Kogo miał zamordować Lepper a kogo Giertych?

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Po raz kolejny dał o sobie znać to znaczy został zauważony przez media , portale internetowe Andrzej Lepper.Taką szansę Lepper ma tylko wtedy gdy kolejny (może stu tysięczny) raz ujawnia zbrodnie Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem Andrzej Lepper zeznawał jako świadek Romana Giertycha kolejnego demaskatora zbrodniczej ery kaczyzmu.
Tak swoją drogą ciekawe zbiorowisko tworzy ekipa świadków powołanych przez Giertycha : Lepper , Kaczmarek... sami prawdomówni ,nieskalani , jednym słowem postawą moralną dorównują prawie Giertychowi.
Jarosław Kaczyński po zeznaniach Leppera powinien pozwać go o obrazę i naruszenie dóbr osobistych. Nie wcale nie dlatego ,że Lepper bezczelnie kłamie , to wie każdy średnio rozgarnięty człowiek no chyba ,że głosował na PO.
Tych wyłączam z grupy średnio rozgarniętych.
Otóż Lepper próbuje wmówić nam wszystkim ,że Jarosław Kaczyński to kompletny idiota ,osioł do kwadratu.
Ten sam Kaczyński którego oskarża się o knucie , spiskowanie , planowanie zbrodni jednocześnie nie robi nic innego niż demaskuje się przed Lepperem i Giertychem opowiadając im o swoich złowrogich knowaniach.
Wyobraźmy sobie późny wieczór w gabinecie Prezesa Rady Ministrów Jarosław Kaczyński jak mały chłopczyk opracował plany eksterminacji całej klasy politycznej. No tak wszystko zaplanował ,ale co to za radocha jeżeli nie ma komu się pochwalić? Co to za przyjemność jeśli wie o tym tylko on?
Tak tak właśnie wtedy wzywa Andrzeja Leppera i Romana Giertycha jako ludzi którym ufa najbardziej których wciąga w swoje knowania i otwiera przed nimi swoja duszę przedstawiając plany dopadnięcia żony Schetyny , pobicia Tuska czyli po prostu przedstawia im scenariusz "nocy długich noży" w wydaniu pisowskim.
Teraz pojawia się kolejny problem bo jeśli tak było to zarówno Lepper jak i Giertych musieli zaakceptować te plany a może dostali zadania.
Lepper na przykład został wyznaczony na dowódcę grupy egzekucyjnej sympatyków PO a Giertych sformował pluton narodowców mających wyżynać wierchuszkę SLD.
Jeśli było inaczej to dlaczego Lepper i Giertych nie zwołali natychmiast konferencji prasowej na temat tych knowań Kaczyńskiego?
Przecież byli by gwiazdami TVN ,nie wychodzili by z tego studia przez kilka tygodni. Wnoszono by ich na spotkanie z porucznik Olejnik ,która by słuchała słuchała i jeszcze raz słuchała. Nie było by żadnych wejść pani porucznik w środek zdania , żadnych krzyków ,drwin czy szyderczego rechotu.
Powiedzmy sobie zostali by gwiazdami a kolejny program "Taniec z gwiazdami" nie mógł by się odbyć bez ich udziału. Być może Lepper i Giertych tańczyli by razem.
Jeśli jednak tego nie zrobili to albo brali udział w knowaniach Kaczyńskiego albo stchórzyli przed Jarosławem Kaczyńskim. Tak czy inaczej ich sytuacja procesowa nie jest najlepsza.
Jarosław Kaczyński kilka razy wykazał się naiwnością wobec swoich współpracowników tak jak w przypadku Kluzik Rostkowskiej czy Migalskiego lecz stwierdzenie ,ze mógłby zaufać Lepperowi czy Giertychowi jest wobec niego wyjątkowo obraźliwe.
Panie premierze za to powinien Pan wytoczyć proces Lepperowi i Giertychowi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

którzy mając siwe skronie robią z siebie pajaców lub zachowują się jak małpy w cyrku. Chyba, że zostali wezwani do wygłupów z tego, czy innego powodu a odmówić nie mogą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#171336

..bo to sa malpy z cyrku. To zwykli skr.....le.  Bez  GODNOSCI.

ZDRAJCY

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171345

Leppera już w zasadzie nie ma, a pan Roman Giertych najlepszy minister edukacji narodowej po 1989 roku w Polsce rozmienia się na drobne przy boku takich ludzi jak pan Radzik Sikorski, to nie Lepper zamordował kogoś politycznie ani Roman Giertych tylko to ich unicestwiono politycznie. Teza postawiona przez autora tekstu jest błędna. :)

Kto zakazał ekshumacji zwłok pomordowanych żydów w Jedwabnem i co na ten temat myśli ksiądz Natanek?

http://gloria.tv/?media=176256

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171353

ależ oni wszyscy muszę się bać powrotu Kaczyńskiego do władzy! Ależ muszą mieć łapska ubabrane!
Mówiłam, że będą iść po trupach? Mówiłam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171371

A czy aby ten Lepper nie z czerwonej gliny ulepiony.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#171377

Lepper

chłopska buta z salonowym głodem

opalony watażka pożegnany chłodem

 

Giertych R.

wielkiego Jędrzeja mniej udany wnuczek

ambitna ofiara politycznych stłuczek

 

Lepper z miotłą

porażką nie będzie sobie głowy zaprzątać

i wejdzie do Sejmu, choćby tylko posprzątać...

 

http://www.niepoprawni.pl/blog/1748/politycy-we-fraszce

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171399