Z zimną krwią.

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Niedługo za niespełna dwa miesiące minie druga rocznica katastrofy smoleńskiej a raczej zamachu smoleńskiego bo tak powinniśmy nazywać to co stało sie 10.04.2010r w Smoleńsku.
W tym strasznym dniu gdy dowiedzieliśmy się o katastrofie pod Smoleńskiem ogarnęła nas rozpacz , wściekłość oraz pytanie : co się wydarzyło?
Byliśmy w sytuacji kogoś kto rozsypał puzzle składające się z kilku tysięcy elementów. Kompletny chaos , brak punktu zaczepienia tym bardziej ,że od samego początku ukrywano wiele szczególnie ważnych elementów układanki.
Dziś już wiemy , nic nie działo się przypadkowo , nie było żadnego chaosu , nie było żadnego zaskoczenia dla nich czyli dla tych ,którzy na katastrofie skorzystali.
Już pierwszego dnia zaczęto rozgrywkę , zadbano aby Tusk jako pierwszy dotarł do Smoleńska i zaistniał w mediach w wobjęciach Putina.
Brat Prezydenta musiał czekać i przepuszczać kolumnę pojazdów Tuska , na miejscu w Smoleńsku opracowywyano warianty trasy Jarosłąwa Kaczyńskiego tak aby Tusk nie musiał się z nim spotkać.
W tym samym czasie Komorowski i jego zaplecze buszowali w Kancelarii Prezydenta RP. Jeszcze nie była oficjalnie potwierdzona śmierć Lecha Kaczyńskiego , a już ludzie z WSI kładli łapy na dokumentach Kancelarii Prezydenta..
W Polsce nastąpiła chwila ciszy, medialna psiarnia zamilkła oczekując tego co się może stać. Te tłumy pod Pałacem Prezydenckim przestarszyły medialnych cynglów , nawet błazen z Biłgoraja schował się do szczurzej nory bojąc sie linczu.
Hasło ,że już można pluć na nieżyjącego Lecha Kaczyńskiego dała niezawodna ekipa z Czerskiej.
Informacja o pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu wywołała prawdziwą furię medialnych szakali.
Wykorzystano jak zwykle straszliwych starców III RP czyli Wajdę i Bartoszewskiego , którzy wrzeszcząc do kamer zgłaszali sprzeciw Marszałka Józefa Piłsudskiego wobec złożenia ciał pary prezydenckiej w pobliżu jego miejsca spoczynku.
Zorganizowano kilkudziesięciu pożytecznych idiotów z tarnsparentami na których opluwano poległego prezydenta.
Prawdziwym cierniem w oku była jednak kilometrowa kolejka oczekujących na pożegnanie Lecha i Marii Kaczyńskich przed Pałacem Prezydenckim.
Krzyż który tam ustawiono był obelgą dla całej POlszewii , dla tych z Czerskiej i Wiertniczej. Ten Krzyż był nie do zaakceptowania, był doskonałym pretekstem aby uruchomić ,najgorsze męty społeczne do walki politycznej.
To co działo się na Krakowskim Przedmieściu , wyczyny dziczy antychrześcijańskiej przejdą do historii jako największa hańba i zbydlęcenie lewaków.
W tym samym czasie pełną parą ruszyło centrum dezinformacji w/s zamachu smoleńskiego.
Te wszystkie wrzutki w "GW" o naciskach , kłótniach , pijanym gen. Błasiku ,ta cała medialna ofensywa z ekspertami którzy tak naprawdę byli agentami wpływu FSB
to była na zimno zaplanowana akcja.
Ci ludzie nie zostali wprowadzeni w błąd , oni się nie pomylili oni robili to świadomie. Oni wiedzili ,że kłamią wiedzieli ,że poświadczają nieprawdę.
Cała ta akcja została zaplanowana i wykonana z zimna krwią , tu nie było miejsca na pomyłki ,wpadki czy zbyt pochopne wnioski.
To wszystko było zapalanowane i wykonane w uzgodnieniu z Rosjanami. Oni dokładnie współdziałali ,ich wnioski sie uzupełniały. Przedstawiciel POlski do Komisji MAK został wybrany przez Rosjan!!!!
To oni go wyznaczyli a nie Tusk , on mógł to tylko zaakceptować.
Całe postępowanie MAK i Komisji Millera było ukierunkowane tak aby wina była po stronie ofiar.
Na tym polegał plan... aby z ofiar zrobić winowajców , to wyjątkowa perfidia , wyjątkowe upodlenie Polski ,Polaków tak jak byśmy byli w dalszym ciagu pod zaborem , jak byśmy nie mieli suwerennego państwa.
Mieliśmy zbrodnię katyńską ,mamy zbrodnię smoleńską bo tak musimy nazywać to co się stało 10.04.2010r.
Oni zrobili to z zimną krwią , bez emocji. Jak na razie opłaciło się , mają władzę , media....ale gdzieś tam toczy ich robak strachu ,że się wyda ,że prawda wyjdzie na powierzchnię.
Nie dajmy im spokojnie zasnąć , niech zmarli 10.04.2010 przychodzą do nich co noc.
Jesteśmy to winni poległym w Smoleńsku.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... Pan naprawdę wierzy w to co napisał??

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229547

Zabolało?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229550

.... dzięki za Twoje słowa.
Wysyłam 10* i Serdeczne pozdrowienia.
Marek
ps.
... każdego dnia proszę Mojego Pana, aby zechciał mnie wybawić od nienawiści , ale jak można zapomnieć o tej zbrodni. Zamordowali naszych Rodaków na naszych oczach !
Będą przeklęci na wieki !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229566

 A czy ty naprawdę wiesz o co się pytasz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229553

A pan w co wierzy?

******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229555

 Witaj.Ty jak coś powiesz,to krótko i rzeczowo.Zawsze czytam Twoje wpisy

z prawdziwą przyjemnością.

Serdecznie pozdrawiam. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229571

...... czy ty nie jesteś z tych co szczają do chrzcielnicy?
Jest tylko jedno usprawiedliwienie dla ciebie, a mianowicie to,że jesteś w pracy na służbie.
ps.
... nie ma takiego nicka,za którym się ukryjesz -nie ma!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229561

Tak bardziej konkretnie, poproszę.
Bo ja przeczytałam i widzę przewagę faktów nad komentarzem. Czy może "ujadanie" tych z Czerskiej razi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229619

Jedno niewinne pytanie i od razu atak. I to właśnie mnie razi w Waszym środkowisku, które kiedys uważałem za swoje. Wieczne szukanie drugiego i trzeciego dna.

Pytałem autora czy on tak na poważnie wierzy w zamach.

Nie ma żadnych dowodów na to że to był zamach, z punktu widzenia zdrowego rozsądku teoria o zamachy tez się kupy nie trzyma, ale wy dalej z uporem maniaka 22 miesiące po tym wypadku dalej tworzycie coraz bardziej spiskowe teorie dziejów, robiąc prezent wszystkim tym, dla których jedynie słuszne jest równanie prawicowiec = oszołom.

Tworzeniem takich teorii po prostu robicie prezent Platformie, Palikotowi i całej lewicowej hałastrze która tylko czeka na takie kwiatki, żeby mogli wskazywać że po tej stronie barykady ze zdrowiem psychicznym nie do końca w porządku.

I nie chcę być źle zrozumiały. Nie kwestionuje całego wpisu, bo o Tusku goniacym z jęzorem na brodzie żeby być pierwszym na miejscu wszyscy wiedzą i co do tego nie ma wątpliwości. Co do totalnego balaganu ekipy Tuska przygotowującej ten wyjazd tez nie trzeba przekonywać.

Ale zamach?? Na litość boską - kto i po co miałby go przeprowadzać?? Co miałby zyskać według waszej teorii Tusk albo Putin przeprowadzając zamach?? Naprawdę wierzycie że Kaczyński wygrałby wybory prezydenckie?? Albo że Putin bał sie Kaczyńskiego??

Już zupełnie abstrahując od tego ze Putin musiałby być idiotą żeby przeprowadzić zamach akurat w Rosji i ściagajac na siebie ewentualne podejrzenia.

A co do oskarżeń które juz tu widziałem, to o dziwo nie jestem ten "ich". Głosowałem w 2005 na PiS i na Lecha Kaczyńskiego i długo mi zależało na tym zeby ta formacja rządziła, bo rządy PO uważam za wyjatkowo nieudolne i wręcz szkodliwe. Ale jak dla PiSu jedynym tematem stal się Smoleńsk to rzeczywiście przestałem na nich głosować, bo są dużo większe problemy w Polsce niż Smoleńsk. A oni ( a trochę i wy ) tym swoim ciagłym gadaniem o Smoleńsku i tworzeniem jakichś historii o zamachach spowodowaliście że Tusk będzie rzadził jeszcze 4 lata. A jak się nic nie zmieni to i następne 4. Aż zapanuje w Polsce Związek Socjalistycznych Republik Europejskich, przed czym akurat tylko srodowiska prawicowe mogą ochronić. Ale takie ktorych interesuje rzeczywistość, a nie opowieści z mchu i paproci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229646

Problemów w Polsce nie generuje przecież PiS.
Jeśli Polacy nie chcieli, żeby PiS rządził, to nie ma co tearz wyciagać błagalnie rączek do PiS - ej, róbcie coś.
Nie zrobią nic, bo nie mogą wpłynąć na działania rządu.
Mają Polacy, co chcieli.

A zadawanie pytań o Smoleńsk jest jak najbardziej na miejscu.
Piszesz o zdrowynm rozsądku - to zdroworozsądkowo: czy jest na świecie normalny kraj, w którym w ogóle nie zadaje się w takiej sytuacji pytania: a może zamach? Ba, gdzie zadawanie takiego pytania publicznie jest w ogóle zakazane?

No wybacz, ale wymaganie ode mnie, żebym uwierzył, że najważniejszy samolot w Polsce ot tak rozlatuje się w powietrzu, albo może pilot nie umie latać, albo mu pijany generał groził - to dopiero wymagałoby ode mnie skrajnej ekwilibrystyki umysłowej.

X róznych oficjalnych wersji co podobno się nie stało - wszystkie kłamliwe. To TEŻ argument. Jeśli ktoś kłamie to po to, aby coś ukryć. Ze strachu bądź dla korzyści.

Kazesz mi nagle uwierzyć we wszechobecną "dobrość" i życzliwosć? I że takie rzeczy jak zamachy się nie zdarzają? W elfy też mam wierzyć?

Nie, podziękuję. NIe bede sobei na siłę wciskał do głowy, że fajnie jest (jak ni jest) bylebym tylko nie musiał zweryfikować pogladów na polską polityczną rzeczywistość.

Smród, matactwa... a ja sobie nie chcę stwarzać miłego matrixa na własny użytek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229655

Masz rację problemów nie generuje PiS. Ale problemem jest to co PiS zrobil, aby ci je generują nie rządzili. A patrząc na efekty to zrobił niestety bardzo dużo swoja nieudolnością, która w prostej linii prowadzi do tego że ludzie w zyciu na tą partię nie zagłosują.

Co do teorii "spiskowych" to sa na całym świecie i dotycza każdego waznego wydarzenia od katastrofy na Gibraltarze, przez zamach na JFK czy zamachy 11 września. Ale w tym wszystkim warto uruchomić zdrowy rozsadek. Przez pół minuty załóżmy że to zamach. To naprawde Putin musiałby być kretynem żeby zrobić go na terenie Rosji, zwłaszcza ze według niektórych teorii miał współpracować z polskim rzadem wiec mogli ten samolot strącic wszędzie a nie akurat w miejscu które będzie w jakiś sposób generować podejrzenia.

Poza tym "najważniejszy" samolot po pierwsze był źle chorniony przez "naziemne" słuzby, a po drugie to jednak ciagle samolot, i mimo że najważniejszy tez podlega prawom fizyki i błedom ludzkim. Rocznie dochodzi do około kilkuset wypadków w ruchu lotniczym. Tym razem nieszczęśliwie się stało ze trafiło na samolot prezydencki ( w dodatku przestarzały i wiecznie remontowany ). To trochę tak jak całe życie jeździ się samochodem, niby bezpiecznym, a któregoś dnia ma się wypadek i się ginie. Po prostu zwykłe zrządzenie losu i pewnych złych warunków zewnętrznych.

Nie każę nikomu wierzyć w dobroć i życzliwość. Ale nie wymagajcie tez od innych że mają wyłączyć myslenie logiczne i na bazie Waszych teorii bez zadawania pytań łyknąć teorię o zamachu. Bo ona sie naprawde kupy nie trzyma.

A co do matactw w raportach i wokół tej sprawy to tak są, ale moim zdaniem ( z którym oczywiście sie nie zgodzicie ) nie wynika z chęci ukrycia czegoś, ale z najzwyklejszej w świecie obawy o własny tyłek i chęci odsuniecia od siebie odpowiedzialności, która ani chyb wiazała by się z odpowiedzialnościa karną za niedopełnienie obowiązków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229661

Kwadratura koła trochę.
To jak ten PiS jest taki beznadziejny, że na niego nie warto głosować, to nie byłby w stania rządzić lepiej niż PO...

PiS jest winien, że ludzie wybrali sobie PO?
Nie, ja mogę podziękować uniżenie tym co wybrali PO, PSL, tym co nie poszli na wybory, tym co zagłosowali na kanapy - to dzieki nim wszystkim mamy drugą kadencję Tuska.

Popatrz tak. Sam (wydaje mi się) zgadzasz się, ze rządy PO to tragedia i lepiej byłoby, aby PiS rządził. Ergo: ludzie sobie wybrali GORSZĄ partię i GORSZY rząd. Świadomie.

To co, mam mieć pretensje do lepszej opcji, że nie była jeszcze "lepsiejsza"??
Nie - przecież była i tak lepsza...
Natomiast mogę mieć pretensje (j.w.) - do wyborców.

No chyba, że PiS to jednak nie była lepsza opcja - a to co za różnica i co od nich wymagać...

QED...
________________
Ależ właśnie mówię: nie chcę sobie logicznego myślenia wyłączać, z góry eliminując prawdpodobne opcje. Dla komfortu - no bo co by to było gdyby rzeczywiście był to zamach. Wojna z Rosją! Koniec świata! Stosunki by się popsuły!

Przecież to chore, że nikt z oficjeli nawet takiej opcji nie rozpatrywał. Ba, że zostały one z góry wyśmiane.
A cały przebieg, pożal się Boże, "śledztwa" utwierdził mnei w tym, ze coś tu nie gra.
Nieważne, jak ocenia się prawdpodobieństwo, że wypadek był spowodowany przez zamach (dowolny wypadek) - tę opcję się rozważa. Zawsze.

Zauważ, ja nie piszę o konkretnych teoriach "jak". To poza moim zasięgiem. Odpowiedzi na [pytanie "jak" może być wiele. Kiedyś, mam nadzieję, dowiem się.

Byc może z polskiej strony wchodzą w grę tylko zaniedbania (koszmarne zreszta). Wolę tak myślec, jednak, nie zalezy mi, żeby złodziejski rząd nieudacznikół miał na koncie jeszcze coś więcej. Ale tu nie tylko Polacy wchodzą w grę.

A proszę... a zakładając, ze jeden z pasażerów czy załogi nagle oszalał i po prostu wniosł bombę...
Że mało oprawpodobny scenariusz? Pewnie. Ale to się sprawdza, wszystko. A nie odstawia szopkę i robi z ludzi idiotów.
A rosjanom nie qwierze w nic i nigdy.
Historia Polski chyba nas uprawnia do takiego podejścia.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229685

"Kwadratura koła trochę.
To jak ten PiS jest taki beznadziejny, że na niego nie warto głosować, to nie byłby w stania rządzić lepiej niż PO...

PiS jest winien, że ludzie wybrali sobie PO?"

Tak. PiS jest winny tego że rządzi PO. A dlaczego?? Właśnie dlatego że stał się w pewnym momencie niemal monotematyczny. Że mnóstwo ludzi którzy dotąd na niego głosowali ( w tym ja ) uznało że nie mogą oddać głosu, na ludzi których jedyną obsesją stał się Smoleńsk. Poza tym PiS ma na koncie jeszcze drugi grzech. Zamiast stać się "platformą" do budowy szerokiego porozumienia prawicy w Polsce, zachowaniem Kaczyńskiego podzielił prawice jeszcze bardziej. I dlatego właśnie to PiS, a w szczegolności Kaczyński odpowiada za to że to ciągle PO rządzi w Polsce.

=====================

A co do teorii dotyczącej wydarzeń 10 kwietnia mówisz że nie można wykluczyć niczego. Sprowadzajac sprawę do absurdu mozna by powiedzieć nie wykluczajmy też ataku UFO. Ale nie o to chodzi by sie tu prześcigać w zlośliwościach. Podoba mi się Twoje podejście, dlatego ze mówisz że nie wykluczasz choć jest to mniej lub bardziej prawdopodobne. Natomiast strasznie denerwują mnie ludzie którzy zamach uznają za pewnik i przeciwko własnie takiemu stawianiu sprawy na ostro protestuję i dlatego taki bulwers wywołał we mnie wpis autora. Bo tak jak mówiłem takie glosy to woda na mlyn wszystkich którzy źle życza prawicy, a oczywistością jest, ze żeby wszystko wyjasnić to prawica musi dojść do władzy, ale żeby to osiągnąc to sama musi się chcieć zmienić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229693

bartgor...      Może szanowny Pan zdradzi nam na kogo głosował skoro nie na PIS?...Jeżeli będzie udowodnione w 100% że to był wypadek ,to nie będę więcej zadawac pytań w temacie Smolęńska.Ale jak napisał autor wszystko wskazuje na to że był to zamach .Gdyby to był wypadek ,to nie byłoby tyle kłamstwa i zacierania śladów .To co Pan pisze to wszystko można w TV-nie usłyszec i w mediach "zaprzyjażnionych".Widzowie tych stacji nie muszą się męczyc myśleniem.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#229772

Czyli oddałeś swój głos na PO.
Zgodnie z obowiązującą u nas ordynacją i systemem d'Hondta.
Gratuluję.
Zabrzmi to złośliwie może, ale ciężko mi tego nie napisać...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#231224

Jest takie powiedzenie ,że największym sukcesem diabła jest to ,że nikt nie wierzy w jego istnienie.
Co do Twojego zdania to ,rozumiem ,że się nie zgadzasz z moim. Dla mnie to nie problem ,różnica poglądów to w dyskusji normalna rzecz.
Zadaj sobie jednak pytanie , komu to służyło ,kto na tym skorzystał?
Skąd wzięła się ta medialna zorganizowna akcja obarczająca winą za katastrofę , Prezydenta , gen.Błasika , pilotów ?
Dlaczego jeśli to był tylko wypadek do dziś nie mamy kluczowych dowodów, dlaczego po dwóch latach od katastrofy raport rządowy nadaje się tylko do kosza?
Pytam się dlaczego jeśli nie mają nic do ukrycia , ukrywają tak wiele.
Załóżmy ,że to był wypadek. W takim razie wszystkie karty byłyby na stole do wglądu. Zobaczcie jesteśmy czyści nie mamy nic do ukrycia.
Zamiast tego kłamstwa o naciskach , kłótni gen. Błasika z kpt. Protasiukiem , rzekoma obecność gen. Błaska w kokpicie.
Jeśli to był wypadek to po co te kłamstwa , po co cała ta kampania plucia na tych co zgineli?
Ekipa Putina wysadzała domy w centrum Moskwy ,wysyłała morderców do Londynu aby zabić Litwinienkę.
Nie sądzę aby mieli skrupuły wobec Lecha Kaczyńskiego , którego nienawidzili za Gruzję.
Sprawa Smoleńska to nie sprawa oszołomów lecz test przyzwoitości. Ci którzy dochodzili prawdy katyńskiej teżbyli nazywani sługusami Hitlera. Tak o nich mówili prawdziwi mordercy.
Wolę być oszołomem niż lemingiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229658

bartgor ma jednoznaczne podejście do zamachu smoleńskiego. Czyli ma to tam gdzie jelito grube zakończone jest zwieraczem.

cytat:

"

bartgor, 26 kwietnia, 2011 - 13:29

Tak. Smoleńsk jest męczący w kazdych ustach bo zrobiono z niego temat który obchodzi wąską grupę Polaków. Dla mnie dużo ważniejsze jest to ze benzyna jest po 5,30 a chleb po prawie 3 złote, a opozycja zamiast bić non stop w rząd za tą drożyznę zajmuje sie tylko i wyłącznie tym cholernym Smoleńskiem wymyślajac coraz to bzdurniejsze teroie.

I dzieki temu PO moze robić co się im żywnie podoba bo PiSu i ich zwolenników nic innego poza Smoleńskiem nie interesuje.

A od gadania o Smoleńsku pieniedzy w portfelu nie przybędzie"

 

A tu można poczytać jego życiowe wspaniałe przemyślenia:

http://contestator.blox.pl/html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#229580

ale nie ma po co.

******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229643

No ja wiem że nie ma po co.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#229650

Jesteś ciężki ze swym zabetonowanym mózgiem TVN-em i nie męcz już niby swoimi przemyśleniami?

Każdy prawdziwy Polak wie jaka jest prawda bo jego serce czuje.

A tobie jak brak jest czucia to uważaj tylko żeby ci mydło kiedyś z rąk nie wypadło w łaźni bo nie wiadomo skąd,co,kto i jak?

Ogarnij się chłopie i chlapnij się w pysk z takimi głupotami?

Moja siostra rodzona ma takie głupie myśli jak ty,dlatego się bardziej z nią spotykam rzadziej niż częściej.

-----

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#229830

Twoja wypowiedź jest typowym przykładem tego, dlaczego jeszcze długie lata prawica w Polsce nie dojdzie do władzy. Wlasnie rpzez takich osobników jak Ty. Takich którzy żyja ideologią że jak ktoś nie mówi tak jak my to pewnie jest z TVNu, UB, SB, albo w ogóle ruski agent. Tylko nienawiść i podziały. A nienawiść nie jest konstruktywna i nic dobrego na niej nie wyrośnie.
Do więzienia chcesz mnie zamykac za to ze myślę inaczej niż ty? ?Więc kto tu ma sie ogarnąć?? Z dobrych pobudek robicie krecia robotę udowadniając, że niektórzy z Was, kierujac się oczywiście chrześcijańskimi wartościami, powiesiła by myślących inaczej na latarniach w trakcie wieszania śpiewając Rotę.
A jeśli przez to że Twoja siostra myśli inaczej o Smoleńsku niż Ty to jest powod do tego żeby się z nią nie spotykać to wiele mi o Tobie i Twojej konstrukcji psychicznej mówi.

To mówiłem ja. Nieprawdziwy Polak ( moja prababka była Niemką - już jestem u Ciebie spalony przez to?? )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229868