TUSK BEZ PRAWA JAZDY! REAKCJA UNII EUROPEJSKIEJ…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Portal Interia.pl poinformował o pozbawieniu Donalda Tuska prawa jazdy na 3-miesiące, nałożeniu na niego 500 zł mandatu oraz 10 punktów karnych. Donald Tusk przekroczył o 57 km/godz swoim samochodem dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym i wbrew zasadom europejskiej praworządności został zatrzymany przez Policję pisowską, która nałożyła na niego dotkliwe kary…

Nie trzeba nikomu przypominać, że Donald Tusk jest Führerem totalnej opozycji w Polsce i jako taki jest pod szczególną ochroną Unii Europejskiej a zwłaszcza zaś Republiki Federalnej Niemiec. Donald Tusk jest bowiem także przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej, skupiającej wszystkie postępowe siły w Europie! Nic więc dziwnego, że prześladowanie Donalda Tuska przez reżim Kaczyńskiego spotkało się z szerokim potępieniem nie tylko w UE, lecz we wszystkich krajach świata, miłujących praworządność.

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Komisji Europejskiej, która zapoznała się z kulisami represji, jakim poddany został Donald Tusk. Kulisy te odsłonili przed KE członkowie Koalicji Europejskiej, wysunięci z ramienia Platformy Obywatelskiej. Jak się okazuje, winnym przekroczenia przez Tuska dozwolonej prędkości i to zaledwie o 57 km/godz jest Jarosław Kaczyński! Donald Tusk spieszył się bowiem na wywiad do niezależnej od Polski stacji TVN, gdzie chciał ostrzec Polaków, by nie głosowali na „faceta, który nawet prawa jazdy nie posiada”.

„Nałożona na Führera totalnej opozycji kara jest sprzeczna z wartościami Unii Europejskiej, to jest prawem do nietykalności osób budujących postęp i praworządność. W tej sytuacji odmowa KE dotycząca wypłacenia Polsce funduszy na odbudowę jest w pełni uzasadniona”… - czytamy w komunikacie w języku niemieckim, opublikowanym po posiedzeniu Komisji Europejskiej…

To nie wszystkie reakcje na bezprawie Polski wobec lidera totalnej opozycji. Członkowie euro-parlamentu z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej złożyli już projekt rezolucji w sprawie pozbawienia Donalda Tuska jego praw, zagwarantowanych w Europejskiej Karcie Praw Człowieka. Zgodnie z projektem rezolucji – Parlament Europejski wezwie Polskę do natychmiastowego oddania Tuskowi prawa jazdy, zwrotu kwoty 500 zł wraz z odsetkami oraz wymazaniem 10 punktów karnych za przekroczenie prędkości. „Odpowiedzialnym za to przekroczenie jest dyktator Jarosław Kaczyński, który szukał zemsty na niekwestionowanym przez Unię Europejską oraz RFN führerze totalnej opozycji w Polsce” – czytamy w projekcie rezolucji.

„Parlament Europejski zwraca się do TSUE o wydanie orzeczenia w sprawie represjonowania Donalda Tuska przez Polskę wraz z zabezpieczeniem w kwocie 1 miliona euro/dziennie do czasu oddania Donaldowi Tuskowi prawa jazdy oraz zwrotu kary mandatu wraz z odsetkami” – czytamy w końcowej części projektu rezolucji.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

szacunku dla tego (tych) funkcjonariusza(y). Policja przez duże P. W majestacie prawa nie ma świętych krów. 

PS. Tak na marginesie, Donek miał pecha i trafił na pisiorów, albo zemsta za nazywanie mundurowych szmatami i śmieciami. Tak czy owak wielki szacun.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1636149

Jak informuje ratusz warszawski, przez stolicę przeszła ponad 200-tysięczna demonstracja w obronie praw, zabranych Polakom przez reżim pisoski. Demonstrantki niosły hasła z żądaniem prawa do nieograniczonej aborcji oraz z żądaniem prawa jazdy dla Donalda Tuska. Organizatorka demonstracji dała rządowi trzy dni na przywrócenie tych praw. W przeciwnym przypadku rząd zostanie obalony siłą...

 

Vote up!
11
Vote down!
0

M.Pyton

#1636162

Donald w proteście przeciw reżimowi, zrzekł się funkcji kierownika pojazdu drogowego z silnikiem spalinowym.

Na trzy miesiące.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1636168

W związku z odebraniem prawa jazdy Donaldowi Tuskowi, który spieszył się na ważny wywiad w TVN służbowym samochodem marki Skoda - kierownictwo Platformy Obywatelskiej podjęło decyzję o zakupie konia dla lidera partii. Dzięki pomocy bratniej CDU, udało się Platformie Obywatelskiej zakupić niemieckiego kuca wierzchowego białej maści - do codziennego poruszania się lidera partii...

Vote up!
11
Vote down!
0
#1636184

  No to wizerunkowo "król jewropy" poljechał sądażowo w czarną dziurę. Będzie arogancki cieć piętnowany do samych wyborów.

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1636187

- znając stan dzisiejszej moralności Polaków którzy w 49% głosowali za złodziejami z PeO i Żydem R.Trzaskowskim - a 51% za A.Dudą w wyborach prezydenckich obawiam się że może to odnieść odwrotny skutek -

- teraz tusk pokazał piracką jazdą że to taki swój chłop !!! - tak jak on jeździ z 50% kierowców !!

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636201

  Ci ludzie nie głosowali za Trzaskowskim, tylko przeciw Dudzie za ustawę sądową. Stąd te liczby.

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1636297

Policja zasoliła ciężki mandat wodzowi (tłumacząc na polski z niemieckiego). Choć trzeba, mówiąc poważnie, docenić odwagę funkcjonariuszy.

No i teraz na białym kucu (ale ten zostawia ślad węglowy i nie tylko) będzie wódz przemierzał tełytorium wschodnie przyszłej Wielkiej Rzeszy. A może weźmie pod uwagę troskę Grety Thunberg oraz Sylwii Spurek i będzie poruszał się n białej hulajnodze, nieelektrycznej tylko napędzanej nogą wodza. Byłby to wspaniały przykład ekologicznego postępowania. Ale zmęczony mógłby chcieć zjeść Wiener Schnitzel, a to (Sylwia S.) gorsze przestępstwo niż przekroczenie prędkości na szosie.

Poza wszystkim, wiadomo, winien Kaczyński, który nienawistnie czekał na wykroczenie drogowe wodza.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1636188

- normalnie egzekwowanie prawa uznaje się za coś niebywałego i nadzwyczajnego !

- to niemalże cud - prawie jak wygrana w totolotka !!

Jak się nad tym głębiej zastanowić to dochodzi do świadomości obraz nędzy i rozpaczy w polskim sądownictwie.

Minister Z.Ziobro zamiast pokazać przybyłemu urzędnikowi z UE skalę przestępstw i udokumentowanej patologii w Sądach - to pokazywał mu i podarował obrazy zniszczonej Warszawy - myślałem że go kapciem rzucę.

Chyba rozumiał swój błąd bo aż był cały czerwony ze wstydu.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636193

Nic takiego sie nie stalo.Odebrano tuskowi prawo jazdy ale pozostala teciowa,ktora moze go podwiesc i rower po daiadku.Oprocz tego sa hulajnogi elektryczne,wiec jest dalej mobilny tylko musi wczesniej wyjsc z domu.Wielki szacun dla policji,ktora rudego zgarnela z drogi.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1636200

Donald śpieszył się żeby odebrać Polsce pieniądze z Funduszu Odbudowy. I co? I odebrali mu prawo jazdy!

A przy okazji zwróćcie uwagę na bliskoznaczność wyrazów: "śpieszyć się" i "spieszyć się". Teraz będzie musiał przemieszczać się pieszo :-)

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1636210

Vote up!
0
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1636797