Wojny nie będzie. Ponieważ można ją przegrać!

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Notka

Obserwuje się ostatnio wzmożoną aktywność  propagandowej machiny kremlowskiej, głośno  i  z zamierzenia sygnalizującej , źle ukrywane zamiary napastnicze - wobec Ukrainy.  Interesujące obserwować ich transmisję na agencje wykonawcze. Także w Polsce. To dobry czas dla przyjrzenia  się i oceny “kto jest kto”. Także w mediach społecznościowych. Reprezentatywną próbkę stanowi portal Neon24.pl  .
Nasiliły się tam demonizujące ataki na ukraińską państwowość (bloger Jacek Boki) jak i  gloryfikacja reżimu Putina  (np. przez tamtejszą szarą eminencję – indywiduum nazwiskiem Jarek Ruszkiewicz czy  inteligentnego i wpływowego demagoga, ukrywającego się pod pseudonimem  -“Ikulibal”).
Miejmy oczy otwarte i wyciągajmy wnioski.

Dlaczego Rosja nie podejmie agresji i dlaczego wszystkie ruchy wojsk na granicy z Ukrainą -to próba przymusu Stanów Zjednoczonych do negocjacji. wyjaśnia Julia Łatynina-Латынина

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Wiadomo od dawna że Scierwoneonie gówno to tuba Moskwy szkalująca Polskę

 Wystarczy przeczytać materiały NDP, Ruszkiewicz,Monaco  i innych i wszystko jasne.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1636800

Najlepszym komentarzem bedzie brak komentarza

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1636803

Zielone ludziki dostaną wciry i część z nich powróci skąd przybyła (a reszta zostanie, bo martwi nie chodzą) i teraz zmartwieniem Moskwy jest Krym: będzie tak (jednak) baza USA czy nie będzie.

Vote up!
1
Vote down!
0

Apoloniusz

#1636821