Jarosław Marek Rymkiewicz contra redakcja "GWna"

Obrazek użytkownika Mareczek
Idee

Proces ,który wytoczyła redakcja potomków KPP poecie ma znaczenie symbolu.
Gazeta któej głownym zajęciem jest rozpowszechnianie kłamstw ,manipulowanie opinią publiczną postanowiła pójść na całość i wdeptać w chodnik poetę.
Potężna medialna spółka z armią adwokatów wytoczyła działa przeciwko klku myślom co nie nowe .
Ma rację Jarosław Marek Rymkiewicz gdy pisze ,że to proces .który da odpowiedź czy w Polsce można jeszcze mówić prawdę czy za prawdę jest się skazywanym przez sądy.
"Gazeta Wyborcza" to główna siła polakożerców , jej kadry to ludzie nienawidzący Polski ,Polaków. Słowo Bóg ,Honor ,Ojczyzna wywołuje na ich twarzach nieukryuwaną wściekłość. Szczególnie zaciekle zwalczają Krzyż.
Jeszcze nam nie zakazują obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia , Wielkanocy ,Wszystkich Świętych jeszcze nie jeszcze się boją.
Ten proces dla potomków i kontynuatorów KPP jest próbą zamknięcia nam ust ,pokazaniem miejsca w kącie z zakneblowanymi gębą.
ONI czują się tu jak u siebie mimo ,że u siebie nie są.
Bedą walczyć do upadłego aż wyrzekniemy się słów : WIERZĘ W BOGA.....". Nie odpuszczą bedą nas cywilizować dla naszego dobra tak długo aż zrozumiemy ,że parada zboczeńców jest naszą nową tradycją a pielgrzymka na Jasną Górę lub procesja to zacofanie i ciemnogród.
KPP prowadzona za taborami bolszewików w 1920 roku nie złożyłą broni ,jej potomkowie kontynuują dzieło swoich przodków.
Proces poety jest redutą jeśli ją opuścimy i przegramy zwycięży robactwo im zapanują prawa robactwa.
To dlatego tak ważny jest ten proces.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wahadło już ruszyło.
Smoleńsk, był extremalnym punktem amplitudy. Tego WAHADŁA nie zatrzyma już nic. To będzie miotła, jak bardzo gruba kreska, która nie zaistniała, gdy był jej czas.
Smoleński Ołtarz Ofiarny, nie przyjął daremnej OFIARY,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146141