Kanclerz Scholz: uchodźcy są wspaniali

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat
Na fotce: rozróby w Stuttgarcie latem 2021 roku. Gesty pokazują: islam zwycięży.

W poprzedniej notce wspominiałem, że według planów obecnej koalicji rządowej obcokrajowcy mogliby się ubiegać po 5 latach pobytu w Niemczech o obywatelstwo niemieckie. Obecnie podano nowy bardzo ciekawy szczegół tych planów. Według nich dziecko urodzone w Niemczech posiadające tylko jednego rodzica przebywającego w Niemczech ponad 5 lat otrzymywałoby automatycznie obywatelstwo niemieckie. Ciekawe jest to, czy dziecko otrzyma nazwisko po ojcu ze sfałszowanego dokumentu?

Można sobie tylko wyobrazić co spowoduje wprowadzenie w życie takiego przepisu prawnego - masowy eksodus dio Niemiec.

Niemcy nie mają żadnego zamiaru ograniczyć imigracji z Afryki i Azji do Europy i będą jeszcze długie lata destabilizować granice europejskie w tzw. krajach frontowych UE, min. w Polsce. Równocześnie politycy niemieccy wymachują niebieskimi chorągiewkami zaklinając jedność Europy. Ich hipokryzja jest po prostu nie do opisania.

Obecnie toczy się debata w tzw. mediach na temat projektu tej ustawy.

Przewodnicząca SPD Saskia Esken powiedziała, że przy dobrych osiągnięciach powinno obywatelstwo niemieckie nadawać się już po 3 latach. Tzn. azylant robi kurs języka, znajduje szybko pracę w grillu i po 3 latach jest obywatelem RFN. Potem jedzie na urlop do kraju pochodzenia, w którym był rzekomo prześladowany politycznie, kupuje żonę, i następnie dzieci otrzymują automatycznie obywatelstwo niemieckie.

Pan tworzy spółkę np. z 3 innymi panami i prowadzą grill. Zarobek netto nawet niech będzie ponad 1000 euro, ale świadczenia socjalne na gromdkę dzieci i mieszkanie wynoszą nieraz w metropoliach po 3-4 tysiące euro. W przypadku osób z odrzuconym azylem (tych jest prawie 99%!) ich pobyt będzie tak długo przedłużany aż osiągną limit 5 lat, i następnie dzieci urodzone w Niemczech otrzymają obywatelstwo niemieckie, a rodziców nie będzie można nigdy wydalić. I to wszystko oklaskuje elektorat niemiecki.

Saskia Esken powiedziała też, że z nową ustawą odrzucimy konserwatywny zaduch (konserwatywną zaściankowość; konservativen Muff abschütteln). Wtórowała jej Reem Alabali-Radovan (SPD), pełnomocniczka rządu ds integracji, która w wywiadzie powiedziała, że sprowadzimy nasz imigracyjny kraj na stan bieżący (Wir bringen unser Einwanderungsland auf die Höhe der Zeit).

„Naszym celem jest najnowocześniejsze prawo imigracyjne w Europie” napisał w artykule do prasy minster pracy Hubertus Heil (SPD). Kanclerz Scholz powiedział w Bundestagu że osoby imigrujące do Niemiec są wspaniałe (tolle Frauen und Männer).

 

]]>https://www.welt.de/politik/deutschland/article242400781/Heil-Unser-Ziel-ist-das-modernste-Einwanderungsrecht-in-Europa.html]]>

 

Uchodźcy są wspaniali i nowocześni

Oczywiście nie tylko uchodźcy są nowocześni. Np. wspaniała niemiecka blondyna zdecydowała się na życie w nowoczesnej rodzinie:

]]>https://uploads.disquscdn.com/images/d6d3027e74af80ad9069889f51157b03dacfe4b1f079623ae69f8d181959bc92.jpg]]>

 

Zacznijmy od wspaniałego Afgańczyka Gul A. (42 l.), którego proces rozpoczął się kilkanaście dni temu w Berlinie. Gul i Zohra wzięli ślub gdy on liczył sobie 27, a ona 16 wiosen. Do Niemiec przyjechali w 2021 roku jako uchodźcy polityczni. Wspaniały uchodźca polityczny Gul bił żonę, bo ta zaczęła się ubierać po zachodniemu, zaczęła stosować antykoncepcję, uczęszczała na kurs niemieckiego i miała telefon. Z tego powodu został usunięty z ośrodka dla azylantów w którym pozostała żona z 6 dzieci. 29 kwietnia zaczaił się na nią i zabił 13 ciosami nożem, a następnie poderżnął jej rytualnie gardło (o poderżnięciu gardła siostrze pisałem w poprzedniej notce).

 

Na fotce: wspaniały Gul biegnie z nożem w ręku, następnie wraca do zwłok i pyta się ludzi: czy coś się stało?

]]>https://www.bild.de/regional/berlin/berlin-aktuell/13-messerstiche-die-chronik-eines-angekuendigten-mordes-82100564.bild.html]]>

 

Jeżeli chodzi o ataki z użyciem noża to w Berlinie naliczono się ich w zeszłym roku 2777. 33 osoby zmarły. Większość podejrzanych to Turcy, Arabowie, osoby z wyglądem południowca i czarnoskórzy. (Die Täter oder Tatverdächtigen seien fast ausschließlich Araber, Türken, "Südländer" und Dunkelhäutige.)

]]>https://www.bz-berlin.de/berlin/berlin-hauptstadt-der-messer-attacken]]>

 

Według Federalnego Urzędu Kryminalnego prawie codziennie dochodzi do femicydów, a co trzeci dzień do zabójstwa lub morderstwa na kobiecie.

(Artykuł w springerowskim Die Welt oczywiście podał przykład Szwajcara który zabił swoją byłą przyjaciółkę zamieszkałą w Niemczech i przemilczał niestety ilość femicydów osób z krajów islamskich).

 

]]>https://www.welt.de/regionales/hamburg/article241955597/Hohe-Zahl-an-Femiziden-in-Hamburg-Bereits-16-Frauen-in-diesem-Jahr-getoetet.html]]>

 

]]>https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art19248941-niemcy-spor-o-islamski-rabat-w-sadach]]>

 

Wspaniała i nowoczesna rodzina Al-Zein z Leverkusen

Rodzina ta zasłynęła z tego że na podstawie sfałszowanych zaświadczeń uzyskała kredyt i żyjąc z zasiłku kupiła luksusową willę. Spektakularna była policyjna akcja szturmowania tej willi w zeszłym roku.

 

]]>https://www.bild.de/bild-plus/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/staatsanwaltschaft-macht-deal-al-zein-boss-fuer-80-000-euro-frei-82030418.bild.html]]>

 

Wspaniały Badia Al-Zein z Leverkusen jest nowoczesny. Badia liczy sobie 47 wiosen, małżonka 45, najstarszy syn 30.

Pan Badia Al-Zein przebywał w więzieniu wraz z dwoma starszymi synami, w willi nadal mieszkała żona z 8 dzieci. Tak! - nadal mieszkała i mieszka. Po wypuszczeniu ich z aresztu śledczego klan urządził wielkie przyjęcie w willi. Badia zapuścił sobie brodę no bo jest prześladowany politycznie i pokazywał gesty zwycięstwa islamu w sądzie – proszę spojrzeć na fotkę:

 

]]>https://www.ksta.de/region/leverkusen/stadt-leverkusen/leverkusener-clan-al-zein-chef-kommt-gegen-80-000-euro-kaution-frei-2-373223?cb=1669997361050]]>

]]>https://www.bild.de/bild-plus/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/leverkusen-kann-sich-der-staat-jetzt-die-clan-villa-holen-82043076.bild.html]]>

 

Willa klanu romskiego w Kolonii-Ostheim o wartości ponad dwa miliony euro.

]]>https://www.msn.com/de-de/nachrichten/panorama/sozialbetrug-krimineller-clan-soll-aus-k%C3%B6ln-ostheim-arbeiten/ar-AA14PI4u?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=43bf9e109eb04a2aa64632fa2c9d3180]]>

 

Typowy list gończy z Kolonii:

]]>https://www.express.de/koeln/koeln-raubueberfall-in-der-altstadt-polizei-fahndet-mit-fotos-375674]]>

 

i proszę kliknąć na list gończy z Bochum - banda młodocianych która obrabowywuje dzieci i młodzież. Jeden z młodocianych posiada pistolet:

]]>https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/bochum-bewaffnete-kinderbande-raubt-jugendliche-aus-fahndung-82098154.bild.html]]>

 

Łajdackie życie

 

Muzułmanin Uzman A. mieszkał w Bonn, gdzie zgwałcił w 2009 roku studentkę. Następnie przeprowadził się kilkaset kilometrów dalej do Dessau, gdzie pracował w resturacji indyjskiej. Jednakże obrabował tam swojął pracodawczynię, został aresztowany i skazany w roku 2011 za gwałt w Bonn na podstawie śladów DNA. Podczas procesu powiedział, że „chciałem wyrządzić kobiecie krzywdę za łajdackie (względnie rozpustne) życie”! - „Ich wollte einer Frau wehtun, die ein liederliches Leben führt.“). Po wyjściu na wolność 13 marca 2022 ponownie zgwałcił studentkę w Bonn i został skazany na dożywotną izolację w szpitalu psychiatrycznym na koszt podatnika niemieckiego.

Nikt nie wie z jakiego kraju pochodzi wspaniały Uzman A.

]]>https://www.bild.de/news/inland/news-inland/uzman-a-ueberfiel-drei-frauen-diesen-serienvergewaltiger-werden-wir-nicht-los-82102742.bild.html]]>

 

Pisząc artykuł wszedłem w piątek wieczorem na BILD online. Gazeta podaje że 37-letni Libijczyk zgwałcił 28 XI 72-letnią kobietę w Chemnitz (to tam gdzie były rasistowskie demonstracje).

]]>https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/chemnitz-vergewaltiger-klopfte-an-balkontuer-frau-missbraucht-82131410.bild.html]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)