Turowski, Janicki... Gibraltar 1943, Smoleńsk 10.04.2010r.

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Im dalej w las tym więcej drzew im bardziej zagłębiamy się poszukiwaniu przyczyn katastrofy samolotu prezydenckiego w dniu 10.04.2010 roku tym bardziej nabieramy pewności ,że to nie był wypadek.
Czy doczekamy się odpowiedzi co Tomasz Turowski robił na smoleńskim lotnisku 10 kwietnia 2010 roku?
Jakie dostał zadania i od kogo? Człowiek powiązany ze służbami PRLu zabezpieczał wizytę Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W pierwszych chwilach po katastrofie nakazał zniszczenie nagrań polskiego reportera. Polecenia wydał ROSYJSKIM FUNKCJONARIUSZOM!!!!
Jaka rola w powstaniu katastrofy była przeznaczona dla gen. Janickiego ,byłego kierowcy Lecha Wałęsy ,byłego kierowcy w kolumnie transportowej BOR. Czym należy tłumaczyć jego błyskawiczną karierę w BORZe?
Z kierowcy na generała BORu..... zaiste niezwykła to kariera.
Czym Janicki zajmował się do roku 1988 w którym to został funkcjonaiuszem BOR?
Czyje zlecenia wykonuje dzisiaj ogłaszając rewelacje na temat rozmowy gen. Błasika i kpt. Protasiuka?
Człowiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo Prezydenta RP w dniu 10.04.2010 po katastrofie smoleńskiej nie podaje się do dymisji ,nie poczuwa sie do jakiejkolwiek winy.
Mało tego ochoczo zabiera się do medialnego linczowania gen. Błasika. Czy robi to ot tak sam z siebie czy ktoś wyznacza mu kolejne zadanie?
Kim pan jest panie Janicki? Kto za panem stoi ,komu pan służy?
Czy dowiemy się kiedykolwiek prawdy o 10.04.2010?
Czy dowiemy się dlaczego na wysokości 15 m nad ziemią kontakt z samolotem się urwał. Czarne skrzynki przestały rejestrować lot.
Smoleńsk wchodzi w polską historię jako drugi Gibraltar i tak jak tam mamy "wypadek" za którym w cieniu stoją Rosjanie ,Polacy a ofiara gen. Sikorski jest zwyczajnie niewygodna w ówczesnej sytuacji geopolitycznej.
Śmierć Sikorskiego rozwiązywała ręce Sowietom , Anglikom , Amerykanom oraz polskim komunistom.
Śmierć Kaczyńskiego pozwoliła PO na przejęcie do końca instytucji państwa i zdobycia pełnej kontroli nad służbami. Pozwoliła też na "znormalizowanie" stosunków z Rosją Putina.
W roku 1943 Sikorski przestał przeszkadzać Rosjanom , Anglikom .
W roku 2010 to Kaczyński przestał być przeszkodą do całkowitego zawłaszczenia Polski przez przedstawicieli III RP.
Rosjanie zaś mieli swoje rachunki do wyrównania z Lechem Kaczyńskim ,pamiętali bowiem o Gruzji.
Smoleńsk 2010..czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mówią że cierpliwość rodzi słodkie owoce.

Jestem pełna ufności że po wyborach jesienią, role się odwrócą i to co było okrywane gęstą mgłą fałszu i oszustwa, pokaże się w całej okazałoścci.

Prawdę zaczniemy poznawać.

POLSKA znowu będzie Polską Ukochaną Naszą Drogą Ojczyzną

Pozdrawiam wszystkich Solidarnych

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162170

na you tube znalazłem film o polskich politykach spod gwiazdy davida,był wśród nich jarosław kaczyński i wielu innych od lewa do prawa,sama elita,czy mógłby mi ktoś zorientowany powiedzieć czy to prawda,chodzi mi wyłącznie o jarka kaczyńskiego,czy ten filmik to jakaś bzdura?dzięki i pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162175

Każdy może zmontować film ze zdjęć pobranych z sieci, a następnie umieścić go w youtube. W tym przypadku może to być antysemita, albo osoba celowo robiąca ludziom zamęt w głowie. Nie przyjmujmy żadnych tego typu rewelacji bezkrytycznie! Każdego w ten sposób można zdyskredytować. Najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka. Swoją drogą - chciałbym być takim żydem jak Bronisław Wildstein. Trzeba pamiętać, że wolność nie zawsze wiąże się z odpowiedzialnością, a tym bardziej prawdomównością.
Pozdrawiam: Grzegorz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162183

Pięknie to ująłeś

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Asta

#162210

jeśli masz wiedzę to napisz ,bo nikt nie odpowiada jasno ,tylko na okrętkę.pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162242

Różnymi teoriami ludzie tłumaczą sobie obserwowane zjawiska. Dla jednych głównym źródłem nieszczęść Polski jest masoneria, dla innych Żydzi, dla jeszcze innych ciemne interesy USA. Berek Joselewicz oddał swoje życie jako żołnierz naszej Ojczyzny. Nie wyrzekając się przy tym swoich korzeni. A ilu poszło Jego śladem? Nie zapominajmy o tym. Na tym polega wielkość narodu i państwa, że potrafi być również ostoją dla innych. Taką Polskę trzeba nam odbudować. Jarosław Kaczyński należy do tych co już postawili swoje życie na szali wielkości Ojczyzny. To co spotkało Jego Brata, jest również zagrożeniem dla Niego. A mimo to twardo broni najwyższych wartości. Ci, którzy chcą Go zdyskredytować sięgnęli po wszelkie środki. Po kłamstwo również. Nie dajmy się rozbić. Obowiązkiem każdego z nas jest taka postawa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162184

Pełna zgoda. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162185

Prędzej czy pużniej pokonamy POlszewików z PO,niema innej opcji,prawda zawsze wygrywa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162223

Kto jest kto w Polsce - tytuł filmu na you tube

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#162178

Zajrzałem: ten "filmik" jest żenujący pod każdym względem, także nieudolnie zrobiony; po co marnować własny czas i czas Niepoprawnych takimi "polecankami"?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

http://www.nessundormablog.com

#162219

pisząc nie tylko tu, o jakimś głupim filmiku na you tube.

Pochodzenie nie jest ważne . Ważniejszy jest kręgosłup, przyzwoitość i poczucie przynależności.Moja wnuczka jest mulatką, w Polsce urodzoną - tak się złożyło. Ale jest i czuje się najprawdziwszą Polką mimo ,że spotyka głupich Polaków rasistów.
Znam Francuza pochodzącego z żydowskiej rodziny , z tzw wyższych sfer, który zakochał sie w Polsce i jego marzenie bycia Polakiem spełniło sie . Niedawno otrzymał polskie obywatelstwo , ma żonę Polkę i 4 dzieci.Mieszka tu już 15 lat a ma zamożną rodzinę we Francji.
Jest naprawde fantastycznym człowiekiem i świetnym pracodawcą.
Wiec podciąganie wszystkich do jednej poprzeczki fałszuje obraz.
Piętnujmy prawdziwych drani bez wzgledu na pochodzenie.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162229

celem moim jest pełna wiedza o tym kto jest kto,czy ten film to prawda czy fałsz,jak już pisałem nie jestem antysemitą ani rasistą,znam ludzi z różnych krajów , różnych wyznań.nie przeszkadza mi to wcale. ludzie odpowiadają o tym ,o tamtym a nikt nie powie jasno, jest czy nie jest?każdy owija w bawełnę.patrzę na internet co do przynależności religijnej i nie mogę nic znależć.,a tak dla przypomnienia PAN JEZUS był ŻYDEM i my wierzący ludzie o tym wiemy.kolego napisałeś PIĘTNUJEMY-kogo ?czy ja pytając o Twoje pochodzenie lub religię piętnuję kogokolwiek lub obrażam?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162240

Obawiam sie ze jesienia wyniki wyborow moga byc sfalszowane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162230

OCZYWIŚCIE !!!!!!! CIERPLIWIE WYCZEKAMY I UDERZYMY PRAWDĄ WŁAŚNIE!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

koan1957

#162235

W sumie sp. Lech Kaczyński nie miał szans na reelekcję. Organizacja ewentualnego zamachu nie opłacała się po prostu. Chyba, że dawni oficerowie WSI obawiali się, iż Lech Kaczyński ujawni na dzień przed końcem urzędowania aneks do raportu o likwidacji tej służby. Może coś być na rzeczy zważywszy na pospiech, w jakim Bronisław Komorowski (jeszcze jako marszałek Sejmu) wyznaczył nowego szefa kancelarii prezydenckiej oraz jak szybko położył rękę na dokumentacji, dotyczącej tego problemu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#162263