tę dzisiejszą liberalną lewicę można generalnie określić jako polityczny środek. I tak oto lewoskrętni liberałowie domagają się rozwalenia płotów na granicach aby wpuszczać do Europy hordy z Afryki i Bliskiego Wschodu - a to wszystko to w imię demokracji. Kiedy imigranci popełniają mordy, bo oni nienawidzą demokracji, to lewoskrętni liberałowie milczą - udają, że tego nie widzą.

 A  krańcowa lewica, czyli komuniści, z całą pewnością nie jest już krańcową lewicą sprzed stu lat. Oni żyją w symbiozie z ultrakonserwatywną, faszyzującą prawicą, którą my w USA nazywamy Alt Right. Nowi komuniści modlą się do Boga w cerkwiach i meczetach, grożą demokracji, nienawidzą praw kobiet, nienawidzą praw gejów, są antyglobalistyczni, grożą Ameryce, a popierają Putina i różnych kleryków. Tacy komuniści przybyli do USA z Rosji aby, jak sto lat temu, rozpowszechniać komunistyczną rewolucję. Ci komuniści są już nowym, bardzo młodym pokoleniem komunistów. A ci starzy komuniści, o archaicznych, według młodych komunistów, poglądach jeszcze żyją i ciągle wierzą w internacjonalizm, równość, Marksa i mają zdecydowany wstręt do religii. Natomiast ci młodzi wolą wierzyć w imperializm, nacjonalizm, towarzysza Stalina i święte ikony. A więc, gromady nacjonalistycznych bolszewików ruszyły na wojnę z demokracją, na wojnę z USA i demokratyczną Europą. Rządowi niemieckiemu ta wojna z USA pod wieloma względami odpowiada. Liberalne media milczą.

Demokracja na naszym globie to rzecz bardzo krucha. Demokracja nie zrobiła na świecie znaczących podbojów, a nawet wprost przeciwnie, państwa demokratycznego Zachodu agresywnie podbija azjatycki antydemokratyczny Wschód. Wkrótce przyjdzie nam ze świecą demokracji szukać. 

Vote up!
4
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1647017

"Dzisiejsza liberalna lewica jest obojętna na sprawiedliwą ocenę wydarzeń. We wszystkim co ta lewica robi dopatruje się jedynie realnych politycznych zysków."

Już Lenin powiedział, że moralne jest to, co służy klasie robotniczej.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1647020

Ja w tym zdaniu miałam na myśli nie "archaicznego komunistę Lenina" ale młodą neoliberalną Jachirę i tych wszystkich osobników popierających PO, dowożących pizzą dla imigrantów przekraczających polską granicę.

To są neoliberałowie i reprezentują środek politycznego spektrum, PiS też jest partią środka, chociaż zdecydowanie znajduje się po prawej stronie. Kiedyś łączył się z krańcową prawicą ale po napaści Rosji na Ukrainę PiS się z tego ultraprawicowego położenia wycofał bardziej ku środkowi. 

Polskim komunistom jest teraz bliżej do Konfederacji. Neon jest połączeniem komunistów i ruchu ultraprawicowego. Trudno ich tam jednych od drugich odróżnić.

 

Pozdrawiam, 

Vote up!
4
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1647021

A co do Toi-toya to generalnie jest to sekta czcicieli Putina z domieszką użytecznych idiotów. Generalnie dno i dwa metry czerwonego mułu. Aż wstyd się przyznać, że się kiedyś brało udział w tym syfie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1647022