Kiedy zaczną do nas strzelać ?

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Co do tego ,że w końcu zaczną do nas strzelać nie mam wątpliwości. Wydarzenia ostatnich dni tj. karanie za hasła na transparentach , zamykanie stron internetowych , najścia ABW na mieszkania o 6 rano mają nas zastraszyć i pokazać ,że ta władza jest gotowa na wszystko aby tylko zamknąć nam usta.
Opanował ich zwyczajny strach , bo zobaczyli ,że mimo zawłaszczenia mediów znaleźliśmy sobie inna formę przekazywania informacji i komunikowania się. Społeczeństwo obywatelskie zorganizowało się samo omijając szerokim łukiem prorządowe media.
Informacje o tym co dzieje się w Polsce Tuska możemy czerpać z niezależnych portali internetowych. Nie musimy słuchać przesłuchań porucznik Olejnik czy mendy medialnej Lisa. Udało nam się uniezależnić od prorządowych pismaków i propagandystów.
Ta władza boi się jak ognia krytyki i prawdy. Cztery lata ich rządów to nieustanna krytyka OPOZYCJI przez media i wsparcie rządzących.
Nie udało się zepchnąć PiSu na margines i wylansować na główną silę opozycyjną SLD a to budzi wśród POlszewików frustrację. Cztery lata medialnej nawałnicy i nadal "ciemny lud" nie kupił prorządowej propagandy.
Zaczynają się denerwować bo nagle uświadomili sobie ,że mogą te wybory przegrać tak jak przegrywają wojnę medialną.
Nagle Tusk i cała ferajna znaleźli się w sytuacji władz PRL-u , które dla społeczeństwa stały się elementem obcym
i wrogim.
Ten strach widać w histerii wzniecanej przez różnych Bratkowskich, Lisów , Kuczyńskich i całego stada pomniejszych wytresowanych propagandzistów.
Zaatakowali ostro kwalifikując PiS jako partię faszystowską a Jarosława Kaczyńskiego jako drugiego Adolfa Hitlera. Sam fakt ,że w/w pismacy nie są w stanie pojąć absurdalności tych oskarżeń świadczy o tym ,że stracili rozum albo są zwyczajnie cyniczni.
Oskarżenia o "faszyzm" mają jednak według mnie swój sens bo przecież w obronie Polski przed "faszyzmem" można złamać demokratyczne reguły państwa prawa.
Można było nazywać śp. Lecha Kaczyńskiego durniem ,alkoholikiem ,chamem bo to uprawniona krytyka Prezydenta RP.
Jednak krytyka Komorowskiego czy Tuska jest już "faszystowską" przygrywką do zamachu stanu i dlatego wkracza ABW.
Czy słyszycie oburzenie Bratkowskiego , Lisa ,Wołka , Olejnik? Ależ nie bo teraz ABW broni Polski przed faszyzmem!
Co będzie jeśli nie ulegniemy ,bo przecież nie poddamy się
i dalej będziemy wolnymi ludźmi.
Tej władzy pozostanie do obrony to samo co Jaruzelskiemu w 1981 roku tj ,pluton morderców ZOMO strzelających do bezbronnych górników.
Początki zamordyzmu Tuska dotyczą zamykania nam ust " w imię demokracji" w obronie przed faszyzmem.
To właśnie po to jest ta propagandowa nawałnica bo do faszystów można strzelać w imię obrony demokracji.
Tak więc ja sklasyfikowany przez rządowych propagandzistów Bratkowskiego i Kuczyńskiego jako faszysta pytam się Donalda Tuska " KIEDY ZACZNIECIE DO NAS STRZELAĆ.

Brak głosów

Komentarze

jak będzie potrzeba, już wkrótce.

A tak na marginesie, faszyści to byli we Włoszech za czasów Mussoliniego (do roku 1943), zresztą byli to narodowi socjaliści. Nosili czarne koszule, takich w Polsce nie widać.

pozdrawiam emeryt22

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam emeryt22

#160083

Na portalu interia.pl był sondaż wyborczy i w wynikach wychodzi: 37% poparcie dla PiS a 26%. Głosowało kilka tysięcy osób.
Jeszcze troszkę i Donek zemdleje z wrażenia gdy zobaczy wyniki ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#160085

Szarko To samo pytanie zadaję sobie i jeszcze jedno kiedy przyjdą po mnie bo wszyscy,którzy znają mnie osobiście wiedzą że krytykuję Komorowskiego,Tuska i resztę tej bandy od dawna. Z takimi poglądami pracy we Wrześni nie dostanę. Burmistrz Wrześni PO T.Kałużny zaprosił dzisiaj do naszego miasta Prymasa by odprawił Mszę Św.z okazji 110 rocznicy strajku Dzieci Wrzesińskich o godzinie 11:00 i nie pozwolił by uczestniczyły w niej nawet dzieci ze szkoły im.Dzieci Wrzesińskich,a scenkę,którą szkoła przygotowała na podstawie historii ocenzurował by była poprawnie polityczna.I co dalej?

Vote up!
0
Vote down!
0

Szarko

#160086

A kto mieczem... i tak dalej! POmyleńcy jaj nie mają, to zlepek bezideowych eunuchów! Co tak naprawdę ich łączy? NIC! oprócz układów, synekur i nepotyzmu. Brak tu umocowania ideowego, wspólnych celów i wartości, moralności i etyki! Niech tylko zacznie palić się grunt pod nogami to każda z tych sprzedajnych ku... będzie się mizdrzyć aby własny tyłek ocalić. Nie wierzę aby hołota mogła wygrać z patriotycznym społeczeństwem, a widać to było na Krakowskim Przedmieściu!

Vote up!
0
Vote down!
0
#160107

Szarko,oni nogą jedynie zamknąć ten portal i nic więcej,ale wolnoścl którom mamy w sercu już nie,pozdrawiam,wsiadaj w PKP i do Poznania tam znajdziesz pracę i tam się nie pyta za kim głosujesz tam się pytają co umiesz,

Vote up!
0
Vote down!
0
#160129

w jaki sposób PO zamierza przykryć swoją niekompetencję. Mam wrażenie, że coraz częściej mogą to być prowokacje. I tak np. dziwnym trafem kilka dni po rozpoczęciu "antykibolskiej" krucjaty, w Piekarach dokonano bestialskiego napadu na ucznia, któremu trzech sprawców wycięło na twarzy logo jednego z klubów piłkarskich. Znaleziono podejrzanego, ale ofiara kategorycznie go nie rozpoznała! A może sprawcy nie byli wcale "kibolami"? Może potrzebny był akurat na potrzeby premierowskiej nagonki drastyczny przypadek kibolskiego zdziczenia?

Może "nieznani sprawcy" już znów działają?

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#160106

http://kontrowersje.net/antykomor.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#160121

Instrukcja Kiszczaka się przyda!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#160124

U nas jest normalnie.
My postrzegamy ten reżim jako reżim faszystowski, a prześladowania ludzi myślących, opozycji, przyrównujemy do lat 1932 w Niemczech. Bo postrzegamy aktualne rządy, to łamanie prawa, łamanie praw człowieka, jako narodziny faszyzmu. Ponieważ tak się dzieje w UE, oznacza to, że UE nas przed tym faszystowskim reżimem nie uchroni.

Obrońca Krzyża Smoleńskiego
http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Vote up!
0
Vote down!
0
#160134

http://www.ustream.tv/channel/motionlook

To na żywo relacja z Hiszpanii z Madrytu, podobno w Portugalii to samo. To rewolucja!
Media milczą, jest embargo na informacje.

Vote up!
0
Vote down!
0

molka

#160137

A więc jednak koniec świata dziś o 18-tej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160164

http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/20/spain-bans-protest-ahead-election

Vote up!
0
Vote down!
0
#160173

Mediom teraz nie ma co wierzyć, bo albo są one pokroju Gówno Prawdy, albo są cenzurowane. To już nie jest wolne państwo, coraz bardziej się do tego przekonuję. Zawłaszczyli media, ale tak jak napisałeś- znaleźliśmy inną drogę. Zablokują tę drogę- znajdziemy jeszcze inną. Bo Polak potrafi. Im nie straszne są rozróby, tak jak np. w przypadku kiboli. Oni jak diabeł święconej wody boją się słów i prawdy. I musimy jak najwięcej tej prawdy rozprzestrzeniać. Naszą największą bronią jest w tej chwili klawiatura ;)
Swoją drogą to mam nadzieję, że nie zamknęliby mnie za krytykowanie władzy, jestem nieletnia ;D
Dziękuję za świetny tekst i pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#160163

Ja za prawdę dam się ustrzelić jak kaczka, w imię tych najbardziej znienawidzonych dwóch kaczek w historii świata, najbardziej opluwanych, dobijanych, wyśmiewanych, wykpionych ku uciesze gawiedzi, ale przede wszystkim nikt mi nie zabierze wolności, nawet za cenę życia, i nikt nie będzie poniżał krzyża ... Po moim TRUPIE !!!!!! DOSŁOWNIE

Vote up!
0
Vote down!
0
#160165

Jak to się stało, że w dzisiejszych czasach istnieje ktoś o takiej wspaniałej postawie? Myślałam, że ostatni " sort" takich ludzi był podczas II Wojny, a później komuna wszystko zniszczyła. Ale nie daj się zastrzelić, potrzebujemy jak najwięcej takich Polaków- prawdziwych Polaków ;)
Sława! ;D

Vote up!
0
Vote down!
0
#160169

Marti podziwiam Cię

Vote up!
0
Vote down!
0

Dorcia

#160283

Pozwalamy na bezprawie od 21 lat....Strzelac nie beda...nie matakiej potrzeby.

Czy pamietacie debate w sprawie raportu Mak w Sejmie 19 czy 20 stycznia? Cala Polska miala ubaw jak aragancko śmiejący się Niesiołowski wyłączał mikrofon i niczym karbowy pachołków gonił z podium Poslow.

Oburzone byly tylko Pisowskie oszolomy, reszta miastowi I dobrze wyksztalceni nie widzieli nic nagannego, a przeciez wszyscy Polacy powinni protestowac przeciwko temu chamstwu, bez wzgledu na przekonania polityczne - Parlament to nie prywatny folwark Marszalka, - to Parlament wszystkich Polakow!
Ten kraj bezprawiem, chamstwem i bydlactwem stoi i nic tu nie ma do rzeczy czy się jest Pisowcem czy Po - wcem. Wszyscy na to zezwalaja swoja biernoscia. Permanentna propaganda sukcesu, posuwająca się putynizacja polskiej polityki wewnętrznej jest faktem, którego nie spósób nie zauważyć. PO jest kontynuatorem dzialan na ktore pozwalamy od 21 lat. Kazdy kolejny rzad ma cos za uszami.

Tragedia ma swoj poczatek przy "okrągłym stole" gdzie Trzecia Władza zawarowała sobie, poprzez stworzenie Krajowej Rady Sądownictwa, władzę absolutną. Powołując się na rozdział trójwładzy – sędziowie zagwarantowali sobie nieusuwalność dożywotnią. Problem w tym, że ta zasada rozdziału trójwładzy, stanowiąca rzeczywisty element państwa prawa, wymagała, aby ci sędziowie byli najpierw mianowani również zgodnie z normami państwa prawa, a nie w PRL-u, która państwem prawa nigdy nie była. Ta spuścizna PRL-u, brak lustracji tego środowiska i kontynuacja sowieckiego systemu prawnego trwa do dzisiaj, bo przecież conajmniej 60% - jak nie więcej - Trzeciej Władzy, to sędziowie, których nigdy nie mianował Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej. Przykładem, jak głęboko zakorzeniona jest do dzisiaj w środowisku sędziowskim sowiecka doktryna prawa, jest retoryka tego środowiska dotycząca niezawisłości i niezależności. Zasady te cynicznie są tarczą przed jakąkolwiek krytyką, a imunitet sędziowski gwarancją bezkarności.

A przecież, niezawisłość sądów nie jest celem samym w sobie, czy gwarancją bezkarności sędziów – przestępców, ale właśnie ironicznie środkiem do tworzenia państwa prawa. Jest ewidentne, że w takiej paradoksalnej sytuacji jest to zwyczajnie niemożliwe.
Tak więc, aby była możliwa jakakolwiek reforma i dążenie do stworzenia rzeczywistego państwa prawa miały jakiekolwiek szanse powodzenia, niezbędna jest w pierwszej kolejności reforma Trzeciej Władzy.
W Polsce wszelka niecnota, wszelkie bydlactwo i wszelkie świństwa nie mają granic i żadna władza nie powściąga innej władzy w tej wszelkiej niecnocie, bydlactwie i świństwach.

Przez dwadzieścia jeden lat historii Rzeczpospolitej to bezprawie nie tylko miało i ma przyzwolenie szerokich rzesz otumanionego i nieświadomego społeczeństwa, ale też ciche i mniej ciche przyzwolenie tak władzy wykonawczej jak i ustawodawczej, a nierzadko nie tylko przyzwolenie, ale czynny współudział.

My Polacy, obywatele Rzeczpospolitej – suweren - nie mamy literalnie żadnego wpływu na jakość i skład osobowy Trzeciej Władzy, bo te kompetencje oddaliśmy radzie 25 osobników - Krajowej Radzie Sądowniczej, kiedy posłani niby przez nas przedstawiciele głosowali w 1997 roku za wprowadzeniem obecnie obowiązującej Konstytytucji Rzeczpospolitej, którą to ten układ Trzecia Władza sobie zawarowała. Co więcej nie mamy też żadnego narzędzia, aby pozbyć się ewentualnych nieudaczników, przestępców i innych niecnot w Trzeciej Władzy, bo taką możliwość ma tylko …ta rada 25 osobników. I tak na marginesie w 21 letniej historii Rzeczpospolitej współczesnej z tej kompetencji ( cofnięcie nominacji sędziowskiej dożywotnio) skromnie jeszcze nie skorzystano.

Niewielki i zaiste iluzoryczny ma też suweren wpływ na wybór indywidualnych posłów, jako że z kolei sprytnie zawarowana przy “okrągłym stole” obowiązująca ordynacja wyborcza oddała tę fuchę szefom partii politycznych. Tak więc w praktyce głosujemy na partię i to tylko wybór partii zależy od naszego głosu. Dlatego też nasi posłańcy do Sejmu muszą być lojalni wobec kierownictwa partii, bo od tego zależy, czy w następnych wyborach znajdą się na odpowiednio wysokiej pozycji “na liście”, co zagwarantuje ponowny “wybór”.

Aresztowanie tego chlopaka, czy wojna z "kibicami" jest konsekwencja naszej 21 letniej biernosci. Orwellowska rzeczywistosc twardo sie juz okopala I ukorzenila.
Czy ktos protestowal, kiedy D.Tusk powolal na szefa ABW Krzysztofa Bondaryka? Nikomu nie przeszkadzalo, ze brat nominowanego przemycal tony zlota z Belgii na Białoruś i do obwodu kaliningradzkiego za pośrednictwem spółki Sandra. A operacja taka nie byłaby możliwa bez wsparcia służb specjalnych. W połowie lat 90., gdy jego brat szmuglowal złoto, Krzysztof Bondaryk stał na czele białostockiego Urzędu Ochrony Państwa(sic)
Po objeciu szefowstwa ABW doprowadzil do usuniecia szefa Prokuratury Apelacyjnej w Bialymstoku – Slawomira Luksa, ktory nadzorowal sledztwo w sprawie przemytu.
ITD….ITD….
Trabie o tym od lat. Na tym portalu tez. Pobrzekiwanie szabelkami nic nam nie da. Trzeba planu i dzialan.
Ale my Polacy tylko w gebie silni.

Swego czasu poswiecilam pare dni na skompletowanie listy adresow email wszystkich Poslow, Senatorow i najwazniejszych osob i urzedow panstwa. Poprosilam o opublikowanie na roznych blogowiskach politycznych. Idea byla prosta i stosowana na calym swiecie. W razie takiej sytuacji jak obecna, blogerzy korzystaja z listy i w ciagu paru minut zarzucaja "wybrancow"dziesiatkami tysiecy emails z zadaniem interwencji.
jakos zaden portal nie zamiescil tej listy do dzisiaj.

Haloooooo, pobudka.! Lepiej pozno niz wcale!!!

faxe

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#160180

Dobosz
dziękuje za bardzo ważną refleksje

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#160183

Światli ludzie mówią krótko: PRL wrócił. Czas wyjąć z piwnic powielacze!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#160187

aniz
Chociaż jestem panią w średnim wieku mogę roznosić ulotki a powielać też ( zostało coś w głowie z tamtych lat). To bardzo dobry pomysł popieram ( tylko czy są jeszcze powielacze?)

Vote up!
0
Vote down!
0

aniz

#160195

są kopiarki, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, poczta e-malowa, blogi, Do wyboru, do koloru . Trzeba tylko chciec cos zrobic pożytecznego, dla Polski, Ojczyzny Polaków.
_________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#160295